Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Numerologický rozbor – Martina z Písku

Naše numeroložka, Marina Kopecká, se dnes podívala na čísla, která ovlivňují život Martiny, která zrovna řeší, zda je vhodný čas na koupi pozemku a jestli ho má kupovat se současným přítelem.

Základní údaje

Jméno: Martina Martina
Bydliště: Písek
Narozen/a: 22.3.1984
Otázka: Máme s přítelem koupit pozemek a je on vůbec ten pravý?

Pěkný den přeji,

jmenuji se Martina, narodila jsem se 22.3.1984 kolem 7:30 v Písku.
S přítelem jsme rok a půl, v příštím roce plánujeme koupit pozemek a začít stavět dům. Je to velké životní rozhodnutí, a proto bych ráda věděla, nač si dát pozor, jak správně vybrat a vůbec zda-li je v příštím roce vhodné vybírat pozemek. Chtěli bychom pěkný, klidný pozemek do 10 km od města.
Těším se na to, ale zároveň mám strach, jak hledání a peníze dopadnou.

Druhý dotaz se týká mého přítele. Zajímalo by mne, jestli je to můj celoživotní partner. Datum jeho narození: 9.2.1984 v Kolíně. Jak se k sobě hodíme?

Děkuji Vám.

S přátelským pozdravem

Martina

Numerologický rozbor

Dobrý den Martino,

Marina Kopeckáprávě se nacházíte v posledním roce Vašeho devítiletého cyklu. A proto byste se tento rok a začátek roku 2010 (až do Vašich narozenin) neměla do nových projektů. Jedná se o ukončovací období, to znamená, že musíte dotáhnout do konce vše, co jste kdy začala. Tyká se to jak věcí hmotných, tak i vztahů. Pak od Vašich narozenin v roce 2010 začíná nový devítiletý cyklus. A to je právě nejvhodnější doba pro vše nové. Můžete se směle pustit i do odvážnějších projektů, jako je například stavba domu. Ale do té doby bych Vám doporučovala zaměřit se na dokončování a uzavíráni. Ať do nové periody vstoupíte s čistým štítem a žádná minulost Vás pak nepronásleduje a nebrzdí v novém životním období.

Otázka celoživotního partnera je pro Vás určitě velmi důležitá, ale zabíháte příliš dopředu. On je zajímavý člověk, ale v tomto věku ještě zdaleka neprojevil všechny svoje vlastnosti. Dlouho dospívá a hledá sám sebe. Na rozdíl od něj jste již teď zralejší a více praktická. Každopádně jde o člověka, který je Vám velmi blízký. Když je s Vámi, nepotřebuje společnost nikoho dalšího. A Vy jste velmi partnerský typ, takže tuto jeho vlastnost dokážete ocenit. Vy máte velmi silnou intuici, pokud ji dokážete naslouchat, bude se Vám snadněji a lépe žít. Intuice se u každého projevuje odlišným způsobem. U Vás to jsou především fyzické pocity. Například za zády cítíte, kdo vstoupil do místnosti. Když něco není v pořádku může Vám být na zvracení, bolet hlava, srdce atd. Vaše intuice k Vám mluví prostřednictvím Vašeho těla, tak se ji naučte poslouchat a správně interpretovat! Pokud jste skutečně zamilovaná, neřešte budoucnost. Ta Vás ještě stihne několikrát pěkně překvapit.

Přeji hodně štěstí!

Marina Kopecká

Tento rozbor byl vytvořen na základě soutěže o numerologický rozbor. I vy můžete vyhrát svůj podrobný rozbor.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky