Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na květen 2012

Horoskop na květen 2012
Horoskop na květen 2012
Zdroj: Thinstock

Čeká nás měsíc plný lásky a májových tradic. Měsíc plný jara, emocí, láskyplných pocitů pod rozkvetlými stromy, to je květen. V tomto měsíci se dodržují různé tradice, například stavění májky. Vezměte partnera a první májový den ho polibte pod rozkvetlou třešní nebo pod jiným rozkvetlým stromem. Užijte si měsíc, který je považován za nejkrásnější v roce.

BÝK

Karta měsíce: Božské vedení

Doporučení andělů na tento měsíc:

Věřte své intuici a jednejte v souladu s ní. Jejím prostřednictvím k vám promlouvají andělé. Právě teď jste vedeni shůry. Vnitřní pocit, který se vás zmocní, to, že určitou věc zkrátka víte, a také vaše vize nebo vnitřní hlas – to vše se vám snaží něco sdělit. Je velmi důležité, abyste tomuto vedení věřili a řídili se jím.

  •  Vzkaz (afirmace) měsíce: Svůj život mohu měnit každý den. Právě teď je k tomu vhodná doba.

Práce

Samá práce, ale pocity spokojenosti, to jsou emoce, jež provázejí měsíc květen v oblasti vaší práce. Práce vám půjde od ruky a budete spokojeni. Užijte si radost z práce.

Zdraví

Pokud řešíte delší dobu vyrážku nebo máte problémy s kůží, je nutné vyhledat lékaře. Může se jednat i o zánět v těle, následovat mohou také silné bolesti hlavy.

Peníze

Pohoda a uzavření věcí minulých. Podaří se vám zaplatit některé staré pohledávky a budete nadmíru spokojeni.

Vztahy

I když je květen měsícem lásky, u vás je jen samá práce. Vůbec nepostřehnete, že tento měsíc je věnován něčemu jinému než práci. Budete se s radostí věnovat pracovním činnostem a přinese vám to uspokojení.

Horoskopy pro ostatní znamení zvěrokruhu najdete zde

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Relaxujte podle znamení zvěrokruhu

Relaxujte podle znamení zvěrokruhu

Umění odpočívat je základním předpokladem našeho zdraví. Organismus potřebuje regeneraci a už i vědecké kruhy uznávají to, co ví alternativní…

Akční letáky