Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na listopad

Co vás čeká v listopadu? Na to vám odpoví astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

Navzdory prvnímu dojmu, že měsíc listopad bude klidným měsícem, nesmíte povolit v pozornosti. To platí zejména pro druhou polovinu tohoto období, kdy vám vesmír připraví nečekané situace, ve kterých budete muset ukázat trpělivost a stabilitu. Nenechte se vyprovokovat k prudkým reakcím. Snažte se zachovat odstup a nadhled. Energie k činům budete mít hlavně v závěrečné dekádě dost, takže je jenom na vás, jakou cestu si zvolíte.

Láska
Partnerské záležitosti a jejich důležitost budou mít vzrůstající tendenci. To poznáte zejména v druhé části listopadu, kdy k sobě budete s partnerem velmi přitahováni, ale současně se vyvrbí mnoho problémů. Pokud je chcete vyřešit, nezakládejte vztah jen na sexuální přitažlivosti, ale snažte se vidět partnerský život ve všech souvislostech!

Práce
Bez práce nejsou koláče a to s každým dalším listopadovým dnem poznáte víc a víc! Komplikace se začnou projevovat zejména v menší schopnosti implementovat vaši aktivitu do reality. Úspěšní budete jen tehdy, pokud se dokážete soustředit na týmovou práci. Na sólové akce zapomeňte. Pokud se chystáte něco renovovat, pokuste se to stihnout během první půlky měsíce.

Zdraví
Zaměřte se na žilní systém a hlavně křečové žíly. Proto dodejte organismu dostatek rutinu, který je například v pohance. Kvalitní výživa a rozumný pohyb ocení také vaše zuby a klouby. Pozor na nachlazení a horečnatá onemocnění!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky