Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Numerologický rozbor – Ilona

Naše numeroložka, Marina Kopecká, se dnes podívala na čísla, která ovlivňují život Ilony. Ta by chtěla začít podnikat, ale má obavy z možného neúspěchu.

Základní údaje

Jméno: Ilona Ilona
Bydliště: neuvedeno
Narozen/a: 18.3.1971
Otázka: Mám začít podnikat?

Dobrý den,

jmenuji se Ilona.

Můj problém je má práce. Vystudovala jsem střední školu a hned po maturitě jsem nastoupila do své první práce jako sekretářka, od té doby jsem vystřídala několik zaměstnání. Všechna má práce se týkala práce v kanceláři nebo v bance. Jde o to, že mě tato práce nenaplňuje. Do práce chodím jenom proto, že zkrátka musím.

Už léta si pohrávám s myšlenkou začít podnikat. Mám už vymyšlený i podnikatelský plán, týkal by se otevření obchodu s módou pro ženy a mladé lidi + půjčovnou společenských šatů. Oblékat lidi v mém okolí mě totiž strašně baví a je to i mým koníčkem. Za tímto účelem za mnou chodí spousta mých přátel. V našem městě nic takového není, a to jsme město s 20 000 obyvateli. Obchod bych si otevřela v našem domě – bydlíme v centru města na pěší zóně a v přízemí máme volné prostory. I s počáteční investicí bych si nějak poradila, ale můj problém jsou obavy, že to nezvládnu a obchod zkrachuje.

Celý můj život mě někdo zaměstnával a dával mi pokyny, co mám kdy a jak dělat. A představa, že si vše budu organizovat sama je hodně těžká. Všichni mi říkají, že se podceňuji a abych do toho šla. Podporu mám u celé své rodiny, což je fajn. Už jsem si i sepisovala staré dobré seznamy, vše pro a vše proti, a vyšlo mi pro.

Vím, že můj problém není proti jiným asi nijak zvlášť fatální, ale přesto je to jedna z nejdůležitějších etap mého života. Proto Vás prosím, poraďte mi, zda mám s podnikám začít, nebo ne.

Děkuji moc za Vaši odpověď

S pozdravem Ilona

Numerologický rozbor

Dobrý den Ilono,

Marina Kopeckástrach a obavy jsou špatnými rádci. Ve finále v životě více litujeme toho, co jsme neudělali, než toho co nedopadlo dobře. Pokud si skutečně přejete dělat to, co Vás baví, musíte riskovat. Ve Vašem případě to dokonce ani není zas až takový risk. A to Vám říkám nejenom jako numeroložka, ale i jako podnikatelka. Pokud totiž prostory vlastníte, sami se Vám pak nabízejí, abyste je vyzkoušela.

A teď numerologie

Vaší životní cestou je trojka. Trojka je velmi společenská, umí dobře počítat a dodává Vám soutěživého ducha. Na této cestě hraje rozhodující roli rodina, její podpora je pro Vás velmi důležitá.

Ilono, Vy máte datum narození člověka, který se dokáže dobře učit. A tak by Vás nemělo překvapit, že to, čemu jste se naučila obohatí další lidí, kteří Vám do života vstoupí. A vzhledem k tomu, že Vám do vínku byly dány dobré vyjadřovací schopnosti a umění jednat s lidmi, může to být další plus při výběru práce, kde komunikace s lidmi bude jedním z klíčových momentů Vašeho pracovního dne.

Máte silnou energetickou i fyzickou rovinu, i když Vám v té fyzické rovině chybí čtyřka, větší počet jedniček to zcela vyrovnává. Dohromady s devítkou a osmičkou Vám dodávají zručnost a osobitý styl.

Tento rok, od Vašich letošních narozenin do těch příštích v roce 2010, se nacházíte v období pod vlivem pětky. Je to perioda vhodná pro změny a cestování.

Zda se rozhodnete podnikat nebo budete pokračovat v hledání „bezpečnější“ cesty pro uplatnění sebe sama je na Vás. Tak už se to často stává, že udělat ten první krok je nejtěžší, ale jakmile Vás pohltí proces, pak už není cesty zpět. Jste totiž člověk, pro kterého je úspěch velmi důležitý a tato vlastnost Vás bude držet nad vodou.

Přeji hodně štěstí

Marina Kopecká

Tento rozbor byl vytvořen na základě soutěže o numerologický rozbor. I vy můžete vyhrát svůj podrobný rozbor.

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky