Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

VELKÝ HOROSKOP NA ČERVEN: Co vás čeká a nemine první letní měsíc?

Co vás v červnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu a dozvíte se, jaký bude váš začátek léta!

BERAN

Hlavně první dvě dekády měsíce června budete spoléhat na komunikaci a intelekt. Pokud si nechcete „zavařit“, tak se v první dekádě vyhýbejte lžím a falši. Zapojování do pomluv druhých lidí by se také nemuselo zrovna vyplatit. Konec měsíce naplno rozehraje téma domova a rodinných záležitostí. Jenže ruku na srdce – to vám nebude zrovna po chuti. Proto se snažte o zachování míru na domácím „bojišti“ a choďte se odreagovat jinam.

Láska

Víc než city pro vás bude důležitý intelektuální a názorový soulad. Hlavně začátkem června před partnerem nic neskrývejte. Možná by vám to vyšlo, ale později by se nepravda stejně provalila. Určitě vám za to budoucí problémy nestojí! Konec měsíce bude paradoxní, protože budete chtít vnímat rodinu, ale současně pocítíte touhu trávit čas mimo domov.

Práce

V zaměstnání budete spíš mluvit, než pracovat. Tentokrát vám bude bližší lehkoživný způsob života, než důkladná a poctivá práce. Pokud to půjde, vyzrajete na vše chytrostí. Kde budete muset zabrat, radost vám to neudělá. V poslední dekádě se připravte na větší pracovní povinnosti jak na pracovišti, tak doma.

Zdraví

Největším rizikem jsou pro vás záněty průdušek a s nimi související schvácenost a kašel. Povzbuďte imunitní systém echinaceou a dostatečným příjmem vitaminů. Pokud se budete přejídat, tak se koncem měsíce může ozvat žlučník. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky