Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Poznejte své dítě podle čínské astrologie

Zjistěte pomocí čínské astrologie vlohy a předpoklady vašeho potomka
Zjistěte pomocí čínské astrologie vlohy a předpoklady vašeho potomka
Zdroj: Shutterstock.com

Zjistěte pomocí čínské astrologie vlohy a předpoklady vašeho potomka.

Zjistit které jste znamení a váš element můžete zde ».

Jang dřevo

Zdroj: Shutterstock.com Aby se ze semínka dítěte jang dřevo stal mocný strom, budete potřebovat hodně času, péče a trpělivosti. Se zaléváním to však nepřehánějte, rozmazlením se váš potomek stává v životě nepoužitelným. Pokud lásku, starost i důslednou výchovu rozložíte správně, projeví se naplno jeho nadání. Individualita těchto dětí je patrna i ve sportu. Týmové sporty jim nic neříkají.

Jin dřevo

Děti jin dřevo mají duši křehkou jako polní kvítí. Proto je opatrně, ale pravidelně zapojujte do kolektivu stejně starých dětí. Pokud však zavolají o pomoc, podpořte je. Nejsou zrovna ranaři a občas jim schází pověstné drzé čelo. Ve škole patří mezi oblíbence paní učitelky. Mají dobrou slovní zásobu a umějí se skvěle vyjadřovat, mohou vyniknout v uměleckých předmětech.

Jang oheň

Zdroj: Shutterstock.com

Jsou neskutečně ambiciózní. Jako první se přihlásí do soutěží i školních olympiád a pravděpodobně je i vyhrají. Jejich triumfu předchází dokonalá příprava – řád a smysl pro odpovědnost mají doslova v krvi. Mají dobrou představivost, ale jejich vize zůstávají často nepochopeny. Nejsou totiž přehnaně komunikativní a neradi něco vysvětlují ostatním.

Jin oheň

Připomínají mihotavý plamínek svíčky. Neoplývají sebejistotou, a tak jim zejména v mladším věku přijde vhod podpora rodičů. Co jim však neschází, jsou nápady. Zorganizují hru, vysvětlí pravidla a strhnou ostatní svým nadšením pro roli kapitána. Podporujte je v tom. Tyto děti se za žádných okolností nesmějí začít nudit, pak mají tendenci tropit neplechu.

Jang země

Zdroj: Shutterstock.com

Máte doma dítě s elementem jang země? Pak se obrňte trpělivostí. Stejně jako země nespěchá s vydáním úrody, působí i tyto děti zdánlivě pomalým a ospalým dojmem. Nenechte se tím zmást. Mají vynikající postřeh, pozorovací talent a paměť. Co jim jednou řeknete, už nezapomenou. Ve škole patří k nejspolehlivějším.

Jin země

Jsou perfekcionisty už v dětském věku. Věčně si něco hledají na internetu nebo vás bombardují zvídavými otázkami. Když nevíte odpověď, jsou tolerantní a správnou odpověď většinou znají samy. Mají zdánlivě mnoho koníčků, ale jeden z nich si nakonec vyberou jako základ svého zaměstnání a budou v něm v dospělosti excelovat.

Jang kov

Zdroj: Shutterstock.com

Narodil se vám potomek s elementem jang kov? Připravte se na to, že budete nějakou dobou vykonávat roli tahouna. Potřebuje, abyste mu ještě dlouho proráželi cestu a ukazovali směr, kudy se má vydat. Vzhledem k tomu, že tyto děti jsou houževnaté a cílevědomé, zkuste je přihlásit na nějaký sport. Jen tam se naučí disciplíně, která jim není do vínku dána.

Jin kov

I tyto děti potřebují, aby jim prvních pár let života někdo  umetal cestičku. Zkuste využít jejich komediálního talentu. Rádi se předvádějí, a když se mohou stát hvězdou kolektivu, pomocnou ruku už potřebovat nebudou. Naopak všechny překvapí,  jak jsou šikovné. Když k tomu přidáte jejich předpoklady – pořádnost, starostlivost a schopnost seberealizace, budete mít doma klid.

Zdroj: Shutterstock.com Jang voda

Neexistují větší samotáři než děti jang voda. Jsou nejspokojenější, když si mohou hrát samy. Nerady se dělí o své hračky, později o své nápady. Možná budete dlouho zvažovat, jaké kroužky by váš potomek měl navštěvovat. Své talenty a šikovnost totiž obvykle začne realizovat později než jeho vrstevníci.

Jin voda

Máte-li doma dítě jin voda,  nachystejte se na dlouhou cestu bouřícími peřejemi. Je stále v pohybu, rychle se přesouvá od hračky k hračce, od činnosti k činnosti. Věčně vás tahá za rukáv a chce odpovědět na nějakou otázku. Nedodržuje pravidla a věčně se snaží je obejít. Má nadání na jazyky.

 

Zjistit které jste znamení a váš element můžete zde ».

Mohl by vás také zajímat článek o tajemství vašeho elementu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky