Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na červen

Co vás v červnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

V průběhu června se snažte najít optimální cestu mezi potřebou neustálých nových kontaktů, které vám budou přinášet impulsy, a stabilním, klidným a praktickým životem. Vyváženost je jediná možnost, jak se vyvarovat obtíží. Pokud se vám to nepovede, můžete jednat ukvapeně a také bez skrupulí. Právě nátlakové, bezohledné a současně nepříliš spolehlivé chování vám může vytvořit hodně nepřátel. Vyvarujte se toho!

Láska

V milostné sféře byste měli zapracovat na větší vřelosti a citovém souznění. Jinak bude mít partner pocit, že vám na něm vůbec nezáleží. Dalším klíčem ke vzájemné spokojenosti je společné řešení jakýchkoliv témat. Sólové akce budou jen další kapkou do pověstného poháru, který by mohl brzy přetéct.

Práce

Na poli kariéry se neprosadíte silou, ale chytrostí. Současně si musíte uvědomit, že chytrost neznamená „vyčůranost“. Důležité také bude, zda dokážete udržet spolupracovníky na vaší straně. Schopnost týmové práce je velmi důležitá. Pokud se vám v něčem nebude dařit, zachovejte klid a trpělivě dál pracujte na vytyčených cílech!

Zdraví

Nepouštějte se do žádných nevyzkoušených experimentů, které by mohly nadměrně zatížit váš kloubní systém. Cvičení je důležité, ale v duchu přísloví „všeho s mírou“. V jídelníčku si kontrolujte, zda přijímáte dostatečné množství vápníku. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky