Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na březen

Co vás v březnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

 

Březen bude měsíc plný energie, kterou budete muset zkrotit a využít. Největší tah na bránu a potřebu sebeprosazení budete mít v první polovině března, kdy se nenecháte ničím omezit a nikým zpomalit. Nepochybnou výhodou tohoto období je skutečnost, že vám bude přát i štěstí. Jestliže nechcete vše tlačit jenom silou, zaměřte se více na praktické uvažování a vašemu životu dodejte aspoň krapet rozvahy a trpělivosti.

Láska
Partnerské záležitosti nebudou mít zrovna na růžích ustláno, neboť hrozí, že partnera budete prostě válcovat. Největší chybou se může stát nedostatek ohleduplnosti, tolerance a ochoty naslouchat názorům toho druhého. Na druhou stranu se můžete těšit na pořádné milostné jiskření, které ovšem nebude založeno na romantickém souznění, jako spíše na výkonnosti a chuti zkusit něco nového.

Práce
Vaše snaha uspět a být nejlepší se nemusí setkat s pochopením, zejména pokud budete jednat bez „skrupulí“. Možná byste měli trošku šlápnout na brzdu, abyste si proti sobě nepoštvali nejenom spolupracovníky, ale i nadřízené. Pokud je to možné, zkuste si vyjednat klouzavou pracovní dobu, díky které se budete v zaměstnání cítit o dost lépe.

Zdraví
Najděte si aktivity, díky kterým dokážete uvolnit přetlak energie. Ideální je kombinace sportu a relaxace. V případě, že se vám to nepovede, můžou se objevit prudké bolesti hlavy. Snažte se konzumovat hodně vitaminu A, abyste podpořili váš zrak.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky