Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na říjen 2012

Horoskop na říjen 2012
Horoskop na říjen 2012
Zdroj: Thinstock

Říjen je měsícem přicházejícího podzimu. Stromy mění svoji barvu a postupně se zbavují svého oblečení. Celá příroda se chystá k odpočinku, než ulehne k zimnímu spánku, vychutnejte si ty krásné barvy podzimu. Zastavte se v parku nebo na stráni a jen pozorujte tu škálu barev, kterou se příroda postupně vybarvuje. I podzim má své krásné stránky, jen je objevit.

BERAN

Zdroj: Thinstock V říjnu máte za úkol dokončit to, co jste nedokončili v průběhu roku. Pokud dokončíte záležitosti, čeká vás obrovský příval radosti a spokojenosti. Nějaké překážky se zase objeví, ale ty si tam stavíte většinou vy samy.

Doporučení andělů na tento měsíc: Zasloužíte si pomoc a pozornost andělů. Jsou tu proto, aby vám poskytli oporu a podporu.

Vzkaz (afirmace) měsíce: „Děkuji za všechny dny, jež jsem mohl/a/ prožít, i za ty, které ještě prožiji. Život je krásný.“

Práce

Čekají vás nové začátky, možná nabídka nové práce. Na začátku budete mít pocit, že to nezvládnete, a mohou přijít i deprese, ale na konci měsíce už budete vědět, že to zvládáte. Může vám pomoci někdo z kolegů, bude to určitě někdo, kdo vás má upřímně rád.

Zdraví

Oslabená štítná žláza stále přetrvává. Bolesti kloubů vás mohou nakonec dovést k lékaři. Pokud vás bude bolet hlava, je to pouze váš tlak na sebe sama.

Peníze

Zpočátku můžete mít pocit, že jste v situaci, kdy se nemůžete hnout z místa. Bude to mít souvislost s vaší současnou prací. Ke konci měsíce se dozvíte nové skutečnosti, které vám pomohou věci vidět z jiného úhlu.

Vztahy

Ve vztahu je vše tak, jak má být. Věci se dějí, jak se dít mají. Čeká vás pohoda a spokojenost. Pokud jste s partnerem nebyli letos na dovolené, tak máte jedinečnou příležitost.

BÝK

Zdroj: Thinstock Pokud se v září naladíte na lásku, tak vás čeká měsíc plný láskyplných citů. Velká zamilovanost a prožívání fatálních pocitových emocí. Budete mít pocit, že láska je všude kolem vás. Je možné, že to bude i někdo z minulosti, nebo budete mít pocit, že se znáte věčnost.

Doporučení andělů na tento měsíc: Ve vašem milostném životě začíná nová , ať už ji představuje nový partner, nebo nově zažehnutá láska v již existujícím vztahu. Otevřete své srdce přílivu lásky, která vám přichází prostřednictvím partnera.

Vzkaz (afirmace) měsíce: „Má schopnost vytvářet ve svém životě dobro je neomezená.“

Práce

Hned na začátku měsíce skončí nějaká práce, která vám nebude vyhovovat. Je možné, že ji ukončíte vy. Přesto nenastal čas, aby k ukončení došlo. Prostudujte si všechny informace a podívejte se na vše z jiného úhlu. Poté si vše dobře rozmyslete.

Zdraví

Bolesti kloubů a celý pohybový aparát je následkem problémů, které jste si na sebe naskládali. Také chrapot a nízký tlak vás můžou pozlobit.

Peníze

Dokončíte platby, které bylo nutné zaplatit, a trochu si oddechnete. Objeví se další záležitosti, které vám přinášejí překážky a boj. Překážky se dají překonat a vám se uleví.

Vztahy

Přichází vám do života někdo, kdo vám přináší klid a pohodu. Pozor si však dejte na to, zda u toho člověka nenajdete nějaké závislosti. Může se jednat i o závislost na partnerovi.

BLÍŽENEC

Zdroj: Thinstock Zaměřte se v měsíci říjnu spíše na partnerství a finance. Nenechte se odrazovat od ostatních v souvislosti s vaším partnerem. Okolí to s vámi nemyslí dobře. Snaží se narušit vaši stabilitu. Myslete i pozitivně v souvislosti s financemi a ty se vám více stabilizují.

Doporučení andělů na tento měsíc: Klid v duši znamená cítit se v bezpečí a vědět, že je o vás postaráno. Najděte klid i uprostřed velkého zmatku, tím se vaše problémy vyřeší.

Vzkaz (afirmace) měsíce: „Jsem rozhodná/ný/ a plodná/ný/ a daří se mi dokončit, co začnu.“

Práce

Deprese na začátku měsíce vypovídají o tom ,že pracovní energie neproudí tak, jak byste si představovali. Budete mít pocit stagnace a neužitečnosti. Na konci měsíce se to radikálně změní a vy navážete na minulost.

Zdraví

Viróza vám může přinést zánět dutin a bolesti na hrudi spojené s kašlem, nakonec přijde i chrapot. Pozor si dejte na ledviny a močový měchýř - dodržujte pitný režim.

Peníze

Z počátku měsíce budou peníze proudit a toto období bude plodné. Náhle dojde k ukončení a budete mít pocit, že jste na vše sami, bez pomoci okolí. Stačí změnit myšlenky a přístup k financím a vše se vrátí do plodného období.

Vztahy

Osud vám bude nápomocný. Využijte úžasné konstalace, kdy nebudete muset udělat žádné vstřícné kroky, a bude se vám dařit. Přicházejí nové začátky a milostné schůzky. Ve stávajícím vztahu se vyřeší všechny nesrovnalosti a nastolí se harmonie. U nezadaných může dojít k seznámení.

RAK

Zdroj: Thinstock Měsíc říjen máte věnovat především vztahům. Pokud se zaměříte na vztahy, dojde k posunu a váš vztah může přerůst ve větší stabilitu. Umocní se přitažlivost a navážete na city v minulosti. Krásný měsíc stvořený pro lásku.

Doporučení andělů na tento měsíc: V situaci, která vás trápila, se konflikt vyřešil. Vězte, že si tento klid a pocit štěstí zasloužíte a přijměte ho. Konflikty utichají a ukazuje se čistá a nová pravda o všech a o všem.

Vzkaz (afirmace) měsíce: „Mé dokonalé tělo září zdravím.“

Práce

„Trpělivost růže přináší.“ To je heslo pro váš říjen. Pokud budete trpěliví a nenecháte se odradit od lidí, kteří to s vámi nemyslí dobře, tak vás čekají schůzky a pracovní příležitosti. Budete spokojeni s vaší investicí do trpělivosti - vydržte.

Zdraví

Pevné zdraví vám může trochu nalomit rýma a dutiny. Pozor na oslabené srdíčko, vše se nakonec srovná. Máte oslabenou imunitu, posilujte ji vitamíny a zdravou stravou.

Peníze

V souvislosti s úředními nebo bankovními transakcemi se nejspíše něco nebude dařit tak, jak si představujete. Můžou nastat zmatky a přichází stagnace, která bude tyto finanční operace provázet celý měsíc říjen. Raději se všem těmto úkonům vyhněte a přeložte je na jiný měsíc.

Vztahy

Spokojenost a zázemí ve vztahu se bude skvěle stabilizovat. Dokončíte to, co jste si v partnerství předsevzali. Nastává období partnerské spokojenosti a klidu.

LEV

Zdroj: Thinstock Nebudete na začátku vědět, jakým směrem se vydat. Čeká vás situace, kdy se nebudete moci hnout z místa. Nakonec se vše srovná a vy najdete potřebnou harmonii, ale bude to přes překážky a menší konflikty.

Doporučení andělů na tento měsíc: Je nutné, abyste svobodně a s láskou vyjádřili své skutečné myšlenky a pocity. Možná se cítíte chyceni v pasti životních okolností. Pokaždé, když si uvědomíte, že máte moc být svobodní, bude výsledkem svoboda. Máte se pro svobodu rozhodnout znovu a znovu.

Vzkaz (afirmace) měsíce: „Projevuji lásku a vděčnost za vše, co jsem se naučila a mohla vykonat. Těším se na každý nový den. V mém světě je vše v pořádku.“

Práce

Kolega, ebo kolegyně, možná i nadřízený v práci vám bude házet klacky pod nohy. Budete mít pocit, že vůbec neví, co chce. Nakonec jeden z vás odejde, anebo vaši spolupráci ukončí. Nejspíše se vám nakonec uleví.

Zdraví

Pevné zdraví vám naruší srdeční arytmie, ale ta se objeví v souvislosti s prodělávanou chřipkou. Vše máte v hlavě, pokud té chřipce podlehnete, tak vás pozlobí i plíce a průdušky.

Peníze

S penězi budete v měsíci říjnu nejspíše čarovat. Budete je přitahovat jako magnet. Na co sáhnete, tak se vám bude dařit anebo z toho do budoucnosti bude finanční přínos. Je čas na splnění přání, které jste si nemohli dopřát z finančních důvodů.

Vztahy

Pokud změníte svůj přístup k partnerství a celkově ke vztahům, mělo by se vám začít dařit. Musíte naprosto zbořit to, co jste postavili a postavit to na nových základech. Pokud to neučiníte, něco se ve vašem vztahu zboří. Nové začátky vám přinášejí zamilovanost a nějaký krásný flirt. 

PANNA

Zdroj: Thinstock Je to těžké a máte pocit, že pod tou tíhou se musíte za chvíli zlomit. Vidíte věci v jiném úhlu, než ve skutečnosti jsou. Otevřete oči a podívejte se na problém z blízka. Už delší dobu přivíráte oči a to vám přináší větší a větší potíže.

Doporučení andělů na tento měsíc: Právě teď je pro vás důležitá meditace. Meditujte často a radujte se z toho. Zhluboka dýchejte a buďte uvolnění. Čím více se v mysli uvolníte, tím dříve dostanete odpověď na vaše otázky.

Vzkaz (afirmace) měsíc : „Dýchám uvolněně a zhluboka. Dech je základem života.“

Práce

Dokud nebudete vědět, co přesně od práce očekáváte, nemůže vám to nikdo nabídnout. Ve chvíli, kdy si uvědomíte své cíle, přichází plodné období a bude se vám dařit, na co sáhnete.

Zdraví

Nepřecházejte nemoci a snažte se odpočívat. Jinak se projeví alergie a narušená imunita. Bolesti zde signalizují problémy, které nesete s sebou.

Peníze

Čeká vás rozhodování a máte před sebou dvě cesty, kterými se můžete vydat. Vybírejte intuicí a ta vás zavede k finančním ziskům, které budou proudit i do budoucna. Čeká vás hojnost a finanční stabilita.

Vztahy

Ve vztazích navazujte na minulost, která přináší spokojenost a obnovené city. Pokud se objeví někdo nový, nezačínejte vztah, přinesl by vám pouze trápení a deprese. 

VÁHY

Zdroj: Thinstock Měsíc říjen může být spojen především se zamilovanými schůzkami a ukradenými polibky. Bude se jednat pouze o krátký románek, který rychle skončí.

Doporučení andělů na tento měsíc: Vaše prosba o vztah s partnerem duše byla vyslyšena. Těšte se na vedení k tomuto partnerovi. Vaše srdce touží po velké lásce. Toužíte po partnerovi, který bude mít stejnou filozofii jako vy, s nímž budete sdílet stejné zájmy. Budete vedeni krok za krokem k této lásce.

Vzkaz (afirmace) měsíce : „Mám mnoho snů a vím, že si zasloužím, aby se splnily."

Práce

V měsíci říjnu se řiďte heslem „ Co je v domě, není pro mě“ víc než kdykoliv předtím. Pokud se na pracovišti zapletete s někým z kolegů, tak prožijete krásný flirt, ale také přicházejí ztráty a nepříjemnosti.

Zdraví

Na pozdní dovolené pozor na sluníčko a pleť. Nízký tlak vás může pozlobit a nechte si zkontrolovat štítnou žlázu.

Peníze

Přesun na jiné místo vám přináší rozhodování v souvislosti s financemi. Přichází i velká změna a nakonec i kýžený klid. Nebude vše zcela bez problémů, ale i ty jsou jen krátkodobé.

Vztahy

Ve vašem svazku je problém, který nechcete vnímat, nebo před ním zavíráte oči. V říjnu vás to donutí s tím něco udělat. Pokud problém vyřešíte, čeká na vás spokojenost a klid.

ŠTÍR

Zdroj: Thinstock Záležitosti, které je nutné dokončit, vám pomůže uspořádat někdo z lidí kolem vás. Může se jednat o kamarádku nebo kamaráda. Využijte té příležitosti a nechte si pomoci, vyplatí se vám to.

Doporučení andělů na tento měsíc: Chopte se znovu svého dětského smyslu pro úžas a údiv. Dívejte se na svět znovu jako na kouzelné místo. Pamatujete si, jak se vám zdál svět úžasný, když jste byli dětmi? Pocit okouzlení představuje rozpoložení našeho vnitřního dítěte. Vzpomeňte si, jak jste věřili na zázraky.

Vzkaz (afirmace) měsíce: „Vědomě se zbavuji všech kritických postojů a negativních vzorců.“

Práce

Pracovní schůzky a cestování budou provázet celý měsíc říjen. Budete velice zaměstnaní a také spokojení. Mělo by se vám dařit tak, jak si představujete. Přichází i úspěch a obdiv okolí.

Zdraví

Problémy s průduškami, které jste neřešili minulý měsíc, se mohou vrátit. Také zažívaní vás pozlobí.

Peníze

Peníze budou přicházet, ale nebude jich dostatek na to, co budete potřebovat. Výdaje budou tento měsíc větší. Mějte trpělivost, na konci měsíce se situace změní a zase budete mít finance pod kontrolou.

Vztahy

Ve vztazích budete odrazovat sami sebe, protože budete mít pocit, že se ve vztazích nic zásadního neděje. Možná se někdo objeví, ale nebude to člověk podle vašich představ. Váš instinkt vás opět neklame. Někde je nějaký problém, teď jen odhodit pásku z očí a podívat se na ten problém vaším rentgenovým zrakem.

STŘELEC

Zdroj: Thinstock V říjnu vás čeká úžasný měsíc, a to především v souvislosti s láskou nebo i začínajícím flirtem. Nebraňte se citům a nepřemýšlejte, kam povedou. Potřebujete je k tomu, abyste volně plynuli, a to vám přinese úspěch ve všech oblastech.

Doporučení andělů na tento měsíc: Nacházíte se v období duchovního růstu. Radujte se z tohoto procesu a rozvíjejte se.

Vzkaz (afirmace) měsíce : „Žít svůj život svobodně a naplno je moje přirozené právo.“

Práce

V oblasti práce vám říjen nebude přát tak, jak si představujete. Už na začátku přicházejí ztráty a neklid. Nakonec vše zvážíte a přestanete se aktivně snažit. Tím se vám podaří vše vidět z jiného úhlu a uzavřete to, co je nefunkční. Nakonec se obrátíte k jiné cestě, která bude podstatně lepší.

Zdraví

Nespavost spojená se stresy vám přináší problémy kolem zažívání. Můžete pocítit velkou únavu, která může být spojená i s boreliózou.

Peníze

Radost a spokojenost ve finanční sféře vám přináší především nová láska, která vpluje do vašeho života, tak jak jste si nikdy nepředstavovali. O finance se nemusíte bát, měyi by přicházet nejen na začátku měsíce, ale i během celého října.

Vztahy

Zamilovanost, velká, možná i osudová láska a pocit, že jste našli spřízněnou duši - to vás bude provázet celý měsíc říjen. Užívejte si každé minuty a snažte se vše si uchovat i do budoucnosti. Nic neřešte, je důležité pouze vše pozitivně prožívat.

KOZOROH

Zdroj: Thinstock V říjnu stále přetrvává plodné období i pro otěhotnění. Dokončíte to, co jste si předsevzali, a mělo by se vám dařit, pokud si zachováte pozitivní myšlení. I přes některé události to je pro vás pozitivní měsíc.

Doporučení andělů na tento měsíc: Nabízí se vám nové začátky, nový čistý štít, nové příležitosti a zkušenosti. Přivítejte to nové, co vstoupilo do vašeho života, včetně nových příležitostí, lidí a projektů. Někdy lpíte na starých zvyklostech, protože jsou nám známé, a tudíž bezpečné.

Vzkaz (afirmace) měsíce : „Miluji a respektuji svého partnera a on miluje a respektuje mě!.“

Práce

Přemýšlejte nad tím, co ve vašem životě v souvislosti s prací je nefunkční a mrtvé. Dáváte energii do něčeho, co už pro vás nemá význam, a pak se cítíte osamoceni a unaveni. Pokud odstraníte tento faktor vaší práce, energie se rozběhne a budete zase úspěšní.

Zdraví

Štítná žláza by mohla být oslabená a také byste mohli prodělat zánět průdušek. Dejte si čas na uzdravení, jinak se to může stát chronické.

Peníze

Osud vám přeje i tento měsíc. Bez velké námahy a přičinění se vám dostane finančního zabezpečení. Přesto vám to nebude vyhovovat, jak jste si představovali. Na konci měsíce se to může projevit depresí.

Vztahy

Už na začátku měsíce může přijít rozchod. Můžete zjistit, že v blízkosti vašeho partnera je i jiná žena, která je pro něj důležitá. Nedělejte ukvapené závěry a vše si s partnerem vysvětlete. Nemusí to vždy vypadat tak, jak se to jeví z počátku.

VODNÁŘ

Zdroj: Thinstock Měsíc iniciativy a návalu energie, která nebude správně využita. Budete mít na začátku října pocit, že zvládnete vše, co si naplánujete. Osud vás překvapí tím, že vás nechá zastavit a donutí vás postavit si vše na jiných základech, než které máte doposavad.

Doporučení andělů na tento měsíc: Zanechte hněvu a zášti a přestaňte být podráždění. Odpusťte a zbavte se bolesti, kterou trestáte především sami sebe.

Afirmace měsíce: „Rozhodla jsem se, že dnes budu spokojená a učiním z toho zvyk. Každé ráno si budu připomínat, že si mohu vybrat, jaký ze sebe mám pocit.“

Práce

Stěhování nebo nějaký přesun přichází na začátku měsíce. Tento přesun vám udělá velkou radost a s tím přichází i spokojenost. Ke konci měsíce pocítíte i klid a harmonii, která je pro vás velice důležitá.

Zdraví

Pohybový aparát by zasloužil odpočinek. Zažívání také nebude zcela v pohodě. Vše se však na konci měsíce srovná.

Peníze

Z počátku měsíce budete bojovat, ale máte dostatek sil na to,abyste svoji finanční situaci v průběhu října zvládli k vaší naprosté spokojenosti. Nebude vás to stát zas tolik úsilí.

Vztahy

Dovolená nebo společný wellness víkend vám přinese obnovení citů a nastolí harmonii ve vztahu. Věnujte pozornost rodině a vrátí se vám to v podobě pohody a klidu.

RYBY

Zdroj: Thinstock Měsíc říjen pro vás začíná beznadějí a pocitem, že není žádné řešení. Před vámi se otevřou dvě cesty a vy si uvědomíte, že máte právo volby. Pokud zvolíte novou cestu s pohledem do budoucnosti, tak se vám opět začne dařit.

Doporučení andělů na tento měsíc: Dostanete opakovaně sdělení prostřednictvím svých pocitů, snů, vizí, vnitřního hlasu nebo tak, že něco prostě víte. Nasloucháte těmto poselstvím a důvěřujete jim? Řídíte se tím? Jestliže dostanete nápad, že máte někomu zavolat, někam jít nebo si něco přečíst, je důležité, abyste se tímto vedením řídili.

Afirmace měsíce: „Nepotýkám se už s žádnými problémy. Vše řeším s lehkostí a nadhledem.“

Práce

Na začátku října vás čeká rozhodování jak dál v oblasti práce. Najdete v sobě určitý klid a stáhnete se do sebe. Nakonec se vše vyřeší samo a vy zase pocítíte spokojenost a radost z práce.

Zdraví

Imunitu můžete mít oslabenou z prodělané boreliózy. Také vám chybí vitamíny a minerály, které je nutno doplnit.

Peníze

Dostihnou vás v průběhu měsíce nevyřešené záležitosti z minulosti. Problém, který jste odkládali, se opět vynoří. Naštěstí ho v říjnu ustojíte a vyřešíte k oboustranné spokojenosti.

Vztahy

Nevíte, co chcete. Máte vztah, ale na druhou stranu tak rádi flirtujete. Občas je nutné uzavřít minulost, aby mohla nastat budoucnost. Je vztah, který máte, opravdu tím, po kterém toužíte?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky