Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na březen

Co vás v březnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

 

Březen bude měsíc plný energie, kterou budete muset zkrotit a využít. Největší tah na bránu a potřebu sebeprosazení budete mít v první polovině března, kdy se nenecháte ničím omezit a nikým zpomalit. Nepochybnou výhodou tohoto období je skutečnost, že vám bude přát i štěstí. Jestliže nechcete vše tlačit jenom silou, zaměřte se více na praktické uvažování a vašemu životu dodejte aspoň krapet rozvahy a trpělivosti.

Láska
Partnerské záležitosti nebudou mít zrovna na růžích ustláno, neboť hrozí, že partnera budete prostě válcovat. Největší chybou se může stát nedostatek ohleduplnosti, tolerance a ochoty naslouchat názorům toho druhého. Na druhou stranu se můžete těšit na pořádné milostné jiskření, které ovšem nebude založeno na romantickém souznění, jako spíše na výkonnosti a chuti zkusit něco nového.

Práce
Vaše snaha uspět a být nejlepší se nemusí setkat s pochopením, zejména pokud budete jednat bez „skrupulí“. Možná byste měli trošku šlápnout na brzdu, abyste si proti sobě nepoštvali nejenom spolupracovníky, ale i nadřízené. Pokud je to možné, zkuste si vyjednat klouzavou pracovní dobu, díky které se budete v zaměstnání cítit o dost lépe.

Zdraví
Najděte si aktivity, díky kterým dokážete uvolnit přetlak energie. Ideální je kombinace sportu a relaxace. V případě, že se vám to nepovede, můžou se objevit prudké bolesti hlavy. Snažte se konzumovat hodně vitaminu A, abyste podpořili váš zrak.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU