Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop týdenní - ŠABLONA (NEPUBLIKOVAT)

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude .... týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Srpen se láme do září a vy si uvědomujete, že léto je za vámi. Týden je náročný zvláště pro rodiče dětí, které poprvé nastupují do školy. Naštěstí je ve středu Luna v Blížencích, takže se dá čekat, že přirozená zvědavost mláďat zvítězí a nakonec budou ve škole spokojená. Na velké pracovní vášně se připravte v pátek dopoledne. Stačí, aby šéf zapomněl, že je víkend na spadnutí a přišel s nápadem, který je sice objektivně velice dobrý, ale jeho načasování je nešťastné. Zasáhnout mohou Býci, Panny a Kozorozi, kteří umí využít energie odpolední konjunkce Slunce s Merkurem a dokážou situaci obrátit tak, aby se to důležité probralo a přesto šli všichni domů včas.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  I když se snažíte, neustále máte dojem, že se k vám ty opravdu důležité informace nedostaly. Zkuste obvolat kamarády, kteří mohou vědět daleko víc! Ve čtvrtek dopoledne se připravte na pozitivní novinky ohledně svého zdravotního stavu, které si zaslouží oslavu.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Když někdo slušnou formou zpochybní vaše závěry, neurazte se, ale přemýšlejte. Možná by stálo za to, kdybyste za ním šli a přímo se ho zeptali, jak to myslel. Bude z toho upřímný rozhovor, který vyústí do kompromisu, který bude oboustranný a přínosný zároveň.   

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Z nakupování školních potřeb pro vaše děti se nevyvléknete, protože akci není kam odkládat. Naštěstí je v pondělí i v úterý Luna v Býku. Dá se tedy čekat, že všechno proběhne v pohodě, a vy si vyberete tak, aby to bylo účelné a dětem se to přesto líbilo. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

  I když se Slunce pohybuje Pannou a vy máte tendenci mluvit, bylo by pro vás užitečnější, kdybyste se přepnuli na naslouchání. Z jednotlivých informací si můžete složit velice přesný obraz plánů vašich nadřízených a zařídit se tak, abyste ani v budoucnu nepřišli zkrátka.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Vyloženě si užíváte chvil, kdy jste se stáhli do pozadí a kdy se můžete zabývat jenom svými povinnostmi. Když si navíc v pondělí dáte pozor na peněženku, kterou máte tendenci zapomenout u kadeřníka nebo na benzinové pumpě, měl by celý týden proběhnout bez závad.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  To, že posíláte dítě poprvé do školy, je důvod k oslavě, kterou byste měli ve středu odpoledne uspořádat. Pokud nikoho takového doma nemáte, uvědomte si, že i vás čeká narozeninová oslava. Naplánujte si ji na sobotu, Luna je v Raku, a celá rodina se moc ráda sejde. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Pokud vás čekají důležité pracovní záležitosti, které musíte do konce týdne promyslet, a vy máte pocit, že vám hlava vůbec nefunguje, nepropadejte panice. Ve středu a ve čtvrtek pojedete na plný výkon, takže zvládnete svou práci a kromě toho dokážete i pomoci potřebným.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  O lásku se nebojte, protože jí dostanete daleko víc, než jste si vůbec dovolili doufat. V ohrožení však mohou být vaše přátelské vztahy. Může za to člověk, který naprosto překroutil to, co jste mu ve slabé chvíli svěřili, a roznesl to mezi všemi vašimi známými.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  To, nad čím momentálně přemýšlíte, je sice zajímavé, ale vaše drahá polovička o tom nesmí mít ani tušení. Ve chvíli, kdy by zjistila, že přemýšlíte nad zásadními životními změnami, by měla pocit, že jste s ní v mnoha věcech přestali počítat a že je váš vztah v ohrožení.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Prožíváte krásný týden, kdy vám to sluší, jste přitažliví a úsměvem si získáváte nové příznivce. Navíc dokážete i při flirtování držet míru, takže nepřekročíte meze vhodného chování. Užijete si přízně planet i lidí a hlavně to zbytečně nepřehánějte s prací.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Celý týden je příjemný, ale přesto se budete nejlépe cítit v sobotu, kdy se večer uzavírá trigon mezi Venuší a Neptunem. Najednou vám bude jasné, co musíte svému miláčkovi přesně říct, abyste dosáhli stavu, kdy se váš vztah přesune od flirtu k opravdové lásce.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Pokud se vašemu miláčkovi podaří odřít auto nebo způsobit jinou podobnou škodu, nedělejte z toho tragédii! Když se podíváte večer na televizi, zjistíte, co všechno se mohlo stát, a budete moc rádi, že jeho nepozornost nebo objektivní smůlu odnesly jen pomačkané plechy.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky