Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejlepší matky podle horoskopu: Některá znamení mají mateřství v krvi

Nejlepší matka. (ilustrační foto)
Nejlepší matka. (ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia

Jednotlivá znamení zvěrokruhu ovlivňují mnohem víc, než by si mnozí vůbec mysleli. Kromě pracovního nasazení, chování v partnerských vztazích anebo například zvládání stresových situací mají vliv i na vztahy matek s jejich dětmi. Víte, které ženy podle horoskopu zvládají péči o své ratolesti lépe než ostatní?

Mateřství je radost i starost a řádné péče o děti stojí velké úsilí. Pro některé ženy může být péče o jejich ratolesti poměrně náročná a čas od času hledají dostatek energie na to, aby mohly vše zvládnout tak, jak by si přály. Pro jiné maminky je ovšem péče o jejich potomky obrovskou radostí, kterou si užívají absolutně se vším, co k ní patří. Jste mezi nimi i vy?

Blíženci (21. květen – 20. červen)

Ženy narozené ve znamení Blíženců jsou až neuvěřitelně vnímavé, a tak dokáží duševní nepohodu svého potomka vycítit i navzdory tomu, že se ji jejich dítko snaží maskovat. Jsou to matky jinak veselé a svou radost přenáší i na své děti. Zároveň jsou velmi vytrvalé a mají velkou trpělivost. Typické dětské otázky jako „A proč?” je tady nerozhodí a snaží se dětem na všechno odpovědět. 

Rak (22. červen – 22. červenec)

Rak je považován za jedno z nejvíce milujících a pečujících znamení, a tak není divu, že ženy narozené ve znamení Raka jsou úžasnými matkami. Pro své dítě jsou schopné se, jak se říká, rozkrájet. Udělají vše pro to, aby viděly úsměv na jeho tváří. Zároveň ale nechtějí své dítko rozmazlovat, a tak se chovají rozumně, k čemuž svého potomka taktéž vedou. Od brzkého věku touží po tom stát se matkou a to je také vidět na jejich péči. Samy v sobě ukrývají lehce dětinskou povahu, díky čemuž si se svým dítětem dokáží hrát celé hodiny. 

Panna (23. srpen – 22. září)

Ženy ve znamení Panny jsou velmi šikovné, rozumné a svědomité. Svému dítku tedy s radostí ušijí dokonalý kostým na maškarní, naučí jej spoustu věcí a zároveň jej vedou k tomu, aby z něj vyrostl taktéž svědomitý a laskavý člověk. Rády si s dětmi hrají a tráví s nimi spoustu času. Mají cit pro pořádek, a tak svému dítku zajistí dokonalý a čistý domov, ve kterém se jejich potomek bude cítit bezpečně a útulně. 

Střelec (22. listopad – 22. prosinec)

Střelci bývají poměrně volnomyšlenkářští a dobrodružní. Jenže jakmile se jim narodí dítě, celý svět se jim změní a oni žijí jen pro něj. Potomci žen narozených ve znamení Střelce jsou veselými a hravými dětmi, zároveň je jejich matka vede k upřímnosti, otevřenosti a předává jim svou moudrost. Ženy ve znamení Střelce jsou velmi optimistické. I když se tedy jejich potomkovi něco nepovede, vědí, že není všem dnům konec a své dítě neúnavně podporují do doby, než dosáhne vytouženého cíle. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky