Právě vychází speciál časopisu Vlasta - HOROSKOPY 2013

Najdete v něm:

  • Detailní předpověď pro každé znamení
  • Česko ve hvězdách
  • Magická moc Luny
  • Co řekl kosmický tarot
  • Čínský horoskop: přivítejte rok vodního Hada
  • Na dalších stránkách vás čeká exklusivní "ochutnávka" z časopisu.

Beran v roce 2013

Láska a vztahy

Láska a jaro proběhnou v překrásném souladu. Od 22. března do 16. dubna bude přebývat ve vašem znamení kromě Slunce i Venuše, Mars a Uran, přičemž Jupiter na vás pozitivně bude působit z Blíženců. O lásku si dokážete říct způsobem, kterému se nedá odolat. Vy sice máte pocit, že jde jenom o zábavu, ale z malého románku se může i přes váš bytostný odpor vyvinout vztah.

Býk v roce 2013

Rodina, rodiče a děti

Netlačte na pilu a nemyslete si, že musíte všechno změnit hned teď. V klidu počkejte na druhou polovinu roku, kdy vám bude přát Jupiter a kdy se můžete konečně těšit i na trochu štěstí. První polovinu roku věnujte uspořádání pracovních záležitostí, abyste se od července mohli bez výčitek svědomí vrhnout do vylepšování svého soukromí.

Blíženci v roce 2013

Zdraví a kondice

Už od začátku roku se ke slovu dostává Saturn, který se vloni na podzim do vašeho sektoru zdraví na celé dva roky přesunul. I když je vaše vitalita pořád ještě obdivuhodná, je potřeba, abyste se začali o své zdraví starat odpovědnějším způsobem než dosud. Nejde o to, abyste se nechali zahltit nejrůznějšími informacemi, ale o to, abyste si z toho, co se dozvíte, vybrali to podstatné.

Rak v roce 2013

Kariéra, peníze a práce

Ve vašem sektoru kariéry se už delší dobu pohybuje Uran, který bude v tomto roce vytvářet více nebo méně přesnou kvadraturu s Plutem ve vašem partnerském sektoru. Je docela pravděpodobné, že touha po pracovním sebeurčení narazí na partnera, který vás má rád doma a pěkně pod dohledem. Pokud se s ním chcete hádat, nechte si debaty až na druhou polovinu roku.

Lev v roce 2013

Seberozvoj a duchovní růst

V práci na svém charakteru a na svých kvalitách vůbec si můžete klidně trochu oddechnout. To, co jste rozjeli ve druhé polovině minulého roku, si žije svým vlastním (a dlužno říct, že kvalitním) životem, takže je zbytečné, abyste se zbytečně trápili. Nic neovlivňujte, nechte svět, ať se točí, a život, ať se sám vyvíjí tak, jak je to pro vás příznivé.

Panna v roce 2013

Láska a vztahy

Od poloviny dubna do konce první májové dekády, kdy se Venuše nachází v Býku, si budete moct být jistí, že milujete a jste milováni. Vaše city se však ještě více prohloubí ve druhé polovině roku, kdy se Jupiter dostane do Raka a kdy se dosud nezávazné poblouznění pozvolna promění v hluboký vztah.

Váhy v roce 2013

Rodina, rodiče a děti

Vaším sektorem rodiny prochází už několik let Pluto, které se stará přesně o ten typ změn, jež nemáte rádi. K vaší cti je však potřeba říct, že jste si na tuto atmosféru dokázali zvyknout a naučili jste se vyhýbat zbytečným konfliktům. Ve druhé polovině roku je však pravděpodobné, že se dostanete do rozporu s dospívajícími nebo dospělými dětmi, které mají pocit, že jim moc mluvíte do života.

Štír v roce 2013

Zdraví a kondice

Vaším sektorem zdraví, kondice a práce se už hodnou chvíli pohybuje Uran, který zde zůstane i v průběhu roku 2013. Během tohoto období navíc vytvoří dvakrát (20. 5. a 1. 11. 2013) kvadraturu s Plutem, který se nachází ve vašem sektoru komunikace. Ohledně zdraví se tedy nesmíte spokojit s informacemi, které jste během života posbírali, ale musíte se soustředěně věnovat shromažďování vědomostí, které jsou založeny na nejnovějších lékařských výzkumech.

Střelec v roce 2013

Kariéra, peníze a práce

Vaším sektorem financí vlastních prochází už několikátý rok Pluto, takže jste na nejrůznější výkyvy zvyklí. Letos si však musíte hlídat období, kdy vytváří kvadraturu s Uranem, který se pohybuje vaším sektorem dětí, zábav a lásky. Pokud budete kolem 20. 5. a 1. 11. utrácet za děti, je to pochopitelné a laskavé, ale rozhodně to není moudré.

Kozoroh v roce 2013

Seberozvoj a duchovní růst

Vzhledem k náročným okolnostem, které vás v první polovině roku provázejí, si čas na přemýšlení o vyšších věcech najdete až ve druhé polovině roku. Od července výše byste si měli udělat čas na cesty, na nichž získáte nové podněty k rozvoji své psychiky. Pokud se chcete opravdu obohatit, měli byste si vyrazit někam na sever, kde je moře a skály a kde si uvědomíte, jak málo v životě záleží na tom, co chcete a jak velkou roli hraje to, co označujeme jako osud.

Vodnář v roce 2013

Láska a vztahy

V lásce budete mít štěstí zejména v první polovině roku, kdy vaším sektorem romantických citů bude procházet Jupiter, který se opravdu upřímně bude starat, abyste se nenudili. Potíž je jen v tom, že lidí, kteří by vás chtěli mít rádi, je víc než dost, takže není divu, že se vašemu stabilnímu partnerovi takové nájezdy ani trochu nezamlouvají.

Ryby v roce 2013

Rodina, rodiče a děti

I když své blízké máte tak rádi, že byste za ně v případě potřeby i dýchali, měli byste si uvědomit, že jsou chvíle, kdy méně znamená více. Hlavně v první polovině roku buďte v tomto ohledu rozumní. Nemyslete si, že ve chvíli, kdy vás děti o něco požádají, se musíte postavit do pozoru a vyhovět každému jejich přání.

Jaký jste ovocný typ podle znamení?