Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pluto je planeta s jedním z nejsilnějších účinků. Jak ovlivňuje právě vaše znamení znamení?

V individuálním horoskopu astrologové pečlivě studují dům, kde se nachází Pluto. Jde o oblast, v níž se odehrávají životní změny, které se bez přehánění dají označit jako osudové. Dotyčný musí mobilizovat veškeré síly a v zájmu přežití sahat i ke krajním prostředkům. Zároveň ale může pracovat s magií.

Pluto v Beranu

1823–1852

V letech 1823–1852, kdy Pluto naposledy v Beranu pobýval, se aktivním a nadšeným otevíral svět. Lidé, kterým se v Evropně nelíbilo, se houfně stěhovali do Ameriky, nebo i dál třeba do Austrálie. Avšak i ti, kteří zde zůstali, nikterak nezaháleli. V roce 1848 prošla Evropou vlna revolučních bouří, jejichž důsledkem bylo sebeuvědomění národů. Monarchie se začaly otřásat v základech, monarchové přijímali ústavy, které omezovaly jejich samovládu, a lidé si začali uvědomovat, že jsou svobodní. Toto období přálo těm, kteří se ničeho nebáli a nad důsledky svých činů příliš nepřemýšleli. Po revoluci následovalo období vystřízlivění, kdy se aktéři uchylovali do vyhnanství, kde psali paměti.

Lidé narození pod vlivem Pluta v Beranu mají vůdčí schopnosti, bojové nadání, milují nezávislost a jsou průkopníky ve svém oboru. Milují reformy, jsou iniciativní a touží po moci. Velmi často konají pudově, aniž by přemýšleli nad následky svých činů. Nechybí jim ani značná dávka odvahy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky