Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Střelec

Střelec a sex...

Věrnost nečekejte

Získáte ho velice rychle. Když si ho budete chtít udržet, zjistíte, že je to neobyčejně náročné - ovšem vynaložená námaha kvalitě výsledku neodpovídá. Věrný vám nebude, ale pokud budete optimistická, dobře naložená a veselá, bude se k vám rád vracet. Můžete se uklidňovat, že milenky se střídají, ale vy zůstáváte bodem, kolem nějž se jeho život točí.

Jak ho svést?

Potřebujete vypadat k světu, být sexy, umět několik cizích jazyků a navíc se s chutí věnovat sportu a cestování. Střelec potřebuje, abyste měli společné zájmy, a tím pádem si o čem povídat. Hlavně mu dejte najevo, že sex chcete stejně intenzivně jako on, protože i pro vás je to důležitá součást života.

Jaký je milenec?

V sexu spěchá. Sotva začne, rychle až překotně směřuje do finále. Je na nás, abyste mu řekla, že si erotický život představujete jinak – a pokud možno mu hned předvedla, jak. Jako člověk, který se rád učí všemu novému, z vás s chutí udělá svou učitelku a sám bude poslušným a navíc pilným studentem.

Erotogenní zóny Střelece 

Miluje sex ve všech podobách. Nevyhýbá se orálnímu ani análnímu, ale když řeknete, že se vám to nezamlouvá, s chutí se spokojí s tím, co mu dovolíte.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky