Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Věční Slavíci: Lucie Bílá a Karel Gott

Karel Gott a Lucie Bílá
Karel Gott a Lucie Bílá
Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (13)

Oba umělci vystoupali na vrchol, ale každý z úplně jiného směru. I když jsou jejich povahy odlišné, dokázali se prosadit a žít pro radost, kterou ve svých písních předávají lidem.

Beran je znamením Lucie Bílé. Rak je typický pro Karla Gotta. I když jsou si podobní jako oheň a voda, oba provázely ohromné úspěchy. Jen každý k nim došel jinou cestou.

Lucie Bílá

Beran předurčuje ke spojení silné vůle a odhodlání. Často se pouští do mnoha aktivit najednou, má spoustu energie a velmi aktivní život. Někdy je až příliš impulzivní a hrozí, že se čas od času dostane do sporů nebo hádek. Jediné, co dokáže jeho čilost překonat, je vášeň - v případě Lucie pro hudbu.

Lucie má introvertní povahu a charakter, ale na své okolí tak vůbec nepůsobí. Je totiž fascinovaná vším novým, změnami, výzvami, je "závislá" na nadšení a očekávání. Má ohromnou fantazii, do úmoru bojuje za spravedlnost a nebojí se jít proti proudu - v životě i v hudbě. Berani mají sklony k výstřednosti, aby tak popřeli svou jemnou povahu. Na škodu je jim určitá nepraktičnost a věčné snění, které brání vidět svět realisticky. Trpí nedostatkem taktu a diplomacie, často ho však zaměňují za rebelantství.

Karel Gott

Rak Karel Gott je na jednu stranu velice citlivý a umírněný, ale má i dostatek energie, kterou umí správně použít. Ani jemu se ale občasné hádky nevyhnou. Snaží se být originální, má o sobě dobré mínění a vysoké sebevědomí, je vynalézavý. Jen má tendence svoje pozitiva dlouho skrývat. Má velmi bujnou fantazii a představivost, zároveň ale i nesmírně jemné vnímání a umělecké cítění. Kombinace dravosti na jedné straně a dojmu pohlazení samotným pohledem vyvolává v lidech kolem něj pocit, že mají co do činění se silnou a charizmatickou osobností s hlubokými myšlenkami.

Jako jedno z mála znamení ho ovlivňuje fantazie. Ta může působit kolize ve vztazích a naopak pomáhat v umělecké kariéře a být inspirací. Disponuje logickým myšlením i schopností vytvářet souvislosti. Jen vztahy se ženami byly jeho slabinou. Sexuální pud ho občas přemohl a neukazoval ho v nejlepším světle. Se svou ženou Ivanou se ale naladili na společnou notu a užívali si krás manželství.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky