Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na červen

Co vás v červnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

 

První dvě červnové dekády budou pěkně našlápnuté, což se bude projevovat v nečekaně širokém spektru aktivit, kterým se budete věnovat. Přestože vám vesmír bude přát, tak vaší slabinou bude menší ochota jít do hloubky a tak se může stát, že mnoho témat pouze „poskákáte“. Důležité pro vás také bude, abyste se nenudili a často se vídali s přáteli, se kterými se budete cítit dobře. V poslední dekádě se konstelace pokazí a můžete začít reagovat přecitlivěle.

Láska
V milostných záležitostech budete spokojeni vy i partner, dokonce se ve vašem vztahu konečně objeví pocit, že si dokážete věci sdělovat a jste těmi nejlepšími přáteli. Slabší to bude v oblasti praktických záležitostí a péči o domácnost, na což si musíte dát pozor hlavně ke konci měsíce, kdy kvůli těmto sférám hrozí nepříjemné spory.

Práce
Na pracovišti budete sršet nadšením a ochotou vše řešit, přičemž můžete být úspěšní, pokud nebude potřeba více vytrvalosti a trpělivosti. Přátelská atmosféra se spolupracovníky vydrží po celé dvě červnové dekády, v té poslední se to může pokazit. Důležité také je, abyste si v závěru měsíce nepřenášeli starosti ze soukromí do práce.

Zdraví
Navzdory tomu, že můžete mít pocit, že nemusíte vaše zdraví vůbec řešit, poslední červnová dekáda by vás mohla vyvést z omylu, protože hrozí problémy se žaludkem a žlučníkem. Hlídejte si nejenom jídelníček, ale také vnitřní rozpoložení, které zažívání významně ovlivňuje. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU