Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na červen

Co vás v červnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Snažte se co nejvíce využít první dvě dekády. V této době budete mít hodně nápadů. Dobře vám půjde i komunikace, pokud nebudete příliš zbrklí. Přesto existuje určitá slabina, která vám může hodně komplikovat život. Tou je přílišná povrchnost. Proto jděte ve svých aktivitách více do hloubky. Slabší to bude i s vytrvalostí, což je ostatně přirozená slabina znamení Berana. Ke konci měsíce pozor na změny nálad.

Láska
Ve vztahu se určitě nudit nebudete. V první a druhé dekádě se pokusíte o soužití plné aktivit. Naplňovat vás budou i návštěvy a akce s přáteli. Snažte se dodržet to, co jste vašemu protějšku slíbili. Neházejte svými slovy do větru. V poslední červnové dekádě pozor na neshody s rodinnými příslušníky ohledně domácnosti.

Práce
Během prvních dvou dekád můžete být úspěšní všude tam, kde nejsou nutné praktické dovednosti. Proto se snažte najít někoho, kdo vaše dohody a plány uvede v život. Pohlídejte si, zda se nedostáváte do příliš ostrých diskusí se spolupracovníky. V červnu je také důležitá kontinuita. Přeskakování z úkolu na úkol, bez jejich dotažení, není správná cesta.

Zdraví
Snažte se pravidelně relaxovat. Naučte se v hlavě přepínat podle toho, čemu se zrovna věnujete. Tedy nenoste si práci domů a naopak rodinné problémy do zaměstnání. Předejdete tak stresu a navazujícím zdravotním komplikacím.


Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky