Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký HOROSKOP na celé prázdniny!

Doba prázdnin patří k té nejhezčí z celého roku a je úplně jedno, jestli jste nebo nejste školou povinni. Přečtěte si, jak si letošní prázdniny užijete právě vy!

BERAN

Láska a sex
V partnerském vztahu si budete muset udělat jasno, co od něj očekáváte a co dokážete sami nabídnout. Po většinu července se budete spíše držet doma. To ale neznamená, že byste nezatoužili po experimentech v milostných záležitostech. Jestliže nebudou naplněny, již na konci měsíce se poohlédnete jinde. Ostatně to souvisí i s tím, že zatoužíte po společenských událostech. Jestli se partner přidá, záleží na něm. Koncem prázdnin pozor na riziko ochladnutí ve vztahu.

Cestování
Začátek prázdnin byste měli strávit někde u vody s rodinou. Její energie vám bude dělat dobře. Přesto pokud chcete být spokojeni, okořeňte si to nějakými neotřelými zážitky. Od konce července až do druhé srpnové dekády je vhodnější aktivnější trávení volného času. Imponovat vám budou cesty, se kterými se můžete před vašimi přáteli pořádně vytáhnout. V poslední dekádě měsíce srpna buďte v oblasti cestování spíše opatrní.

Zábava
Pro většinu prázdnin je určitě dobrým tipem grilování. Přípravu dobrého jídla můžete nejdříve natrénovat na rodině. Teprve uprostřed letních dnů to pořádně rozbalte na kamarády a známé. V této době si udělejte čas i na různé letní festivaly, které vám zvednou náladu. Tyto zážitky mějte na paměti také ke konci prázdnin. Jejich závěr můžete hůře snášet, což se projeví i na vašem vnitřním rozpoložení.


Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky