Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na březen

Co vás v březnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

V první a druhé březnové dekádě se můžete opřít o větší míru fantazie a citlivosti. Této nabídky vesmíru se snažte využít. V opačném případě vám hrozí problémy s vaším okolím. Přiznejte si, že vaše ochota ke kompromisu se blíží bodu mrazu. Roztát může právě díky větší míře empatie a pochopení toho, co druhé lidi tíží. V poslední dekádě pocítíte příliv nové průbojné energie. Využívejte ji smysluplným způsobem!

Láska

Jak již bylo napsáno, vynasnažte se vcítit do partnerových tužeb a potřeb. Jestliže půjdete cestou, že se mu pokusíte splnit téměř vše, co mu na očích vidíte, vztah bude fungovat. Jakmile ale ukážete tvrdé lokty a neohleduplnost, kolečko lásky se zadře. To hrozí nejvíce ke konci března, kdy vaše tvrdohlavost začne zesilovat.

Práce

První dvě třetiny března se prosadíte v oblastech, kde je potřeba kreativita a představivost. Tím můžete překvapit vaše spolupracovníky, kteří by spíše čekali rychlou a bezhlavou akci. Té se můžou dočkat v poslední dekádě. Po celý březen bude důležité, abyste se projevovali jako týmový hráč. Sólové akce příliš úspěšné nebudou.

Zdraví

Hlídejte si pravidelný pitný režim. Váš močový systém to opravdu potřebuje. Pokud máte problémy s lidmi, zkuste dát vše do pořádku. Vztahové problémy se totiž můžou odrazit na zdravotním stavu vašich ledvin. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky