Společně mají 3děti a rozvíjejí další podnikatelské a investorské záměry. Když se láska a krása propojí s finanční nezávislostí a optimismem pro úspěšný život, tak nezná hranic. Jediné heslo: nezastavovat se. Hvězdy přejí jejich vztahu, pojďme se podívat do jejich soukromí a společné budoucnosti.

Michaela Maláčová (23. 5. 1971) Zdeněk Bakala (7. 2. 1961)

Slunce - Kozoroh
Měsíc - Vodnář
Merkur - Kozoroh
Venuše - Vodnář
Mars - Štír
Jupiter - Beran
Saturn - Střelec
Uran - Střelec
Neptun - Kozoroh
Pluto - Štír

Slunce – Vodnář
Měsíc - Štír
Merkur - Ryby
Venuše - Beran
Mars - Blíženci
Jupiter - Kozoroh
Saturn - Kozoroh
Uran - Lev
Neptun - Štír
Pluto - Panna

Saturn v Blížencích (Michaela) - trigon – Slunce ve Vodnáři (Zdeněk)

Je zde velký potenciál optimismu a trpělivosti, nechybí tu organizační nadání a velká vzájemná podpora partnerů. Pokud si společně stanoví své cíle, tak je dosáhnou. Jejich nadšení je základem ve veškerém jejich podnikání.

Uran ve Vahách (Michaela) – trigon – Slunce ve Vodnáři (Zdeněk)

Je to výborný aspekt pro rozvíjení přátelství v partnerství. Inspirace se neustále rozvíjí a projekty se neustále zlepšují. Obdiv a fascinace jeden druhým je tomto vztahu velká.

Merkur v Blížencích (Michaela) – kvadratura – Merkur v Rybách (Zdeněk)

Kritika a nepochopení některé myšlenky se zde může objevit, ale nemají si co vyčítat, vědí, že když jeden dělá něco, co druhý nechápe, tak je zde určitě věc, kterou dělá protějšek se stejným efektem. Může se tu objevit i rozdílný vkus (např. v jídelníčku). Tento aspekt může překvapit okolí tohoto páru.

Neptun ve Střelci (Michaela) – kvadratura – Merkur v Rybách (Zdeněk)

Tento aspekt je o otevřenosti a upřímnosti ve vztahu, objevují se zde i různá tajemství, ale nejsou tu naschvály, spíše jde o nepodstatnosti, které se mohou někdy ukázat, ale platí to u obou partnerů. Je tu tedy opět stejná definice, že si nemají, co vyčítat. Michaela i Zdeněk se chápou.

Slunce v Blížencích (Michaela) – sextil – Venuše v Beranu (Zdeněk)

Zážitky, které spolu prožívají, jsou plné radosti a štěstí. Podpora partnerů je ve všem velmi silná a časem se ještě zesiluje. Cítí se spolu dobře a rodina je pro ně základna, kde mohou vznikat nové nápady a mají své zázemí jistoty.

Merkur v Blížencích (Michaela) – sextil – Venuše v Beranu (Zdeněk)

Ve vztahu panuje harmonie a porozumění, dokážou spolu dobře pracovat a dosahovat úspěchu. Rozpočet mají dobře promyšlen, převážně Zdeněk má peníze pod kontrolou. Nepotřebují se o ničem hádat, převládá zde pochopení. Jestli o něčem uvažují do budoucna, tak se to rozhodně týká místa, kde by mohli získat nějakou inspiraci. Cestování je pro ně tedy přínosné.

Neptun ve Střelci (Michaela) – trigon – Venuše v Beranu (Zdeněk)

Jsou zde hluboké city, které vznikají přes společné zájmy, jejich vzájemná náklonnost je opravdu viditelná. Jejich vztah působí harmonicky a také harmonický je. Cokoliv dělají společně, dělají s láskou.

Pluto ve Vahách – kvadratura – Mars v Blížencích (Zdeněk)

Může se stát, že tento aspekt přinese do vztahu rozpory, ale pokud si oba uvědomí, na co je jejich partner háklivý, tak lze tomu předejít. V případě tohoto páru vidím aspekt vyřešen.

Saturn v Blížencích (Michaela) – sextil – Uran ve Lvu (Zdeněk)

Zdeněk přinesl do života Michaely spousty nových a originálních nápadů, jejich společná ctižádost a vynalézavost je posouvá stále dál. Je tu opravdu znát skvělé doplnění obou ve vztahu.

Mars v Rybách (Michaela) – trigon – Neptun ve Štíru (Zdeněk)

Zdeněk se snaží podpořit Michaelu v náročných projektech a Michaela se snaží předvést svému partnerovi energii a neutuchající aktivitu, kterou na ní velice obdivuje. Podněcující se a duševní spřízněnost je u nich velká.

Jupiter ve Vodnáři (Michaela) – kvadratura – Neptun ve Štíru (Zdeněk)

Pozor na rozvíjení zlozvyků a závislostí, nepředpokládá se zde nějaká alkoholová závislost, ale spíše např. riskování v oblasti investic. Zaměřit by se měli na své sny a nespěchat v jejich plnění, vše má svůj čas.

Merkur v Blížencích (Michaela) – kvadratura – Pluto v Panně (Zdeněk)

Je tu určité tajemství přitažlivost, rozvíjení osobností, příjemné napětí ve vztahu, které je přínosem. Jsou zde rozdíly v charakteru, ale tak to má být, pokud se vztah má rozvíjet a nedostat se do nudného stereotypu.

Shrnutí

Blíženkyně a Vodnář, vhodná kombinace pro harmonický vztah, Michaela Maláčová si vybrala partnera, se kterým si rozumí, podporuje ji v jejích zájmech, inspiruje ji a pomáhá, jak jen může. Zdeněk Bakala si váží Michaely se vším všudy, nestačí mu pouze krása, ale opravdu je to spojení i inteligence a cílevědomosti. Toto partnerství bylo obdařeno 3 dětmi, které jejich lásku ještě upevňují. Do budoucna se jejich plány a cíle budou dále rozšiřovat. Podporují se a povzbuzují, což je v partnerství důležité, nechybí tu zábava a optimismus, který je pro ně pro oba potřebný. Jejich vztah se mi líbí a celkově ho hodnotím na 85%.

Šťastné hvězdy do vztahu :-)