Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Štír

Štír a sex...

Vášeň a smyslnost

Jde o nejvášnivějšího muže celého zodiaku. O Štírech a jejich legendární chuti na sex kolují legendy! Je neobyčejně smyslný, ale všeho moc škodí. I ten nejlepší sex se ale může přejíst! A vy začnete hledat výmluvy, které by ho neurazily a vám dopřály pár hodin spánku. Štír miluje sexy ženy, z nichž vzrušení přímo kape, ale k životu si vybírá spíše nenápadnou šedou myšku.

Jak ho svést?

Vaši bývalí milenci musí být tabu. Pokud se do vás Štír zamiluje, udělá pro vás všechno. Když napadne vašeho bratra, kterého nezná, protože bude mít pocit, že se až moc vášnivě loučíte, můžete sice usoudit, že bude lepší, když vycouváte, ale to už budou věci v běhu a vy se Štíra nezbavíte.

Jaký je milenec?

Zkušenosti sice můžete mít, ale když potkáte Štíra, pochopíte, že jsou vám k ničemu. Dostanete od něj lásku v míře, kterou jste si až dosud nedovedla představit. Lásce a sexu věnuje každou volnou chvíli a od vás chce, abyste s ním držela s nadšením krok.

Erotogenní zóny Štíra

Má rád kousání, divoké škrábání a poměrně výrazné hlasové projevy. Naštěstí umí vydělat tolik, abyste si mohli pořídit dům na samotě, kde svými výkřiky nikoho děsit nebudete.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky