Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Odhalte tajemství svého ascendentu

Odhalte tajemství svého ascendentu
Odhalte tajemství svého ascendentu
Zdroj: Thinstock

Když přijdete k astrologovi, asi vás překvapí, že z vás kromě data narození bude mámit i hodinu, kdy jste se poprvé podívali na svět, a taky místo, kde se tak stalo. Oboje totiž nutně potřebuje ke stanovení tzv. ascendentu.

K čemu je ascendent vlastně dobrý?

Stanovení ascendentu tvoří základ individuálního horoskopu. Každý den se na světě narodí miliony lidí, jejichž postavení planet je skoro stejné, ale jejich osudy jsou mnohdy dramaticky odlišné. Čím to je? Můžete samozřejmě říct, že tím, že se každé dítě narodí do jiných poměrů – jinak se rozvíjí dítě z bohaté rodiny z New Yorku a jinak dítě ze slumu v Jižní Americe. Je to samozřejmě pravda. Když si však spočítáte u každého člověka jeho individuální horoskop, který se počítá nejen na hodinu, ale i na místo narození, zjistíte, že právě ascendent, který během dne (a noci) proběhne všemi dvanácti znameními na ekliptice, dodává osobnímu horoskopu mimořádnou individualitu. Když si uvědomíte, že pouze kombinace znamení a ascendentů vytváří dohromady 144 možných lidských typů, dojde vám, že stanovení ascendentu je opravdu důležité.

  • Ascendent silně ovlivňuje projevy, do kterých zrozence žene Slunce. Není tedy divu, že Beran s ascendentem v Rybě je spíše snivý než bojovný, že Býk s ascendentem ve Lvu nechce o spořivosti a pracovitosti ani slyšet a podobně.

Zjistěte svůj ascendent a přečtěte si o sobě víc

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky