Jasnou odpověď dává astrologie. Planetou, která zodpovídá za lásku a její projevy, je Venuše. Je jedním z tzv. průvodičů Slunce (druhým je Merkur). Venuše se od Slunce může odchýlit pouze o 47 obloukových stupňů. Když se tedy někdo narodí v Beranu, může mít Venuši ve Vodnáři, v Rybách, v Beranu, v Býku nebo v Blížencích, ale bohužel už ne třeba ve Střelci. Beran s Venuší ve Lvu nebo ve Střelci by byl sice milencem k pohledání, ale planety nám bohužel štěstí vyplývající z pobytu v jeho náruči neumožnily. Je to možná i proto, že by láska s ním byla tak dokonalá, že bychom se do ní ponořily na celý život a do žádné jiné aktivity by se nám už nechtělo.

Jak zjistit, v jakém znamení má váš milý Venuši?

Napište SMS ve tvaru:

ASTRO(mezera)VENUSE(mezera)DENNAROZENÍMĚSÍCNAROZENÍ(mezera)
ROKNAROZENÍ

  • SMS odešlete na číslo: 900 12 09
  • Den narození zadávejte vždy jako dvoumístné číslo. Pokud jste se narodili například sedmého, napište číslo 07. Pokud jste se narodili třináctého, napište číslici 13.
  • Měsíc narození zadávejte také vždy jako dvoumístné číslo. Pokud jste se narodili v červenci, napište číslici 07. Pokud jste se narodili v listopadu, napište číslici 11. Název měsíce nevypisujte slovně!
  • Rok narození musí mít čtyři číslice. Prostudujte si důkladně příklad SMS.
  • Mezi čísly nedělejte tečky ani pomlčky či jiná znaménka, pouze mezery dle vzoru: SMS bude tedy vypadat například takto: ASTRO VENUSE 0707 1981, což znamená, že osoba je narozena 7. července 1981.
  • Pokud zašlete SMS ve špatném tvaru, přijde vám zpráva, která vás na tuto skutečnost upozorní.
  • Pokud zašlete SMS ve správném tvaru, přijde vám zpět zpráva oznamující, v jakém znamení má váš milý Venuši.

Cena za 1 SMS je 9 Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje ATS Praha, s.r.o.. Uvedenou SMS službu lze využívat pouze na území ČR prostřednictvím mobilních operátorů O2, T-MOBILE a VODAFONE. V případě problémů se zasláním SMS volejte infolinka 296 363 199 (k dispozici po – pá od 8 do 17 hodin). Více informací na www.platmobilem.cz.

Když má Venuši ve znamení Berana

Připravte se na zběsilou jízdu, protože jde o člověka, který nesnáší klid a pohoda ho děsí. Většinou bývá dost drsný, když chce něco prosadit. Na to, co cítí ostatní se neohlíží a ani nepředstírá, že by ho to nějak zvlášť zajímalo. Neustále musí o něco bojovat, a když není o co, dívá se alespoň na sport v televizi. Ženy však přitahuje bez větší námahy už od mladých let a nedá se říct, že by příval jeho ctitelek během života ztrácel na síle. Když nějakou ženu dostane, bere to jako svůj úspěch – a snad právě proto si vybírá pouze ty, které dostat může. I když energií překypuje, zbytečnou námahu rád nemá a osvobozování princezen se zúčastňovat nemíní. Na počátku známosti se snaží být milý a vlídný, občas dokonce působí jako člověk, který o tajích lidského srdce neví skoro nic a o vášních ještě méně. Rozhodne-li se, že dotyčnou dostane, ubožačka nemá šanci. Muž tohoto typu vymyslí desatero „náhod“, aby se k ní přiblížil. A když už u ní je, nikdy se nevzdálí. S ostatními muži, které dotyčná taky zajímá, energicky zatočí dřív, než by se s nimi mohla blíže seznámit a uvažovat, zda by se k ní náhodou nehodili víc než on. Počítejte s tím, že od vás ale bude vyžadovat věrnost, zatímco sám si s ní moc hlavu lámat nebude, ani se nebude nijak omezovat. Pro něj jsou ženy něco jako rychlé auto. Pokud mu však kromě skvělé milenky budete i dobrým kamarádem, dožijete se s ním bez problémů stříbrné i zlaté svatby.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Musíte být Angelika i Mara Hari v jedné osobě. Muž tohoto
typu sní o ženě, která je elegantní, vtipná a navíc srší
sex-appealem. Když se vás rozhodne pozvat na fotbal
nebo se vám svěří s děsivým snem, který ho pronásleduje
už od školky, je jasno, že jste vyhrála - bude váš na celý život!

Když má Venuši ve znamení Býka

Jde o člověka, po jehož boku nečekejte dobrodružství a netěšte se na žádná velká překvapení. Venuše v tomto znamení má ráda vše dopředu promyšlené a i dárek k narozeninám pořizuje tak „nenápadně“, že i duchem nepříliš obdařené partnerce dojde, co pro ni její drahá polovička letos chystá. Venuše v Býku není sice prvoplánově líná, ale dá se označit jako pohodářka. Ze všeho nejvíce ji zajímá dobré jídlo, následně kvalitní odpočinek (pokud možno na ergonomické matraci) a až potom všechny ostatní životní radosti. Pokud se dotyčný zamiluje, seznámí dámu svého srdce s povahou svých citů stručně a věcně. Na to, že by před vámi padl na kolena, zapomeňte! Muž s takto postavenou Venuší by se na kolenou cítil jako blb a to je něco, co nehodlá za žádných okolností dovolit. I když lásku dává najevo poněkud zdrženlivým způsobem, miluje důsledně, vytrvale a hlavně tak, aby se vyhnul zklamání. Vášně ve smyslu existencionálním moc nemusí. Probdělé noci, v nichž řeší, zda ho dotyčná miluje nebo nemiluje, ho opustí spolu s pubertou. Pokud se stanete jeho partnerkou, počítejte s tím, že jde o člověka, který si velice dobře pamatuje nejen, co slíbil on vám, ale i to, co jste slíbila vy jemu. Nesnáší faleš a lež, a pokud vás při ní přichytí, dá vám hodně práce, než mu vysvětlíte, že to byl jednorázový omyl. Nikdy mu nevyhrožujte rozchodem! Jeho pozitivní vztah k životu mu přivádí do cesty ženy, které se už jednou spálily a ty mu za to, že jim poskytne trochu životní jistoty, snesou modré z nebe. Když si navíc uvědomíte, že život s ním je příjemný, nekomplikovaný, když vám dojde, že nemá rád hádky ani dlouhodobé konflikty, pochopíte, že s ním sice Ameriku neobjevíte, ale že je to taky to jediné, čeho vám může být líto.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Oblečte se tak, aby bylo na první pohled jasné, že jste žena
a že o tom taky víte. Býk touží po partnerce, která je přiměřeně
nalíčená i navoněná a nepochybuje o svých kvalitách. Když
se ještě postaráte o kvalitní prádlo (Venuše v tomto znamení
miluje pastelové barvy a krajky), padne vám k nohám a zůstane
tam navždy.

Když má Venuši ve znamení Blíženců

Patří k mužům, kteří zůstávají v lepším případě věčnými chlapci a v horším věčnými dětmi. Klidně vás seznámí se svým nejnovějším objevem, se kterým vám zahnul, a velice se diví, že jím nejste nadšená stejně jako on. Váš nakyslý výraz okomentuje s takovou porcí humoru, že se rozesmějete, i když se vám vlastně smát vůbec nechce. Jeho nápady v lásce i mimo ni bývají lehce šílené, jeho představa o partnerském životě nemá s praxí naprosto nic společného. Jediné, čeho se bojí je nuda, proti které bojuje celý svůj život – a dokonce se mu to i daří. Zajímá ho všechno a hodně čte, a proto není divu, že se jeho představa ideální partnerky vychází spíše z literatury než z reality. Stále se něčím musí zabývat, a na vás mu vyjde leda tak posledních pět minut před spaním, když mu únavou slzí oči a nemůže dál číst. Ve společnosti se stává okamžitě tou hlavní osobou, tak je jasné, že na svou partnerku nemá čas a rád ji nechá v péči kamarádů. Kdyby ona náhodou ujela, řešit to nebude. Možná i proto, že sám nemá svědomí příliš čisté. I když si ho vezmete a budete s ním mít tři děti, nikdy vám neřekne, co k vám opravdu cítí. Veškeré dotazy zručně obrátí v žert nebo se zatváří tak, že se ani hodně silná povaha nezeptá podruhé. Pokud však budete chtít z jeho života vědět cokoliv jiného, hned se vám svěří nejen s tím co bylo, ale i s tím, co být mohlo. Dokonalý je ve chvíli, kdy se rozhodnete, že začnete pracovat na své vlastní kariéře. Pro takového muže je úspěch partnerky i jeho vlastní výhrou a udělá cokoliv, aby jí ho pomohl dosáhnout.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Má rád inteligentní a sečtělé ženy s všeobecným přehledem.
Máte-li navíc na dění kolem svůj vlastní názor a nebojíte se ho
říct nahlas, bude naprosto uchvácen. Když se ještě nebudete
zbytečně urážet, střídat nálady a ve všem najdete něco, čemu
se můžete zasmát, stane se rázem vaším obdivovatelem
a zůstane jím navždy.

Když má Venuši ve znamení Raka

Mohlo by se zdát, že Venuše v Raku je ztělesněním snů každé ženy. Její nositel je totiž citlivý, něžný, vnímavý, velice dobře ví, co se v nitru jeho partnerky odehrává, ale snaží se to před nechápajícím okolím skrývat… proto počítejte z jeho strany s jistou dávkou jasnovidnosti, které se nevyhnete. Váš přítel nejpozději na druhý pohled odhalí všechno - bohužel i to, co před ním chcete opravdu skrýt. Navíc si všechno až moc bere, a když mu řeknete, že jste si po práci zašla s kolegou na dvojku, vidí v tom začátek vašich mimomanželských rejů – a vy si občas říkáte, že byste si je měla dopřát, aby vás už měl proč podezírat. Hned zkraje vašeho vztahu si musíte zvyknout na kvanta žen, které se kolem něj točí. Obdivují na něm právě ty vlastnosti, které vás k němu přitáhly, ale po delším vztahu vám lezou na nervy. Když jste spolu déle, rozhodně nemůžete zavírat oči před jeho nedůsledností, náladovostí a hlavně neobyčejnou vztahovačností. Pokud si s ním chcete něco začít, zaktivujte v sobě geny matky rodu. Venuše v Raku totiž vyžaduje četné potomstvo, rodinnou kroniku a jídlo podle babiččiny kuchařky. Odmění se vám za to dlouhými rozmluvami (pokud možno u krbu), které se budou rovným dílem týkat vaší lásky a vašich dětí. Co se sexu týče, je to s Rakem jednoduché. Zdařilý sex považuje za základ fungujícího vztahu a udělá cokoliv, aby vám hrátky s ním nezevšedněly. Počítejte však s tím, že je žárlivý, že vás chce mít jen pro sebe a že na jakékoliv porovnávání s vašimi předchozími partnery reaguje značně nerudně.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Podobáte-li se starořeckým sochám, máte to jednoduché.
V takovém případě stačí jenom to, že vůbec existujete.
Rak potřebuje něžnou ženu, která se jím bude ráda zabývat
a s chutí o něj pečovat. Neškodí, když budete vypadat trochu
tajemně a občas dáte najevo, že jste mu o sobě neřekla ještě
zdaleka všechno.

Když má Venuši ve znamení Lva

Když vás miluje, dává to najevo takovým způsobem, že se o intenzitě jeho citů neodvážíte pochybovat. Když vás milovat přestane, projeví se stejně. Přitahuje vás k němu přesně to, před čím vás u muže maminka varovala. Lví Venuše totiž dává neustále najevo, že je skutečným králem a že můžete být ráda, že jeho zrak a posléze i tlapa spočinula právě na vás. Venuše ve Lvu totiž vytváří z muže něžného barbara se zlatým srdcem, což je typ, který se hojně objevuje v romantické literatuře, ale ve skutečném životě je nebývale řídký. Jde o muže, který se vyzná v módě, bez problémů vám pomůže vybrat nejen parfém a líčidla, ale i prádlo, v němž vyniknou vaše vnady. Doma ho ale neudržíte, protože miluje svátky a oslavy. Umí tančit, lichotit, ale i svádět, takže uděláte dobře, když budete mít alespoň rámcový přehled toho, s kým a kde právě je. Je pyšný, sebejistý, vždy elegantně navoněný – a navíc jeden z těch, na kterých šperky nevypadají ani zženštile, ani podivně. Samotu nesnáší a raději si najde partnerku, která mu až tak úplně nevyhovuje, než aby byl sám. O svém životě vám řekne jen co chce, bude-li mít pocit, že chcete vědět víc, než se mu líbí, elegantně zapluje do bezpečnějších vod. Když se pořádně zamiluje, udělá pro ženu svého srdce naprosto cokoliv. Dotyčná si to však musí uvědomit a neustále zdůrazňovat, že bez zásluh lví Venuše by bylo její partnerské štěstí sotva poloviční.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Patříte k ženám, které dokážou rozpálit muže tak, že je
okamžitě ochoten vzdát se všeho, co dosud tvořilo jeho život?
Pak máte záruku, že si vás Lev všimne. Ovšem musí mu být
jasné, že jiné sice vzrušujete, ale veškeré city si necháváte
výhradně pro něj. Počítejte s tím, že život se lví Venuší vyžaduje
enormní trpělivost.

Když má Venuši ve znamení Panny

Venuše v Panně opravdu není asexuální, i když se to v některých učebnicích astrologie uvádí. Muž, který má Venuši v Panně, má v první řadě chladnou mysl a zdravý rozum, s jehož pomocí řídí celý svůj život stejně bezpečně jako své podnikání nebo auto. Má smysl pro povinnost a rozhodne-li se pro něco, taky se toho drží. O svých snech raději nahlas nemluví. Má jich sice stejně nebo možná i víc než kdokoliv jiný, ale domnívá se, že je to jeho soukromá věc. Partnerku si vybírá nejen srdcem, ale i rozumem. Než se o ni začne ucházet, předem si o ní zjistí tolik informací, že by mu mohla i renomovaná detektivní kancelář závidět. Nemá rád dvojsmyslné žertíky, nenalákáte ho na sliby vášní na jednu noc. Když se dostane na mazlení a sex, má strach, aby nebyl trapný, a proto se drží na uzdě. Do pohody se dostane až ve chvíli, kdy pochopí, že ho druhá strana akceptuje takového, jaký je, a že se nemá čeho bát. Pokud se zamiluje, je to nadlouho, pokud se zklame, může na ženy zanevřít natolik, že se rozhodne pro doživotní celibát. Nijak zásadně mu to nevadí, protože vyžehlit, vyprat a uvařit si umí (a dobře). Pokud mu dokážete, že to s ním myslíte vážně a že se na vás může spolehnout, je to partner snů. O romantiku se vám sice nepostará, ale pokud jste si už v životě natloukla nos a víte, co je podstatné, prožijete s ním bezpečný a zajištěný život.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Líbí se mu spíše ženy, které vynikají přirozenou krásou, než ty,
na nichž je na první pohled vidět, že je oblečení i vnější výprava
něco stojí. I když na počátku potřebuje trochu popostrčit, nemá
rád, když ho žena svádí až moc okatě. Dejte mu najevo, že
máte ráda dlouhé procházky, pozvěte ho na výlet na kole
a než dojedete do cíle, bude váš!

Když má Venuši ve znamení Vah

Občas vytváří muže, kteří nejsou ani tak zamilovaní do ženy, ale do lásky jako takové. Pro svou pohodu musí mít pocit, že jsou milovaní a obdivovaní – a pokud nejsou, budou se stejně tvářit, jako by byli. Jde o muže, kteří milují západy slunce, jež se tak krásně pozorují ve dvou, kteří zvou své partnerky do opery a umí šeptat do ucha verše tak, aby dotyčné bylo jasné, že je skládají jen a výhradně pro ni. Venuše v tomto znamení je však náladová a občas i trochu bezohledná. Pokud zjistí, že jeho partnerka trochu přibrala, nebude jí to váhat připomenout – a na vhodnou formu opravdu nehledí. Když se rozhodne, že vás svede, počítejte s tím, že neodoláte. Ke své vyvolené přistupuje jako k princezně, která si zaslouží jen to nejlepší, co na světě je. Pokud na to má, zasype ji zlatem, pokud nemá, klidně si potřebnou částku vypůjčí. Když mu dotyčná podlehne, je všechno v pořádku. Když mu nepodlehne, nejdříve jí popíše veškerá svá duševní hnutí a pak ji začne celkem bezohledně pomlouvat. V takové chvíli mu jděte z cesty, protože umí být nejen nebezpečný, ale i náležitě mstivý. Když ho získáte, s velkou výhrou nepočítejte. Jde o člověka, který vám bude neustále zdůrazňovat, jaké štěstí jste s ním udělala, aniž se zeptá, zda na tak zásadní tvrzení máte stejný názor. Bude vám však věrný, a kdyby mu někdy někde uklouzla nožka, udělá cokoliv, abyste se to nedozvěděla a neměla proti němu argumenty.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Miluje elegantní, upravené ženy, pro které není nic v životě
problém. Je rád, když se na jeho partnerku ostatní s obdivem
dívají, ale špatně nese, když pozornost přitahuje způsobem,
který podle jeho náročných názorů není vhodný – třeba hlasitým
smíchem. Touží po pochvale za všechno, protože má stále
dojem, že vám dává víc, než si zasloužíte.

Když má Venuši ve znamení Štíra

Když nevíte, na čem s ním jste, nikdy se ho nevyptávejte. Právě jste se totiž dostala tam, kde vás chce a potřebuje mít! Odpovědi na své otázky nedostanete. A pokud vymyslí nějaký zvlášť rafinovaný způsob, který vaši nejistotu ještě zvýší, počítejte s tím, že to taky udělá. Jde o člověka, který se nudy děsí, stabilitu k životu nepotřebuje a touží po vášních v tom nejsyrovějším slova smyslu. Jakmile bude mít pocit, že se život ubírá do klidné zátoky, udělá cokoliv, aby ho dostal zpět na bouřlivé moře, které je pro něj skutečným životem. Sice se chlubí štědrostí, ale zároveň se velice snaží, aby kolonky má dáti/dal byly alespoň vyrovnané - když se už nepřevažují v jeho prospěch. Ke své vyvolené se chová s lehkým odstupem a nikdy nedovolí, aby zjistila, že se kvůli ní třeba i trápí. Ze všeho nejvíce se bojí, aby ho jeho vyvolená neodkopla, a proto se s ní často preventivně rozloučí dřív, než ji vůbec napadne, že se mezi ně vůbec nějaký stín dostal. Pozor si dejte zejména na to, abyste ho nedostala do situace, kdy se mu budou ostatní včetně vás smát. Svým smyslem pro humor se sice pyšní, ale pokud se týká jeho, veškeré pochopení rázem ztrácí. Když ho už máte doma, je potřeba, abyste byla trpělivá. Musíte vědět, že jeho NE je konečné. Když něco odmítne, tak navždy. Přemlouváním jen marníte čas. Jeho láska je ohnivá, jeho lhostejnost mrazí jako led. Občas vám dokonce může připadat, že obojí podle nálady střídá a vaší nejistotou se baví. V takovém případě je prospěšné, když praštíte pěstí do stolu, a užijete slov, jež by pravá dáma neměla ani znát. Štíří Venuše v takové chvíli pochopí, že jste zdatný protivník a ze všech sil se začne snažit, aby se vám život s ní co nejvíce zamlouval.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Štíří Venuše vyžaduje trojnásobnou dávku tolerance. Když je
dotyčná ve všem, co se jejího miláčka týče, trochu nahluchlá
a navíc špatně vidí, může se těšit, že s ní vydrží. Když mu
navíc nebude zbytečně dávat najevo, že jsou věci, v nichž
se vyzná lépe a bude se o pána bezchybně starat, mohou spolu
vytvořit stabilní partnerství.

Když má Venuši ve znamení Střelce

Stabilita? Spolehlivost? Předvídatelnost? Když použijete kterékoliv z těchto třech slov před mužem, který má Venuši ve Střelci, a ještě řeknete, že se týkají jeho partnerského vztahu, doslova se otřese hrůzou. Střelec totiž potřebuje, aby se něco dělo – a je mu celkem jedno co. Navíc potřebuje partnerku, která umí nad jeho úlety mávnout rukou a nic si z nich nedělá. Střelec řekne, co mu slina na jazyk přinese a ani ho nenapadne, že by svými slovy mohl někoho urazit. Není důvod, protože on přece říká jenom a pouze pravdu! Ženu k životu potřebuje stejně jako vzduch k dýchání – a stejně jako vzduch ji taky bere. Že by si jí měl víc všímat, to mu dojde až ve chvíli, kdy dotyčná usoudí, že půjde city hledat jinam. V takové chvíli se střelcovská Venuše vzpamatuje a začne napravovat všechno, co se jen dá. Vzhledem k jejímu šarmu se jí to většinou podaří. Ovšem když jí otrne, vrací se do starých kolejíé a dříve nebo později následuje další kolo. Pravá láska, kterou takový zrozenec cítí, většinou netrvá dlouho, ale zase stojí za to. V životě takového muže hraje velkou roli sex, dobrodružství a dobývání žen, které se dobýt jen tak nenechají. Ty, které se dají lehce získat, jsou pro jednorázové použití a tedy nezajímavé. Jako partner je dost obtížný. Sám má pocit, že může dělat cokoliv, ale když se chce partnerka chovat stejně, snaží se ji ze všech sil dostat právě do okovů, jichž se sám tak děsí. Když se však konečně ožení, snaží se být dobrým manželem i dobrým otcem – už proto, že si uvědomuje, že by eskapádu s výběrem dokonalé partnerky podruhé nezvládl.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Je veselý a plný humoru, takže není divu, že ho přitahují
tajemné a melancholické ženy. Pokud na něho máte políčeno,
nedávejte příliš najevo svou inteligenci! Pokud usoudí, že
byste mohla být chytřejší než on, zařadí rychle zpátečku.
Nemá rád scény, nemá rád manipulace a naprosto nechápe,
proč nechcete všechny spory řešit v posteli.

Když má Venuši ve znamení Kozoroha

Na smích zapomeňte, na zábavu rezignujte. Venuše v Kozorohu mluví, přemýšlí i sní v první řadě o práci. Muž, který se tímto postavením Venuše honosí, je metodický, má smysl pro pořádek, tvrdohlavě se drží toho, co považuje za správné. Má vždycky pravdu. Svěřovat se neumí, na lichotky neslyší, a nadšení projevuje jen ve chvíli, kdy si je jistý, že ho nikdo včetně jeho životní družky nevidí. Ženy má v životě na to, aby si měl kde dokazovat své kvality svůdce a milence. Občas se sice přeceňuje, ale je jen málo žen, které mají tolik odvahy, aby mu to nahlas řekly. Obvykle bývá v citech dost nepředvídatelný. Když má pocit, že ho jeho vyvolená svým hodnocením urazila, promění se vášeň v led a láska v touhu po pomstě. Usoudí-li, že se některé ženě zamlouvá (a jeho drsný půvab jich k němu přitahuje nemálo), neztrácí čas balením, ale nabídne jé bez okolků společnou noc. Pokud proběhne podle jeho představ, najde se i čas k vážnějším hovorům, jestli ne, rozloučí se s ní tak, že jí při vzpomínce na něj ještě za dva roky neuroticky rozklepe. Velké sexuální nebe s ním však nezažívá ani ta, která zkouškou společné noci prošla s pozitivním výsledkem. Kozoroží Venuše bere sex jako něco, co slouží odreagování a studium Kamásútry a jiných vzdělávacích textů bere jako ztrátu času, která je pravého muže nehodná. Pokud s ním spojíte svůj život, zapomeňte na vyznání lásky, na něžná slůvka a nečekané dárečky. Dotyčný vás sice může milovat až za hrob, ale o svých citech nikdy mluvit nebude. Navíc se bude neustále chlubit svou věrností, a nenechá si vysvětlit, že věrnost tam, kde absolutně chybí pokušení, je celkem nezaslouženou ctností.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Přirozeně krásná žena si podle Kozoroha maže tváře indulonou,
hrdě nosí šediny a místo rtěnky používá leda tak jelení lůj.
Když se vzdáte všech znaků ženskosti a zálibným pohledem
po vásnesklouzne ani právě propuštěný vězeň, sdělí vám
Kozoroh, že jste málo reprezentativní a že s tím musíte něco
udělat, protože jinak vám uteče.

Když má Venuši ve znamení Vodnáře

Když ho vidíte poprvé, máte dojem, že ho na vašem prahu nechali mimozemšťané, kteří hned potom nasedli do rakety a odfrčeli. Pokud s ním budete v déletrvajícím vztahu, bude tento pocit jen nabývat na intenzitě. Venuše ve Vodnáři totiž přináší muže, kteří se chovají naprosto jinak než ostatní. To, co jiné naštve či alespoň vyvede z míry, kvituje Venuše ve Vodnáři leda tak pozdvižením obočí. Na konvence kašle, když mu někdo poradí, stejně si dál jede po svém. Je ducha volného a když své vyvolené slíbí, že se s ním nikdy nudit nebude, je to pravda. Venuše ve Vodnáři je vyznavačkou nejen citových trojúhelníků, ale i čtyřúhelníků, pětiúhelníků – a pokud je dotyčný mladý a při síle, může skončit u n-úhelníků, přičemž „n“ je definováno jako libovolné přirozené celé číslo větší než nula. Další šok nastane, kdy takový muž usoudí, že je potřeba svůj erotický život obohatit a to třeba třetím do mariáše. Když se mu partnerka podvolí, protože má pocit, že si ho jinak neudrží, zareaguje jako vždy paradoxně: s jeho úctou a vážností k ní to jde rázem z kopce. Když se však nahlas ozve a začne pro sebe vyžadovat stejnou svobodu, hned se dozví, že to vlastně ani tak nemyslel a že to byl jen momentální hloupý nápad. Je tedy jasné, že život s takovým mužem vyžaduje nadhled a toleranci. Jeho nálady je třeba brát právě jen jako nálady a rozhodně se kvůli nim nestresovat. Vztah s vodnářskou Venuší nedává sice jistotu, ale zase se postará o chvíle, které se s nikým jiným prožít nedají.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Pořiďte si sametovou rukavičku a v ní ocelovou ruku. Vodnář
se honí za vším, co je nové a zajímavé, a pokud chcete, aby
s vámi nejen spal, ale taky vás bral vážně, musíte mu
především mponovat. Když bude vědět, že respektujete jeho
svobodu, ale vyžadujete stejný díl svobody i pro sebe, stane
se vám oddaným partnerem i nejlepším přítelem.

Když má Venuši ve znamení Ryb

Dalo by se čekat, že Venuše ve znamení, v němž je v povýšení, vytváří jednu krásnou situaci za druhou a muž, který Venuši v tomto znamení má, je idolem všech žen od šesti do devadesátišesti let. V astrologii je však jen málo věcí černobílých a Venuše z Ryb k nim rozhodně nepatří. Muž, který svou Venuši v tomto pohyblivém vodním znamení má, všem svým partnerkám od mateřské školky do domova důchodců přinese spolehlivě do života romantiku a závan stříbrného větru. U opačného pohlaví budí soucit a ženy všeho druhu nutí, aby se o něj velkoryse staraly. Přitahuje je svým sněním, pohledem velkého dítěte, které si neví se současným složitým světem rady a svou totální neschopností poradit si se životem. Je vnímavý, nesmělý, neustále něco ztrácí, zapomíná a vůbec budí dojem tvora, který by se bez své opatrovatelky ztratil. Vzhledem ke své jemnosti se daleko lépe snáší se ženami a jejich společnost vyhledává jak v práci, tak v soukromí. Rád s nimi rozmlouvá na témata, kterým nikdo nerozumí, rád s nimi spřádá dlouhé úvahy o snech a o tom, jak je jednou – až mu konečně začnou přát okolnosti – určitě uskuteční. Opravdu velkou lásku prožívá jen jednou v životě, všechno ostatní jsou její více či méně povedené náhražky, které si sice užije, ale stejně rychle na ně zapomene. Pokud se už rozhodne, že se ožení, na nevěru nemyslí. Dobře ví, že by tím jeho partnerka trpěla, což rád nemá. Když si navíc uvědomí, že by při rozchodu nebo rozvodu musel řešit kromě jiného i finanční a jiné praktické problémy, raději si vysvětlí, že o žádnou bokovku vlastně ani nestojí.

Jak zjistit, postavení Venuše v horoskopu?

JAK HO ZÍSKAT?

Má rád ženy, které si jsou vědomy své ceny a bez problémů
ovládají celý okolní svět. Když se mu navíc podaří najít
energickou dámu, která nemá zábrany, nedává najevo
své komplexy a odmítá veškerá tabu, bude spokojený.
Klidně snese ženu, která mu bude velet a ovládat jak
v posteli, tak v praktickém životě.