Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Láska podle horoskopu: Najděte svého PANA DOKONALÉHO

Jak však takového pana Dokonalého, vedle něhož bude radost ulehnout i po mnoha společně strávených letech, poznat? Jak ho odlišit od člověka, s nímž milostný život připomíná od počátku galeje a kterému se obloukem vyhnout?

Zdroj: Shuttestock.com Jasnou odpověď dává astrologie. Planetou, která zodpovídá za lásku a její projevy, je Venuše. Je jedním z tzv. průvodičů Slunce (druhým je Merkur). Venuše se od Slunce může odchýlit pouze o 47 obloukových stupňů. Když se tedy někdo narodí v Beranu, může mít Venuši ve Vodnáři, v Rybách, v Beranu, v Býku nebo v Blížencích, ale bohužel už ne třeba ve Střelci. Beran s Venuší ve Lvu nebo ve Střelci by byl sice milencem k pohledání, ale planety nám bohužel štěstí vyplývající z pobytu v jeho náruči neumožnily. Je to možná i proto, že by láska s ním byla tak dokonalá, že bychom se do ní ponořily na celý život a do žádné jiné aktivity by se nám už nechtělo.

Jak zjistit, v jakém znamení má váš milý Venuši?

Napište SMS ve tvaru:

ASTRO(mezera)VENUSE(mezera)DENNAROZENÍMĚSÍCNAROZENÍ(mezera)
ROKNAROZENÍ

 • SMS odešlete na číslo: 900 12 09
 • Den narození zadávejte vždy jako dvoumístné číslo. Pokud jste se narodili například sedmého, napište číslo 07. Pokud jste se narodili třináctého, napište číslici 13.
 • Měsíc narození zadávejte také vždy jako dvoumístné číslo. Pokud jste se narodili v červenci, napište číslici 07. Pokud jste se narodili 
  v listopadu, napište číslici 11. Název měsíce nevypisujte slovně!
 • Rok narození musí mít čtyři číslice. Prostudujte si důkladně příklad SMS.
 • Mezi čísly nedělejte tečky ani pomlčky či jiná znaménka, pouze mezery dle vzoru: 
  SMS bude tedy vypadat například takto: ASTRO VENUSE 0707 1981, což znamená, že osoba je narozena 7. července 1981.  
 • Pokud zašlete SMS ve špatném tvaru, přijde vám zpráva, která vás na tuto skutečnost upozorní.
 • Pokud zašlete SMS ve správném tvaru, přijde vám zpět zpráva oznamující, v jakém znamení má váš milý Venuši.

Cena za 1 SMS je 9 Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje ATS Praha, s.r.o.. Uvedenou SMS službu lze využívat pouze na území ČR prostřednictvím mobilních operátorů O2, T-MOBILE a VODAFONE. V případě problémů se zasláním SMS volejte infolinka 296 363 199 (k dispozici po – pá od 8 do 17 hodin). Více informací na www.platmobilem.cz.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky