Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velká arkána - Velekněžka (19. díl)

Výklad karet
Výklad karet
Zdroj: Alarzach, Profimedia.cz

Velekněžka je archetypální obraz ženy, která dokonale využívá intuici.

Umí naslouchat svému podvědomí a stejně tak dokáže vycítit informace o lidech kolem ní. Často však je natolik vzdálená od reálného života, že její činy nejsou pro lidi z jejího okolí předvídatelné a pochopitelné.

Jako každý, pro koho je svět založen na emocích, i ona má sklon ke změnám nálad a postojů v důsledku vlivů, kterými na ni působí její okolí.

Je-li tato karta vytažena při výkladu, znamená často odkaz na naše podvědomí. Radí nám naslouchat intuici, zachovat se v souladu s tím, jak nám napovídá náš vnitřní hlas.

Pokud se ve výkladu nalézá na místě, kde symbolizuje osobu, pak se jedná o intuitivní, ale nevypočitatelnou ženu, která, pokud je naším nepřítelem, používá nepřímé způsoby vedení boje. Často to bývá někdo, kdo se vydává za naši přítelkyni….

Karta má vztah k duchovním oblastem života, odkazuje na moc našeho podvědomí a poukazuje na skutečnost, že na všechny naše otázky můžeme nalézt odpovědi v našem podvědomí.

Jiří Ciahotný - Alarzach, více na www.alarzach.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


2. července

Na chyby, které najdete v práci druhých, klidně upozorněte. Není to sice moc kamarádské, ale zase tím ostatním dokážete, že i vy se umíte v případě…

Akční letáky