Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karty Mág a Velekněžka a jejich použití v tarotové magii (4. díl)

Karty Mág a Velkněžka a jejich použití v tarotové magii (4. díl)
Karty Mág a Velkněžka a jejich použití v tarotové magii (4. díl)
Zdroj: www.Thinkstock.cz

Dalšími kartami, které vám ve 4. díle představíme, jsou Mág a Velekněžka. Jakou úlohu v našem životě plní zrovna tyto dvě karty? Zjistíte, když budete číst dál.

Mág

Další kartou v našem malém cyklu věnovaném tarotové magii je karta Mág.

  • Tuto kartu použijeme tehdy, když potřebujeme v našem životě doplnit některý z následujících principů: Schopnost komunikace, schopnost manipulace, umění sebeprezentace a zvýšit svou kreativitu a sebedůvěru.

Při inicializaci archetypu mága si budeme tedy vizualizovat sebe sama, jak stojíme před publikem, které nám naslouchá a které svými slovy ovlivňujeme. Uvědomíme si, že cokoliv si dokážeme vymyslet, toho také můžeme dosáhnout. Vzpomeneme si na situaci, kdy jsme díky své inteligenci a obratnosti dokázali změnit něčí názor a získat jej pro naši myšlenku. Připomeneme si pocit, kdy jsme si uvědomili, že vše je v našich rukou a my svým jednáním měníme náš materiální svět podle našich plánů a vizí. Představte si sebe sama v roli kouzelníka, který dokáže vykouzlit z ničeho něco. Vychutnejte si ten pocit čistého, ničím neohraničeného tvoření. Zachovejte si tyto pocity a myšlenky, s obrazovou podobou karty, abyste si je uměli vyvolat z paměti, kdykoliv budete cítit, že je to zapotřebí, a mohli tím posílit Mága ve vás.

  • Kdykoliv budete v situaci, kdy se budete muset spolehnout na svou výřečnost, kreativitu a schopnost rychle raegovat na změněné podmínky tak, abyste ze situace vytěžili maximální prospěch pro sebe, bude vám karta Mág silným spojencem.

Velekněžka

  • Chcete prohloubit svou intuici, toužite se naučit vnímat jemné energie, které většina lidí nejen necítí, ale dokonce často o nich nemá ani tušení? Pak vaší pomocnicí a věrnou družkou bude Velekněžka.

Vžijte se do role velekněžky v dávných dobách, kdy lidé brali dary duchovního vidění vážně a dokázali se řídit svými neomylnými instinkty. Vzpomeňte si na situaci, kdy jste cítili naprosto jasně, že váš instinkt vám sděluje něco velice důležitého naprosto jasně a srozumitelně. Zaposlouchejte se do řeči hvězd, naslouchejte svému nitru a vychutnejte si pocit vlastní výjimečnosti a osobní spirituality. Zklidněte své myšlenky a nechte promlouvat své vnitřní já.

  • Odpovědi na všechny vaše otázky najdete ve svém nitru. Karta Velekněžka je kartou tajemného intuitivního ženství, díky ní můžete naplno využít darů empatie a intuice.

Další díly i "tajemné" články najdete Jiří Ciahotný - Alarzach, více na www.alarzach.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Týdenní horoskopy

Horoskop na 9.5. - 15.5. 2011

Jaký bude 19. týden v roce 2011? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Akční letáky