Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Numerologický rozbor – Gabriela

Naše numeroložka, Marina Kopecká, se dnes podívala na čísla, která ovlivňují život Gabriely. Ta momentálně přemýšlí, zda ještě jednou odpustit svému partnerovi nebo ne.

Základní údaje

Jméno: Gabriela Gabriela Gabriela Zdroj: čtenářka
Bydliště: neuvedeno
Narozen/a: 30.12.1970
Otázka: Mám odpustit ještě jednou svému partnerovi?

Dobrý den,

jmenuji se Gabriela Narodila jsem se 30.12.1970.

Trápí mě vztah s mým současným přítelem - narozen 2.9.1969. Poznali jsme se 22.2.2009 a po třech dnech známosti jsem se k sobě sestěhovali. Ze začátku byl náš vztah perfektní po všech stránkách. Měla jsem pocit, že mě po tolika letech samoty a po mém nevydařeném manželství potkalo štěstí v podobě "toho pravého". Bohužel časem nastaly problémy ohledně jeho závislosti na kamarádech a bývalé manželce. Přítel má dennodenní potřebu s nimi být v kontaktu a já mám pocit, že jim dává přede mnou přednost. Je tu i otázka vzájemné žárlivosti. Pohádali jsme se několikrát a dokonce padlo i pár facek z jeho strany. Poprvé jsem to dokázala odpustit jako zkrat, podruhé už to nemohu nijak omluvit. Přítel mi chybí a já bych ráda věděla, zda by náš vztah měl nějakou budoucnost, pokud bych mu odpustila i podruhé.

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Gabriela

Numerologický rozbor

Dobrý den Gabrielo,

Marina Kopecká Marina Kopecká Zdroj: čtenáři poznali jste se v den, kdy touha komunikovat, sdílet a milovat u Vás obou dosáhla nejvyššího stupně. To možná vysvětluje Vaše rychlé rozhodnutí společně bydlet. Váš přítel je velmi partnerský člověk. Neumí byt sám, ale má problém seznamovat se s novými lidmi. Takže pokud mezi Vámi něco neklape, on se přirozeně uchýlí k těm, s kým je zvyklý komunikovat. A těmi momentálně jsou jeho staří přátelé a exmanželka. On je člověk, který od partnera očekává maximální podporu, neustálý zájem a v určitém smyslu dokonalost. Je totiž idealista, který pořád hledá dokonalý vztah. Vzájemná vášeň na začátku skryla všechny odlišnosti a nedostatky Vás obou. A teď jste právě v období skutečného poznávání. Nemyslím, že on je agresivní povahy. Řekla bych, že se těžce vyrovnává s problémy a chybí mu vnitřní rovnováha. Ovšem fyzické násilí a nekontrolované chování je absolutně nepřijatelné a mělo by se včas zarazit. Radila bych Vám alespoň na čas se rozdělit, ale při tom neztrácet s ním kontakt. Abyste ověřila, zda je pro Vás skutečně tolik důležitý a zda dokážete vydržet nějakou dobu udržovat jen vzdálenou komunikaci (telefon, sms, email). On je závislý na dobré komunikaci více než na fyzické přítomnosti. Tím dočasným rozdělením nemáte co ztratit, jen by Vám to oběma prospělo. Protože zůstávat ve vztahu, který Vám nevyhovuje jen ze strachu zůstat znovu sama a s nadějí, že to špatné a nevyhovující se časem nějak samo rozptýlí, to by bylo tím nejhorším řešením.

Gabrielo, od února roku 2010 vstupujete do velmi zajímavého období. Do života Vám vejdou noví lidé, budete se těšit i z mužské pozornosti. Jak to vše dopadne je otázkou budoucnosti a tam nemá smysl teď nahlížet. Ono totiž je velmi obtížné mluvit o tom, co si ani nedokážete představit. Protože přesně takové změny Vám Váš život chystá. Rozhodně se máte na co těšit!

Přeji hodně štěstí!

Marina Kopecká

Tento rozbor byl vytvořen na základě soutěže o numerologický rozbor. I vy můžete vyhrát svůj podrobný rozbor.

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky