Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Minikurz VĚŠTĚNÍ Z DLANĚ: Co vyčtete ze svých čar života?

Ruce jsou zrcadlem duše a vnitřních prožitků. Když se narodí miminko, má jen tři základní čáry a teprve během života přibývají další. Studovat chiromantii je strhující. Osvojíte-li si její základy, bude pro vás jednoduché číst z ruky. A tak když se třeba s někým seznámíte, odhalíte rychle jeho tajemství – a to je bezva, ne?

Čáry na ruce se jednak tvoří, jednak dorůstají. Záleží hodně na tom, v jakém životním období se nacházíte. Když například musíte řešit hodně problémů nebo žijete ve stresu, narůstají čáry na rukou velmi ryhle. Podobně jako linie se mění také velikost a tvar ruky. Sice se nezvětší o několik centimetrů, ale může vám najednou připadat jemnější - to znamená, že jste se stali více intuitivními a citlivější. Z linií na rukou se dá vyčíst mimo jiné zdravotní stav, objevují se tam i vaše lásky, vztahy k ostatním a samozřejmě i krizové záležitosti.

Na první pohled

Pokud máte delší prsty než dlaň, jste člověk, který se zásadně soustřeďuje na detaily a drobnosti. Větší dlaň značí temperamentní a impulzivní lidi. Stejně dlouhé prsty i ruku většinou mají jedinci, kteří si za každých okolností stojí za svým a nikdy neustoupí. Ti v životě obvykle dosáhnou úspěchu. Všeobecně jsou lidé s delšími prsty rozumnější a přemýšlivější.

Nepřehlédnutelný palec

Protože stojí stranou od ostatních prstů, je jeho posazení zásadní. Správně by měl být proti ukazováčku v úhlu 45–90 stupňů. Větší úhel svědčí o samostatnosti a vůdcovských schopnostech. Čím menší úhel, tím je člověk malichernější a sobečtější. Od lidí s příliš velkým palcem se raději držte dál, protože mívají sklon k ovládání ostatních, tvrdohlavosti a mohou být i agresivní. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Velký prázdninový HOROSKOP!

Velký HOROSKOP na celé prázdniny!

Doba prázdnin patří k té nejhezčí z celého roku a je úplně jedno, jestli jste nebo nejste školou povinni. Přečtěte si, jak si letošní prázdniny…

Akční letáky