Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na prosinec

Co vás čeká v prosinci? Na to vám odpoví astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

S přibývajícími prosincovými dny budete postupně víc a víc konfrontováni s realitou materiálního světa. Proto byste vaše nadšení a tah na bránu měli korigovat rozvahou a pragmatickým uvažováním. V opačném případě se vaše iniciativa může rozplynout do vzduchoprázdna. Opatrně zacházejte s penězi, protože také v tomto případě můžou okamžité nápady vyhrávat nad kontrolou výdajů.

Láska
Začněte pracovat na větší přívětivosti a citlivosti směrem k partnerovi. Jinak hrozí nedorozumění a někdy i konflikty. Uvědomte si, že soužití není jenom zábava, ale i povinnosti. I když se vám do různých domácích prací nebude chtít, tak přesně to je oblast, kde se bude „lámat chleba“. Jestli vztah bude fungovat nebo ne, máte ve svých rukách!

Práce
Pokuste se zapracovat na dokončení všech úkolů ještě před Vánoci. Již několik dní před těmito svátky totiž budete cítit, že potřebujete volno a práce vám nejde příliš od ruky. Jinými slovy byste si měli vzít dovolenou a místo zaměstnání se věnovat rodině. Dejte si také pozor na to, abyste si nevynucovali roční odměny – na jednání tohoto druhu není příliš vhodná doba.

Zdraví
Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům plným sladkostí si dejte pozor hlavně na zuby. Přemíra jídla namáhá také játra, která mají přímý vliv na stav pokožky. Proto i zde je jasné doporučení na dodržování zdravé stravy!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky