Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na červenec 2012

Horoskop na červenec 2012
Horoskop na červenec 2012
Zdroj: Thinstock

Červenec je měsícem dovolených a začátku prázdnin, měsíc, který voní sluníčkem a pohodou. Těšte s na teplé večery i dny plné slunce, vody a letních lásek a přečtěte si horoskop pro své znamení zvěrokruhu.

Rak

Karta měsíce : Péče o tělo 

Doporučení andělů na tento měsíc

Je nutné,aby jste se začali věnovat vašemu tělu. Jezde zdravé potraviny, pravidelně cvičte a vyhýbejte se jedům. Přinese vám to větší harmonii a to i do vašeho života.
 

  • „Soustředím se na pozitivní myšlenky, protože všechny myšlenky a slova jež vyslovím utvářejí můj život.“

Práce

Červenec je pro některé Raky měsícem jejich narození. Tentokrát to nebudou jen oni, kteří slaví narozeniny, ale i ostatní co mají Slunce ve stejném znamení. Od začátku měsíce budete slavit a možná dostanete nabídku na zvýšení platu, nebo na zlepšení pozice. V každém případě úspěšný měsíc pro kariéru.

Zdraví

Záda a celý pohybový aparát si pohlídejte tento měsíc. Také s tím spojené bolesti kloubů nejsou přehlédnutelnou záležitostí. Dejte si pozor na revmatismus.

Peníze

Dostatek sil a energie na vydělávání peněz. Uzavřete věci z minulosti, což vám přináší zlepšení vaší situace. Vaše velká šance na zaplacení některých nedoplatků.

Vztahy

Objeví se ve vašem životě někdo z minulosti. I když vám nedělá problém navázat na minulost, tak tentokrát buďte obezřetní. To co vám na dotyčném člověku vadilo v minulosti, se nevytratilo. Je nutné nejdříve s tímto člověkem velice dlouze mluvit.

Horoskopy pro ostatní znamení zvěrokruhu najdete zde

Mohlo by vás také zajímat: Velký letní horoskop 2012 – Těšte se na výjimečné léto

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky