Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jaký je milenec podle znamení

Jaký je milenec podle znamení
Jaký je milenec podle znamení
Zdroj: Thinstock

Ovlivňuje postavení planet vztah k sexu? Následující erotická charakteristika mužů podle astrologických znamení poodhalí možná něco, o čem jste dosud neměli ani tušení!

Mohlo by vás také zajímat: Sex podle zvěrokruhu nebo Talismany podle znamení zvěrokruhu

KDYKOLI A KDEKOLI

MUŽ - BERAN

21. března – 20. dubna

Každý Beran očekává od milovaného protějšku oddanost, ale rozhodně s ním nebude nuda. Dokáže se rychle zamilovat a erotické radovánky vás mohou přivést jak do pomyslného ráje, tak ale také maximálně vyčerpat. Tito muži se milují kdykoli i na zcela originálních místech, v sexu si neberou servítky. Jdou hlavou proti zdi a byť je s Berany spojena určitá tvrdost charakteru, neznamená to, že by nebyli romantičtí. V tomto směru téměř každou ženu překvapí. Ale pozor na žárlivost, která může zajít až do extrému. V jejich blízkosti neflirtujte ani nemluvte o někom jiném.

RÁDI ŠOKUJÍ

MUŽ - BÝK

21. dubna – 21. května

I když pro ně sex není prioritou, neznamená to, že by intimní sbližování neměli rádi. Jen potřebují více času, aby si je dokázali patřičně vychutnat. Býk má rád pohodlí a vyžaduje při milování adekvátní prostředí a atmosféru. Vyslechne vaše přání, ale ve finále vždycky udělá to, co sám bude chtít. Zrozenci tohoto znamení nikdy nespěchají a tzv. rychlovky nejsou nic pro ně. Tím ho k sobě nepřipoutáte, spíše naopak. Pokud miluje, tak s opravdovým zájmem o protějšek a v průběhu aktu pečlivě vnímá vaše reakce. Je to dobyvatel, který si chce vše vychutnat a rád šokuje.

SEX V BLÍZKOSTI ZRCADLA

MUŽ - BLÍŽENEC

22. května – 21. června

Blíženec nesnáší nudu a rád experimentuje. Dokáže vzrušit, aniž by se vás dotkl. Dobře totiž ví, co, kdy a především jak říct. Zdaleka netouží po ženách tak jako ony po něm, čehož si je velmi dobře vědom a čas od času toho také využívá. Zpočátku se nechce příliš vázat – létá jen z květu na květ a ochutnává, ovšem pouze do okamžiku, než mu do cesty vstoupí osudová žena. Muž Blíženec rád sleduje intimní hrátky v zrcadle a dává přednost milování spíše přes den než večer či v noci. Lákají ho nevšední praktiky a neodolá ženám, které mu splní všechno, co mu na očích uvidí.

VYSLYŠÍ VAŠE PŘÁNÍ

MUŽ - RAK

22. června – 22. července

Rak preferuje nezávislost a svobodu. Vyžaduje objetí, mazlení, nemá rád extrémy či hrubé chování, ale instituce zvaná manželství není nic pro něj. Samozřejmě že výjimky potvrzují pravidlo, ale za mužem Rakem pravděpodobně najdete nejednu opuštěnou ženu, protože jakékoli vázání považuje za zásah do osobní svobody. Možná právě proto je pro druhé pohlaví tak přitažlivý – vždycky toužíme po tom, co nám tak trochu uniká. Navíc je muž Rak v milostných záležitostech galantní, zdvořilý a jemný, což ženy oceňují. Vychutnává si předehru a vždy bere ohled na to, po čem partnerka touží.

RYCHLÍ, ALE VZNEŠENÍ

MUŽ - LEV

22. července – 22. srpna

Spousta Lvů se ve skrytu duše domnívá, že jsou neodolatelní. Milostný akt je u nich poměrně rychlou záležitostí, i když nepostrádá jistou dávku vznešenosti. Tito muži automaticky vyžadují, aby jim protějšek dal najevo, jak byli skvělí. Potřebují nejen pochvalu, ale partnerka musí být připravena kdykoli uspokojit jejich potřeby. Paradoxem je, že Lvy nejvíce přitahují ženy, které musí sami dlouze dobývat. Život bez nich si nedovedou představit, ale počítají s jejich poslušností a podřízeností. Muž Lev totiž vždy musí mít hlavní slovo, což platí i v intimní sféře.

DOKONALÉ PŘEDEHRY A VĚRNOST

MUŽ - PANNA

23. srpna – 22. září

Pokud čekáte, že se vám muž narozený ve znamení Panny začne dvořit, děláte si marné iluze. Začít musíte vy. Ale v případě, že hledáte věrného partnera, je to správná volba. Okouzlí vás svou něžností, oddaností a rozmazlováním. Sice nevíte, jestli to dělá z opravdové lásky či z vypočítavosti, v každém případě ale dokáže uspokojit vaše potřeby. Přestože v sexu není příliš vynalézavý, nebrání se ničemu, co budete vyžadovat nebo navrhnete. Na ženách oceňuje vnitřní klid, duševní vyspělost a tajemný zevnějšek. Díky jeho mistrně zvládnutým technikám se můžete těšit na dokonalou milostnou předehru.

SUBMISIVNÍ PŘIROZENOST

MUŽ - VÁHA

23. září – 23. říjen

Muž Váha je rozpolcená osobnost. Na jedné straně o něm lze říct, že je dokonalost sama, na straně druhé ho zničehonic ovládne až zničující touha. Čas od času dosáhne jisté harmonie, ale vzápětí mu neodbytná chuť na sex doslova zatemní mozek. Ve vztazích i v erotice těmto mužům vyhovuje podřízená role. Ženou se nechají lehce ovlivnit a nepřímo donutit k čemukoli. Mají rádi uvolněnou atmosféru, přirozenost, nesnášejí násilí. Pro dobrý pocit jim stačí, když je jejich protějšek impulzivní. Jsou velmi přístupní a vychutnávají si nejen své, ale i partnerčino vyvrcholení.

ANI KRÁL NENÍ DOKONALÝ

MUŽ - ŠTÍR

24. říjen – 22. listopad

Štír bývá často označován jako král sexu, ovšem mějte na paměti, že nejvíc si považuje osobní svobody. Lze sice říct, že erotika je pro něj rychlý sport, ale zato se mu v rámci sbližovacích rozkoší líbí téměř vše. Ženy obdivují jeho dvoření i bohaté zkušenosti, musí však počítat s tím, že Štír nepodléhá ženským svodům – sám si vybere, která eventuálně skončí v jeho náručí. Temperament těchto zrozenců je překvapující, takže omračující vášeň může ve zlomku vteřiny vystřídat emoční ochlazení, kdy vám poděkuje za krásné chvilky a odchází své srdce nabídnout jiné.

LOVCI HLEDAJÍCÍ IDEÁL

MUŽ - STŘELEC

23. listopad – 21. prosinec

Muži Střelci jsou veskrze dobráci, ale nudu, stereotyp a jakékoli omezování nesou velmi nelibě. Hledají ideál, který neexistuje, proto často tápou, zkusí a zase jdou dál. Je zvláštní, že od protějšku vyžadují trvalý cit, kterého sami nejsou schopni. Zamilovaní jedinci jsou sexuálními přeborníky, kteří se s oblibou pouštějí do nevyzkoušených intimních dobrodružství. Nejvíce je vzrušuje etapa lovu, kdy začínají o objekt svého zájmu bojovat, dvoří se a jsou vynalézaví v namlouvacích manévrech. Avšak ulovená laň musí být obezřetná, protože u nich nelze počítat s věrností až za hrob.

DIVOCÍ, ALE OHLEDUPLNÍ

MUŽ - KOZOROH

22. prosinec – 20. leden

Jsou až příliš důstojní, než aby se přestali kontrolovat, což platí i v oblasti intimních prožitků. Sex je u Kozoroha vždy propojen s citem a romantikou, což by čekal málokdo. Je vnímavý k tomu, co by se mohlo partnerce líbit, nicméně nikdy nepřekročí hranici. Ostřejší či výstřední praktiky jsou pro něj tabu. Pokud mu dá partnerka najevo lásku, odvděčí se jí gejzírem rozkoše, na kterou hned tak nezapomene. Téměř nikdy se nestane, že by z jeho ložnice žena odcházela zklamaná. Pravda, někdy může být poněkud rychlý, ale ohleduplnost by mu druzí mohli skutečně závidět.

VYZNAVAČI DLOUHÉ PŘEDEHRY

MUŽ - VODNÁŘ

21. leden – 20. únor

Jsou vynalézaví, upřímní a zvědaví v životě i na poli lásky. Muž Vodnář je však naprosto spokojen s občasnými vztahy a sex pro něj hraje spíše epizodní roli. Jeho ego se tetelí blahem, když může partnerku ovládat. Jako by své eroticky zaměřené touhy skrýval někde v hloubi duše. Málokdy udělá první krok, nerad se nechává jakkoli manipulovat či přesvědčovat. Některým ženám může při intimním aktu připadat, že klade až přehnaný důraz na milostnou předehru, kterou si slastně vychutnává. Ale na druhou stranu – není lepší delší předehra než nečekaně rychlý spád?

SPLYNUTÍ TĚL I DUŠÍ

MUŽ - RYBA

21. únor – 20. březen

U muže Ryby se nikdy nejedná o uspokojení sebe samého, ale o odevzdání se a vzájemné splynutí. Je obdařen smyslností a jeho bujná fantazie se promítá i do intimních chvilek. Miluje jemně, citlivě a bez přetvářky, protože na prvním místě je pro něj uspokojení partnerky. Lákají ho věci mezi nebem a zemí, a proto k životu potřebuje lásku s určitým nádechem tajemnosti. Těmto zrozencům nesmíte diktovat, kdy se chcete milovat. Tím je zaručeně odradíte. Ryby o svých citech příliš nemluví, předpokládají, že jste stejně intuitivní jako oni, takže o nich víte.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky