Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karty Vůz a Síla (7. díl)

Karty vůz a síla (7. díl)
Karty vůz a síla (7. díl)
Zdroj: www.Thinkstock.cz

Karta Vůz je kartou, jejíž význam je úzce spojen s touhou, která je právě tím vozem, vezoucím nás k naplnění našich přání.

Princip Vozu je skvělým pomocníkem, pokud máme představu o tom, kam chceme svůj osud směřovat. Dává nám odhodlání a sílu, nese však s sebou i riziko, že poté, co dosáhneme svého cíle, zjistíme, že jsme se natolik nechali spoutat naší touhou, že jsme si neuvědomili všechny souvislosti a následky. Často pak zjistíme, že se nám naše přání splnilo doslova za trest.

  • Proto bychom měli vždy zvážit, zda tuto archetypální sílu do svého života zapojíme.

Karta Síla znázorňuje princip, který můžeme využít, pokud budeme očekávat období náročné na fyzickou a psychickou sílu a výdrž. Díky tomuto principu v sobě nalezneme netušené zdroje energie zděděné po našich divokých předcích - zvířatech. Síla pomáhá zpracovávat naše emoce. Nejedná se však o ochočení, nebo dokonce snad zkrocení našeho zvířecího já, ale o přijetí sebe sama v celém spektru emocí.

  • Tím, že si uvědomíme naši prapodstatu, energie, kterou běžně používáme k potlačení sebe sama, se tato energie uvolní a my ji máme k dispozici pro konstruktivní řešení situace.

Další díly i "tajemné" články najdete Jiří Ciahotný - Alarzach, více na www.alarzach.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Týdenní horoskopy

Horoskop na 6.6. - 12.6. 2011

Jaký bude 23. týden v roce 2011? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Akční letáky