Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na říjen: Berany čeká žhavá láska, Váhám se bude dařit v práci

Co vás v říjnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock

BERAN 

Hlavním cílem měsíce by se měla stát diplomacie. Právě v ochotě nacházet kompromisy vás bude „tlačit bota“. Je to škoda, protože pokud byste se naučili ustoupit ze svých požadavků, mohli byste hodně dokázat. A to zejména v první polovině měsíce října. Naopak v druhé části byste měli zbystřit pozornost. Jen tak nenalétnete nejenom podvodníkům, ale hlavně vlastním iluzím, které s realitou nemusí mít příliš společného!

Láska

Úvodem měsíce to bude ve vztahu jiskřit. Může vás to pořádně nažhavit zejména po milostné stránce. Ovšem neměli byste zapomínat na to, že vztah není jen o sexu. To se ostatně projeví v druhé polovině října, kdy se klíčem k partnerské spokojenosti stane upřímnost k druhému a hlavně schopnost empatie.

Práce

Většinu důležitých pracovních úkonů se snažte stihnout dříve, než se ukazatel kalendáře přehoupne do druhé půlky. Přesto si hlavně v první dekádě dejte pozor na jednání s druhým pohlavím. Vyhýbejte se flirtování, nemuselo by se vám to vyplatit. Dalším dobrým obdobím je konec měsíce, kde můžete získat jistotu a zvýší se vaše vytrvalost.

Zdraví

Dodržujte dostatečný pitný režim, kterým můžete předejít problémům s močovým ústrojím. Navíc je důležité, abyste neprochladli. V opačném případě by se mohly dostavit záněty ledvin provázené zvýšenou teplotou. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky