Věční Slavíci: Lucie Bílá a Karel Gott

Tvrdohlavá Beranka a pracovitý Rak, mají něco společného? Každý si jde za slávou a úspěchem svým způsobem. Co na to hvězdy?

Je to rozdíl mezi živlem ohně a vody. Proč je lidé mají rádi, a jaké je jejich soukromí? Kde se v nich vzal hudební talent a mají ještě jiné schopnosti? Co je čeká v budoucnosti? Láska, šťastné manželství, bohatství, ještě více cen a ocenění...? Hvězdy nám to prozradí.

Lucie Bílá (7. 4. 1966) Karel Gott (14. 7. 1939)

Slunce - Beran
Měsíc - Štír
Merkur - Ryby
Venuše - Ryby
Mars - Beran
Jupiter - Blíženci
Saturn - Ryby
Uran - Panna
Neptun - Štír
Pluto - Panna

Slunce – Rak
Měsíc - Blíženci
Merkur - Lev
Venuše - Rak
Mars - Vodnář
Jupiter - Beran
Saturn - Býk
Uran - Býk
Neptun - Panna
Pluto – Lev

Slunce Konjunkce Mars (Lucie)

U Lucky je to spojení silné vůle a schopnost činu, má mnoho aktivit, dostatek energie a celkově bohatý život. Jediné, co přemáhá její vůli je její vášeň. Může mít problém se svou impulzivitou, která může vyvolat zbytečné hádky.

Slunce Opozice Mars (Karel)

Karel má dostatek energie, která ovšem není vždy užívána správným směrem. Tento aspekt přinesl Karlovi situace, kdy ohrožoval svou budoucnost. Karel dokáže být také dost umíněný a někdy je schopen se hádat pro detaily.

Lucie BíláKarel Gott

Slunce Sextil Uran (Karel)

Karel se snaží být originální, cítí se sebevědomý a vynalézavý. Ve společnosti obvykle vystupuje velmi dobře. Má široký rozhled a tento aspekt mu přinesl i úspěch. Je to zajímavý typ osobnosti, která si snadno získat přízeň či nepřízeň svého okolí. Má neustálou potřebu se zviditelňovat, převážně díky médiím.

Slunce Sextil Neptun (Karel)

Má obrovskou představivost a jemné vnímání. Jeho láska k hudbě je stejná jako k okultismu, jinak realisticky založený člověk občas uniká do svých inspirací, kde nachází umělecké nápady. Jeho chápání je rychlé a hluboké, dokáže tím zaujmout své fanoušky. Má velké charisma.

Slunce Konjunkce Pluto (Karel)

Tento aspekt přináší pudovost v sexuální oblasti. Ne vždy to měl Karel pod kontrolou. Většina věcí se spíše odehrávalo v začátcích jeho kariéry. Tato konstelace škodí milostným vztahům, ale s Ivankou to dokázal překonat. Je to cesta temné stránky jeho života, kterou na veřejnosti nikdy neřešil nebo řešil v mírnější formě.

Karel Gott, Lucie Bílá

Měsíc Trigon Saturn (Lucka)

Aspekt přinesl Lucce vytrvalost, trpělivost, a také hospodárnost. Má organizační schopnosti, smysl pro povinnost a následný úspěch byl pak samozřejmostí. Její charakter je více uzavřený, i když tak na veřejnosti nepůsobí.

Měsíc Sextil Uran (Lucka)

Lucka má originální představivost a často opouští vyšlapané cesty. Můžeme si vzpomenout na její píseň ze začátku její kariéry „Láska je láska“. Fascinuje jí vše nové, má ráda rychlé změny a snadno se adaptuje, ovšem kromě milostných vztahů. Takřka permanentně je něčím nadšená.

Měsíc Konjunkce Neptun (Lucka)

Tato zpěvačka má kromě krásného hlasu i vysokou duševní kvalitu, touží po velmi citových prožitcích ve svém životě, má sklon k výstřednostem a její láska k hudbě je nekonečná. V některých případech až geniální. Ovšem někdy má rozmarné a nerozhodné chování, záleží však na jejím momentálním stavu mysli.

Měsíc Sextil Pluto (Lucka)

Lucka má velkou představivost a tvůrčí talent. Znovu se tu objevuje výstřednost, kterou jsme u ní již mohli zaznamenat. Je to dramatická osobnost s hlubokým vnitřním životem a se snahou posuzovat vše ze široké perspektivy. Ve stáří předpoklad velkého bohatství.

Měsíc Sextil Merkur (Karel)

Karel má logické myšlení, rychle se učí, má dobré a jasné vyjadřování, rád shromažďuje informace a má smysl pro humor. Je to člověk s praktickým uvažováním.

Měsíc Kvadratura Neptun (Karel)

Jsou tu určité zmatky a klamy, také sklon k nevěře a určitá idealizace nevhodného. Karel si prochází své etapy života v různých pocitových rozpoloženích. Jeho fantazie mu ovlivňuje život.

Merkur v Rybách (Lucka)

Lucka má imaginativní a fantazijní myšlení. Je často zasněná, je to velký snílek. Její citovost je propojena s talentem pro hudbu, není to odpracované, je to dar, který jí byl dán od přírody.

Merkur Konjunkce Saturn (Lucka)

Je tu schopnost velké koncentrace. Lucka dokáže být na sebe kritická, umí být pracovitá, někdy je i trpělivá a je sebevědomá. Dokázala si zajistit přízeň vlivných osob. Jedním příkladem bych mohla připomenout Václava Klause, prezidenta ČR :-).

Merkur Opozice Uran (Lucka)

Tento aspekt dává Lucce sklon kráčet proti proudu veřejného mínění, pokud má jiný názor, tak dokáže mít ostrý jazyk, je svéhlavá, někdy mývá snahu být neustále v opozici.

Merkur Trigon Neptun (Lucka)

Přínos umělecké inspirace, jemný duševní život, určitá nepraktičnost a sklon ke snění, to vše Lucku provází. Má silné charisma a ráda zkoumá zamotané záležitosti.

Merkur Kvadratura Uran (Karel)

Tento aspekt je podobný jako u Lucky. I Karel rád kráčí proti proudu veřejného mínění. Ne všechny jeho plány končí úspěchem, ale snaha se také počítá.

Venuše v Rybách (Lucka)

Lucka je osoba, která dává citlivou a nesobeckou lásku. Je jemná, něžná, občas sentimentální, smyslná, obvykle citově velmi závislá. V životě hraje velký význam erotika. Miluje hudbu a poezii.

Venuše Trigon Jupiter (Lucka)

Je tu přátelskost, oblíbenost, optimismus, velké úspěchy, příjmy z uměleckých povolání a je tu záliba v přepychu. Tento aspekt vystihuje nejvíce Lucčinu osobnost.

Venuše Kvadratura Jupiter (Karel)

U Karla je tu naopak od Lucky negativní aspekt k Venuši. Je tu mnoho neuvážených milostných vztahů. Touha po přepychu, silná erotika, ztráty skrze ženy, extravagance, strach ze samoty. Jeho dcery jsou také ženy, tak můžeme předpokládat, otcovskou snahu zajistit všechny své milované potomky :-).

Jupiter Kvadratura Saturn (Lucka)

U Lucky byly těžké životní překážky, které překonala s velkou námahou. Střídal se u ní neklid, melancholie, netrpělivost a nespokojenost.

Saturn Opozice Uran (Lucka)

U Lucky bývají prudké změny a někdy nedostatek diplomacie, je to určitý druh rebelantství. Lucka si dokáže často prosadit svůj názor, ať se děje, co se děje.

Saturn Trigon Neptun (Lucka)

Tento aspekt přináší schopnost uskutečňovat vize a sny. Lucka se zajímá o mysticismus a okultní vědy, které ji srovnávají mysl a duši v jedno. Její intuice se stále zlepšuje.

Uran Konjunkce Pluto (Lucka)

Změny vytváří Lucka všude, kde se jí zdá, že není spravedlnost. Má ráda nové objevy týkající se podstaty hmoty. Její sebevědomí a rozhodnost někdy vyvolá výbušné jednání.

 Uran Trigon Neptun (Karel)

Karlovi přináší tento aspekt umělecké nadání, přísun mnohé inspirace, je tu i část citlivosti a vnímání dobrých pracovních příležitostí.

Shrnutí

Lucie Bílá i Karel Gott dostali od hvězd velké umělecké nadání. Lucie je svérázná a dokáže svou osobu prosadit výstředností, svými osobitými názory a svou krásnou citlivou duší. Její soukromí není vždy nejšťastnější, ale do budoucna jí hvězdy připravily lásku, o které ještě neví, proto ji můžeme všichni přát Šťastné hvězdy pro lásku ?. Karel je na hudební scéně o nějakou dobu déle než Lucie, proto má o trochu více zážitků. Vše se kolem něho točí a točilo v oblasti umělecké, erotické a společenské. Dlouho se nechtěl usadit v manželství, až nakonec usoudil, že by si to měl také zkusit, a proto zakotvil v manželství se svou Ivankou. Společným rysem Lucky i Karla je cesta proti proudu, čímž se zviditelnili a ukázali svou jedinečnost. Do budoucna můžeme stále očekávat jejich mediální oblibu a těšit se na jejich hudební tvorbu.

Šťastné hvězdy pro hudbu :-)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky