INDICKÝ HOROSKOP: Jaké znamení odpovídá tomu vašemu?

Indové věří, že hvězdná znamení ovlivňují nejen charakter, ale celkovou osobnost člověka. Jejich astrologie byla vyvinuta před 5000 lety a od počátku pomáhá lidem, kteří hledají své místo pod sluncem. Chcete poznat sami sebe? Potřebujete vědět něco víc o svém chování, přirozených vlohách a charakterových vlastnostech? Najděte si své indické znamení.

MESHA / MÉŠ

21. března – 20. dubna (Beran)

indický symbol: kozel / beran

Buďte sami sebou. Braňte svá práva. Nenechte se omezovat ani ovlivňovat ostatními. Pozor i na vlastní zastaralé způsoby myšlení.

Charakteristika znamení
Moudrá a dynamická síla, mužství, pevná vůle, autorita, průkopník, vůdčí schopnosti, dobrodružnost, skutečná velikost člověka. Můžete si dovolit být silní. Neschovávejte se,  projevte svou osobnost bez falešné zdrženlivosti. Prosaďte se, pokud víte, že jste v právu. Rozhodujte se podle svého vnitřního vědomí. Jednáte-li s druhými jednoznačně, přímočaře a láskyplně, budou vám důvěřovat. Vymezte svoje území a dbejte na to, aby je nikdo nepřekročil bez vašeho pozvání.

Konkrétní výpověď
První znamení indického horoskopu odpovídá instinktivnímu  popudu k životu a světlu. Symbolizuje advent, nenadálý zjev nebo vyražení ze země,  nenadálý výbuch nebo proměnu. Je znamením nadšení, odvahy a síly ženoucí se vpřed a uchvacující budoucnost.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky