Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Odhaleno! Zjistěte své temné stránky podle znamení zvěrokruhu

Charakteristika všech dvanácti zástupců zodiaku většinou zahrnuje jen to pozitivní. O odvrácené straně osobnosti astronomové raději mlčí. My vám teď bez obalu představíme temné stránky všech znamení. Pohlédněte pravdě do očí!

Zdroj: Shutterstock.com Beran

Jsou velmi impulzivní a netrpěliví. A dokonce natolik, že když věci nemají rychlý spád, tak jednoduše přesunou svou pozornost jinam. Jako nejmladší znamení mohou mít někdy problém s nedostatečnou vyzrálostí. Starají se jen o sebe. Ten nápad nebyl jejich, proč by je to mělo zajímat, že?

Čím jsou ostatním protivní?

Berani jsou buď enormně dochvilní, protože na všechny schůzky chodí s velkým předstihem a jsou naštvaní, že ostatní přijdou "až" ve sjednanou hodinu, nebo naopak přijdou o hodně později a pak jsou naštvaní, že na ně ostatní nepočkali. Umí se vytočit během pár vteřin, a to jen proto, že ostatní nedělí to, co právě oni chtějí. Jejich tvrdohlavá, sebestředná a spory vyhledávající povaha je mnohým na obtíž. Nemají rádi autority, zato potřebují vždy vítězit a neváhají pro to zapomenout ani na zásady fair-play. Jedno jim však nelze upřít - netrousí pomluvy, místo toho vše řeknou na rovinu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky