Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Najděte si druh šperku, který se nejlépe hodí k vašemu znamení

Najděte si ŠPERK podle svého znamení
Najděte si ŠPERK podle svého znamení
Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie

Možná si v kabelce nosíte kamínek pro štěstí či amulet, ale napadlo vás ozdobit se šperkem přesně podle svého znamení? Všechna znamení zvěrokruhu mají své charakteristické povahové vlastnosti, podle nichž lze zvolit i šperk šitý na míru právě danému znamení. Šperk, který podtrhne půvab osoby, která jej nosí, podpoří její dobré vlastnosti, či naopak potlačí ty špatné.

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Beran

(21. 3. – 20. 4.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie

Žena ve znamení Berana vyzařuje fascinující energii, kterou nejlépe odráží rudá barva rubínů či granátů. Náhrdelník s několika řadami různé délky vyjadřuje potřebnou volnost žen narozených pod vlivem mocného Marsu. Jejich nadšení, odhodlání a soutěživý temperament podtrhuje kombinace červených a oranžových korálů. Snoubí se tu bojovná povaha Berana a ženskost. Žena Beran si potrpí na šperky s drahými kameny jako jsou granát, rubín či diamant.
Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Býk

(21. 4. – 21. 5.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Ženy narozené pod vlivem planety Venuše ve znamení Býka mají smysl pro harmonii a krásu. Hodí se k nim náhrdelník s pro ně typickou zelenou barvou. Takový šperk působí vzdušným dojmem, ale zároveň odráží umění každého Býka vychutnat si život se všemi slastmi i starostmi. Něžnost a grácii, která toto znamení provází, zdůrazňují světle zelené kameny.

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Blíženci

(22. 5. – 21. 6.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Náhrdelník pro ženy ve znamení Blíženců by měl být přizpůsoben jejich zvídavosti, čistotě a bystrému intelektu. Měl by být hravý, veselý a měl by vyznačovat svobodu pohybu. Souhra fialové a béžové barvy v kombinaci s bílou umožní nacházet ve šperku stále něco nového. Tyto ženy totiž milují změny a nevšední zážitky. Jejich šperky by měly současně odrážet dvojakost Blíženců, které rozvíjí jejich představivost.

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Rak

(22. 6. – 22. 7.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Pod pevným krunýřem Raka se v nitru žen, jež patří k tomuto znamení, ukrývá něžná, nesmělá a laskavá duše. Náhrdelník by měl vystihovat jejich jemnost a snivost okořeněnou nezměrnou fantazií. Hodí se k nim šperky jemné, decentní, s nádechem romantiky. Ideálně ve světle modré barvě v kombinaci s křehkým odstínem ohňových perel, které odrážejí psychickou citlivost žen narozených v Raku. V designu šperku by se měla odrážet hluboka jejich emocionality a ulpívání na minulosti.
Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Lev

(23. 7. – 22. 8.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Ženy narozené ve znamení Lva by měly volit šperky korespondující s jejich ohnivým znamením a vyjadřující jejich temperament. Šperk by měl vystihovat jejich potřebu oslňovat a zářit. Ideální je náhrdelník s červeným akcentem broušených a ohněm leštěných korálků. Zajímavý detail náhrdelníku v podobě přívěsku upozorňuje také na smysl pro humor a hravost Lvic, které překypují idealismem, sny a ambicemi.

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Panna

(23. 8. – 22. 9.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Racionálním a kritickým Pannám sluší náhrdelník z jantarových žlutých a hnědých odstínů, které rozzáří jejich hloubavou duši. Ženy, jež milují pořádek a přesnost, ocení lehkost a pravidelnost šperku, který zdánlivě působí neuhlazeně. Stejně jako ony mají dvojí tvář, tak i jejich šperky v sobě skrývají mnoho protikladů. Zvolené barvy přesně odrážejí chlad a citlivost zároveň.

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Váhy

(23. 9. – 23.10.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Typické představitelky znamení Vah dávají přednost světlým barvám, které zosobňují klid a harmonii. Ve své podstatě je to znamení velmi nerozhodné, proto potřebuje šperky, které tuto vlastnost neutralizují. Růžový odstín mačkaných perel, barevně sladěných s bílou a se světlým kovem, zdůrazňuje vztah k umění, vkus, zábavu, hudbu i tanec. Délka náhrdelníku vyjadřuje otevřenost žen, které lpí na své svobodě a nezávislosti. Takový šperk podtrhuje vaše kouzlo, půvab a intelekt.


Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Štír

(24.10. – 22.11.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Ženy zrozené ve znamení Štíra mají bystrý úsudek a jasné myšlení. Přitahují k sobě druhé jako magnet a oplývají energií a vášní. K partnerskému štěstí potřebují silné citové prožitky. od lásky však mívají blízko k nenávisti. Štír se cítí dobře s mocnými šperky či kameny. Náhrdelník s černými a šedivými odstíny s decentním tmavě červeným detailem broušených perel přesně vystihuje osobnost žen ve znamení Štíra. Šperk by měl odrážet jejich obrovskou bojovnost, všímavost i bystrost.

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Střelec

(23. 11. – 22. 12.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Pro aktivní, společenské, optimisticky založené a svobodomyslné ženy ve znamení Střelce je tento náhrdelník charakteristický. Šperk by měl vyjadřovat jejich otevřenost a vstřícnost. Nejvíce se k nim hodí granát a ametyst. Materiál šperku by měl symbolizovat jiskřivou, přátelskou a aktivní povahu zrozenců tohoto ohnivého znamení. Kombinace fialové a modré barvy vyjadřuje nezávislost, svobodu a zároveň úzký vztah k přírodě a k cestování.

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Kozoroh

(22. 12. – 20. 1.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Praktické a zdrženlivé ženy ve znamení Kozoroha ocení klasický styl náhrdelníku. Vybírat byste měla odstíny béžové a hnědé barvy, vystihující vaši ostýchavost. Takový šperk podtrhuje ctižádostivost a smysl pro povinnost, která někdy zastiňuje ostatní city. Pro vyvážení byste měla volit různě veliké kuličky ideálně z voskových a ohňových perel. Křišťál pak dodává ženám narozeným v tomto znamení energii. Skleněné kuličky naopak nenápadně poodhalí veselou a hravou povahu Kozorohů


Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Vodnář

(21. 1. – 20. 2.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Náhrdelník šitý na míru ženám narozeným ve znamení Vodnáře by měl odrážet jejich oduševnělou a romantickou povahu. Světle modré odstíny dodávají jeho nositelkám inspiraci, kterou potřebují k tomu, aby dokázaly uskutečnit vysoké cíle. Tmavě modré kameny pak přinášejí do komplikované povahy Vodnářů klid a jistotu. Vodnáři nelépe sluší topaz a tyrkys v kombinaci se stříbrem. Tvar šperku by měl vyjadřovat originalitu a pestrost života.Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Ryby

(21. 2. – 20. 3.)

Zdroj: Shutterstock.com, archiv Moje astrologie Náhrdelník pro ženy narozené ve znamení Ryb by měly tvořit především modrozelené kameny (např. akvamarínu), které připomínají rozbouřené vlny oceánu, podobné vlnám citů a nejistot,
na nichž se pohybují. Takováto barevnost náhrdelníku vyjadřuje harmonii, klid a zároveň nesobeckou a citlivou povahu jeho majitelky. Světle modré korále odrážejí soucit, nálady a vjemy, jichž jsou schopny jen ženy tohoto vodního znamení. Hloubku osobnosti pak vystihují tmavší kameny, podobající se mořským hlubinám.


Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky