Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na květen: Koho čeká klid a pohoda a kdo bude stále ve stresu

Co vás v květnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock

BERAN

Pokud vám půjde o větší stabilitu nebo před sebou budete mít aktivity, které vyžadují aspoň krapet trpělivosti, využijte k tomu první květnovou dekádu. V případě komunikačních témat s potřebou dobrého vyjadřování se nabízí závěr měsíce. Uprostřed měsíce můžete mít problém definovat, co je pro vás v životě největším potěšením. Proto můžete tento pohled i životní styl často a nečekaně měnit, ovšem uspokojení zřejmě nenajdete. Po celý květen rozvíjejte diplomacii.

Láska

Ohledně milostných aktivit byste měli zbystřit v druhé dekádě. Pokud vašemu vztahu hrozí rozchod, mohl by přijít právě v tomto období. Současně se zvyšuje dispozice k nevěře, zejména z vaší strany. Určitou výhodou je, že pokud vztahové problémy překlenete do poslední dekády, mohli byste vše vykomunikovat.

Práce

Ohledně majetku a finančních záležitostí se pokuste využít energií v úvodu měsíce. V druhé dekádě si dejte pozor na přílišné lenošení, které by se vám mohlo vymstít. Snažte se vyhýbat flirtování na pracovišti, neboť by se mohlo zvrtnout. Ke konci měsíce budete dobří v prezentaci vašich a vlastně i cizích nápadů.

Zdraví

Základním předpokladem prevence zdraví je dostatečný příjem tekutin. Důvodem je zvýšená dispozice k problémům s ledvinami. Proto se také vyhýbejte prochladnutí, které by mohlo podpořit rozvoj bakterií v močovém systému. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky