Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

HOROSKOP NA BŘEZEN: Co vás čeká první jarní měsíc roku 2018: Nová láska, práce, nebo peníze?

Co vás v březnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock

BERAN

Pro intuitivní vhledy a představivost se snažte využít zejména první březnové dny. Od 12. března pocítíte velký příliv energie, kterou se pokuste využívat smysluplně a s rozvahou. S přibývajícími dny se bude zvyšovat vaše netrpělivost a touha po svobodě. Ačkoliv může být velmi příjemné shodit okovy, které vás v životě tíží, neměli byste dělat změnu jen pro ni samotnou. Snažte se mít připravenou alternativu. V poslední dekádě budete velmi aktivní s touhou uspět.

Láska

Případnou romantiku ve vztahu dokážete prožívat hlavně v první dekádě. Ovšem postupně se tato schopnost přetaví v touhu prožívat sexuální zážitky na maximum. Ale dejte si pozor! Partner nemusí vaše nadšení pro „sportovní milování“ sdílet. Zejména ke konci měsíce uberte plyn v rozhodování o tom, kdo má ve vztahu hlavní slovo.

Práce

Bez práce nejsou koláče a vy si to samozřejmě plně uvědomujete. Pokud chcete mít těchto „koláčů“ hodně, tak si nejprve udělejte kvalitní pracovní rozvrh. Jinak se nevyhnete tomu, že budete skákat od úkolu k úkolu, ale žádný nedotáhnete do zdárného konce. A to by byla při vašem zápalu a vnitřních zdrojích energie velká škoda.

Zdraví

Přemíra aktivit vám může přivodit nepříjemné bolesti hlavy. Donuťte se víc relaxovat. V březnu byste měli zapomenout na extrémní sporty, protože vám hrozí vyšší pravděpodobnost nehod. Věnujte proto i běžným činnostem dostatek pozornosti. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU