Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 9.8. - 15.8.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 32. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

Dominantou týdne je novoluní ve Lvu, které dává talenty i těm, kteří je nikdy neměli, a odvahou obdařuje zrozence, kteří jsou na tom většinou tak, že se bojí i svého stínu. Najednou zjišťují, že umí vtipně reagovat i v situaci, kdy se ostatní klepou buď strachem nebo vzteky. Koncem týdne čekají zajímavé zážitky i Raky, Štíry a Ryby. Zrozenci z těchto znamení se ještě na pár týdnů ocitnou pod příznivým vlivem Urana. I když zariskují, všechno dobře dopadne. Mají šanci, aby se konečně rozhodli v komplikovaných záležitostech a udělali to rychle i dobře. Všechna znamení bez rozdílu by si však o víkendu měla dávat pozor na cestách, kde se budou dít opravdu podivuhodné věci.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Nejnáročnějším dnem bude úterý, kdy se budete potýkat s vlivem kvadratury mezi Venuší a Plutem. Najednou máte pocit, že si však láska zasluhuje gruntovní přestavbu! Než se však do ní pustíte, poptejte se miláčka, který se k vašim plánům má taky právo vyslovit.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  I když je vrcholné léto a každý myslí jen na to, jak se povalovat na pláži, vám pracovní nabídky jen prší. Naštěstí máte rozum a umíte si čas rozložit tak, abyste si mohli užívat práce i odpočinku. Podáváte všestranně skvělé výkony a sklízíte zasloužený obdiv.   

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  To, že se věci vyvíjejí podle vašeho názoru pomalu, ještě neznamená, že se vyvíjejí špatně. Momentálně byste měli být z takového vývoje spíše nadšení! Něco dělat sice musíte, ale taky máte dost času, abyste si užili léta a mysleli taky trochu na sebe. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Důvěrné informace, které se k vám v tomto týdnu dostanou, si musíte v každém případě nechat pro sebe. Když si domyslíte následky, jaké by vaše povídavost vnesla do života nic netušících lidí, nebude to tak obtížné. Odměna přijde v podobě, kterou jste nečekali!

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Konečně máte šanci prožít bytostné spojení s přírodou, po němž jste v poslední době toužili. Pokud si chcete tento kontakt opravdu vychutnat, ráno si přivstaňte a vyrazte na osamělou procházku. Zvlášť krásná bude po břehu mořském, ale užijete si ji i u nás.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Vašimi dny jsou středa a čtvrtek, kdy máte Lunu ve svém znamení a kdy můžete lidem kolem sebe bez obav diktovat své podmínky. Vzpoury se nebojte! Dny jsou vám velice příznivé a i mladší generace uzná, že udělá dobře, když bude vaše pokyny respektovat. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Ve všem důležitém jednejte na svou pěst a veškeré prostředníky, včetně těch, kteří se sami nabízí, nechte stranou. Nic nevysvětlujte, protože po důvodech vašeho jednání nikomu nic není. Zejména koncem týdne je potřeba, abyste věřili, že všechno dobře dopadne.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  To, že se dětem blíží školní rok, vás sice může napadnout, ale pro klid v rodině bude lepší, když si své úvahy necháte zatím pro sebe. Užívejte si prázdnin a vyrážejte na výlety. Nepropásněte šanci, kdy můžete zjistit, že máte s dětmi hodně podobné zájmy!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Léto je pro vás pohodové vždycky a letos dvojnásob. Občas si zariskujete a vyjde vám to tak, že jste to už začali brát jako pravidlo. Je však potřeba, abyste od pátku začali být opatrnější. Uran se vrací do Ryb a rizika zvládáte s daleko menší elegancí než dosud.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Trpělivost, kterou vynaložíte na dialog se staršími lidmi, se vám mnohokrát vyplatí. Konečně máte šanci přijít na kořeny rodových problémů, které se marně snažíte řešit. Vyzpovídejte babičku! Dozvíte se toho od ní tolik, že ušetříte za seminář o rodinných konstelacích.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Pokud máte o víkendu někam vyrážet, bude lepší, když si všechno sbalíte už ve čtvrtek. Pátek třináctého bude sice zajímavý a ve výsledku i pozitivní, ale na své záležitosti nebudete mít čas. V sobotu se připravte na zajímavé sny, které vám ukážou další cestu.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  I když jste si slibovali, že se nebudete plést do cizích záležitostí, stejně se vám to nepodaří. Jakmile uvidíte něco, co se vám zdá nespravedlivé, neudržíte se a zasáhnete. Vaše jednání vzbudí pozitivní reakce a vy se ujistíte, že jste se zachovali správně.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná naším předním astrologem Antonínem Baudyšem vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


9. srpna

Připomínání starých a nedodržených slibů je opravdu k ničemu. Momentálně bude podstatně lepší, když si uděláte seznam lidí, kteří vás už vícekrát…

Akční letáky