Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na březen

Co vás v březnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Březnové energie mají pro znamení Berana připravenou slušnou dávku nadšení a aktivity. Během prvních dvou dekád vám nebude chybět ani jistá míra empatie, kterou můžete využít například k pomoci druhým. Naopak v poslední dekádě se projeví přímočarost a snaha o prvenství ve všem, co budete dělat. Chybět vám bude trpělivost, ale rychlé řešení nemusí být vždy to nejlepší. Poslední březnové dny také pozor na prudké reakce, které by vás mohly dostat do konfliktů.

Láska
V partnerském vztahu budete preferovat různé aktivity, což znamená, že doma se vám chtít sedět moc nebude. V první a druhé dekádě byste měli být schopni naslouchat problémům partnera více než jindy. Ke konci března si dávejte pozor, abyste neprosazovali vlastní zájmy a touhy na úkor protějšku. Také hrozí rychlé hádky.

Práce
Aktivní přístup vám bude v březnu hodně pomáhat, ale přesto to neznamená, že budete vždy úspěšní. Aby se vám dařilo, zkuste se zaměřit na takové pracovní činnosti, jež vyžadují svěžest a budou rychle vyřešené. V poslední dekádě měsíce si dávejte pozor na nadřízené, se kterými byste se mohli dostat do sporů.

Zdraví
Zapracujte na vaší psychice a nervovém systému. Ačkoliv nejsou přímo ohroženy, jakákoliv nestabilita se pokaždé zapíše na celkový list vašich prohřešků. A vše se dříve nebo později projeví zdravotními problémy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky