Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na červenec

Co vás v červenci čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Během července bude důležité, jak se vyrovnáte s vlastními emocemi a pocity. Právě tato složka vaší osobnosti bude po většinu měsíce vaší slabinou. V první dekádě tomu můžete čelit za pomoci dobré komunikace a logického uvažování. V dalších dnech se ukáže, zda ve vás převáží sebestřednost, nebo láska k bližnímu svému. Po celý měsíc se snažte cílevědomě „pěstovat“ umění kompromisu, protože právě tento přístup vám může hodně pomoci!

Láska

Ve vztahu s partnerem se vyvarujte přehnané žárlivosti a snaze partnera vlastnit. Přestože nelze vyloučit, že se nepříjemným citovým reakcím nevyhnete, můžete je vyvážit něčím jiným. Touto „miskou na druhé straně vah“ se může stát vaše péče o domov a vztahy s dalšími rodinnými příslušníky. Pokud by vám to nefungovalo ani tady, vztah bude mít zásadní problém.

Práce

Snažte se pracovat efektivně a bez emocí. Jakmile začnete mít pocit, že se vás něco nebo někdo „dotýká“, povzneste se nad to. Pokud to nedokážete, čekají vás problémy nejenom se šéfy, ale zejména se spolupracovníky. Ačkoliv týmová práce, kde je nutné umění kompromisu, nebude zrovna vaší oblíbenou činností, snažte se to zvládnout.

Zdraví

Čím víc se budete rozčilovat, tím víc budete zatěžovat váš zažívací systém. Zejména žlučník a žaludek jsou orgány, které si zaslouží větší péči. Vhodná je lehká a pravidelná strava. Také se naučte psychicky relaxovat a odpočívat. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky