Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ženy s nejupřímnějším a nejmilejším srdcem podle horoskopu: Které to jsou?

Ženy s nejlepším srdcem. (ilustrační foto)
Ženy s nejlepším srdcem. (ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia

Znamení zvěrokruhu předurčují svým nositelům nejrůznější vlastnosti a tvoří jejich povahu. Zatímco tedy některá znamení na tom nemusejí být, co se týče empatie a porozumění, úplně na jedničku, jiná mají lidskost a upřímnost v krvi. Patříte k nim i vy?

Horoskopy umí předurčovat nejen náš osud, ale také naše vlastnosti a chování v určitých situacích. Některá ze znamení jsou přitom méně vřelá, jejich nositelé mají problém s projevováním emocí, umějí být sobečtí a ne ve všem je možné se na ně stoprocentně spolehnout. Na druhou stranu jsou tady ovšem čtyři znamení zvěrokruhu, která mají vůbec ty nejlepší vlastnosti a těch špatných je u nich jako šafránu. 

Vodnář (20. leden – 20. únor)

Vodnáři nemají rádi stereotyp, a tak je soužití s ženou ve znamení Vodnáře velmi dobrodružné. Nikdy nepřichází nuda, stále překvapují originálními nápady, jsou vášnivé a milují zábavu. Na druhou stranu ovšem moc dobře vědí, že je v některých situacích vyžadována vážnost, se kterou nemají problém jednat. Ženy Vodnářky plavou proti proudu, což je činí neuvěřitelně zajímavými a obdivovanými osobami.

Býk (20. duben – 21. květen)

Býk je znamení bojovné. Ženy narozené ve znamení Býka jsou od přírody velmi ambiciózní a jdou si za svými cíli. Není to ale tak, že by za úspěchem šly „přes mrtvoly”. Navzdory tomu, že jsou velmi cílevědomé, vždy konají tak, aby neuškodily druhým. Dokonce se na své cestě snaží druhým pomáhat a dovést k úspěchu i je. A to pak hlavně své partnery anebo své potomky. Sladký pocit vítězství si totiž nejraději užívají společně s dalšími lidmi. Ženy ve znamení býka jsou ideálními zaměstnankyněmi, partnerkami a také manželkami a matkami. 

Rak (22. červen – 22. červenec)

Ženy narozené ve znamení Raka jsou absolutně nekonfliktní. Hádky nemají rády. Nevyhledávají je proto a ani je nezačínají. I přesto ale dokáží jemně a elegantně vyjádřit svůj názor a dobře si jej obhájit. Jsou skvělé hospodyňky a dělají vše pro to, aby se jejich nejbližší měli dobře. Každého člověka berou takového, jaký je, a nikdy nemají potřebu jej měnit. K tomu všemu jsou také velmi inteligentní.

Panna (28. srpen – 22. září)

Panny jsou velmi vnímavé, empatické a rozdávají ty vůbec nejlepší rady. Ženy Panny jsou velmi pečlivé, pracovité a také trpělivé. Bývají i velmi manuálně zručné. Mají velký smysl pro pořádek a rády mají věci zorganizované. V partnerském životě se tak dokáží o svou lásku skvěle postarat, zároveň ale velmi ocení, když se jejich milý postará o ně. Panny si umějí poradit v každé situaci a už jen být vedle nich je velmi uklidňující a milé. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky