Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 9. 6. 2014 - 15. 6. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 24. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Důležité rozhodnutí budete nuceni oddálit. Výsledkem bude relativní klid, který je však jen dočasný. Nezapomeňte na to, že jistému kroku se tak jako tak nevyhnete. Čas, který získáte, proto využijte co nejefektivněji. Bohatě se to později vyplatí!

Býk (21. 4.–21. 5.)

Tento týden si užijete spousty milostných eskapád! Nezapomenete však zachovat chladnou hlavu a city do románku raději zapojovat nebudete. To se však nedá říct o vašich protějšcích. Připravte se, že jim budete muset jisté věci nekompromisně vysvětlit.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Stanete se cílem přitažlivé osoby, což vám rozhodně nebude nepříjemné. Moc dobře si ale uvědomujete, že si nelze jen užívat. Proto se tento týden zodpovědně rozhodnete, jak se známostí naložíte. Nechcete nikoho tahat za nos. Budete velice upřímní!

Rak (22. 6.–22. 7.)

Nabudete jistoty stálého příjmu, což vám zvedne náladu, motivuje k práci a povzbudí do budoucna! Tento týden se vám bude po kariérní stránce nadprůměrně dařit. Citově to tak dobré nebude, nicméně tušíte, že bude zase lépe. Nevzdávejte se předčasně!

Lev (23. 7.–22. 8.)

Podaří se vám splnit staré sliby a dostát všem závazkům. A to přesto, že vás to tento týden bude stát nemálo sil a energie. Naštěstí si dobře uvědomujete, že jisté záležitosti nelze "upozadit". Sliby plníte a okolí vás za to bude náležitě respektovat!

Panna (23. 8.–22. 9.)

Prémie v zaměstnání vás potěší! Nemusíte mít výčitky, své peníze jste si poctivě zasloužili. Závistivé pohledy a pomluvy některých kolegů vás proto rozhodně nijak nevykolejí. Ba právě naopak, dáte jim najevo, že jejich přístup vám otevírá dveře.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Budete se obávat odmítnutí a z toho důvodu budete své city k jisté osobě skrývat. Nezoufejte, tato situace nebude trvat příliš dlouho! Velmi brzy zjistíte, že kdo nic nedělá, sice nic nezkazí, ale ani nezíská. Proto se rozhodnete jít s kůží na trh.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Ke své rodině budete tento týden velmi velkorysí. Nic pro vás nebude problém a se vším svým blízkým pomůžete! Uvidíte, že to okolí ocení a dá vám najevo, že si vaší snahy opravdu váží. Vy však velice dobře víte, že jste svým nejbližším mnoho dlužni!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Šanci na nový vztah si nenecháte ujít, a to i přesto, že vás okolí bude od potenciálního partnera odrazovat. Vy však víte své a rozhodně se nenecháte názory ostatních nijak ovlivnit. Láska je vždy risk. Ovšem je to risk, který stojí za to podstoupit!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Naskytne se vám příležitost k nevěře. Ze situace budete nepříjemně zaskočeni a dáte potenciálnímu milenci či milence najevo, že se vám do ničeho takového nechce. Přesto budete mít velké výčitky svědomí. Musíte si srovnat v hlavě, co vlastně chcete!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vaše srdce si získá pohledná osoba. Zpočátku budete váhat, zda své city dotyčnému projevit, nakonec se však rozhodnete zariskovat. Nebojte se ukázat i své slabé stránky! Nikdo není dokonalý, a proto nemá cenu si hrát na bezchybné. Buďte otevření!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Nyní je vhodný čas k milostným vyznáním a osudovým krokům. Nebojte se proto poslouchat hlas svého srdce a poslechněte jej, ať vám radí cokoliv. Zároveň však nezapomeňte zůstat alespoň jednou nohou na zemi. Vyhnete se tak mnohým velkým zklamáním!

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky