Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 9. 5. 2016 - 15. 5. 2016

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Jaký bude 19. týden roku 2016? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vaši blízcí budou po delší době jako z reklamy na rodinku, která drží při sobě. Bude vás blažit, že nemusíte dělat smírčího soudce a ještě vás překvapí něčím opravdu zajímavým. To se vám hned i v práci dělá lehčeji a co teprve rozvíjet milostné vášně.               

Býk (21. 4.–21. 5.)

Poznáte někoho slavného nebo někoho, s kým jste si přáli seznámit. Nové zážitky vám skvěle zapadnou do rozkvetlých jarních scenérií a budete si užívat svěží jarní vítr ve vašem životě. Kreativní jste i v zaměstnání, tak se pusťte do nových projektů. 

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Vaše narozeninové období se blíží, i když na žezlo si ještě pár dní počkáte. Oslavu už ale plánujte, zvláště pokud vás čekají kulatiny a rádi byste je oslavili větší akcí, kterou byste si užili společně s rodinou. V práci na vás také nezapomenou.      .    

Rak (22. 6.–22. 7.)

Dostanete nabídku na spolupráci, nicméně ji budete zvažovat kvůli rodině. Se svým časem jste se totiž naučili hospodařit a nebudete si jisti, zda můžete investovat tolik hodin do něčeho nového. Nakonec bude rozhodující to, nakolik vás to bude bavit.             

Lev (23. 7.–22. 8.)

Jisté vaše rozhodnutí se ukáže problematické a budete váhat, zda jste se rozhodli správně. Přijdete na to, že jste měli šťastnou ruku při volbě a podařil se vám malý husarský kousek. Nezapomínejte ani na odpočinek, potřebujete vypnout a rozmazlovat.    

Panna (23. 8.–22. 9.)

Líbilo by se vám udělat si malý ráj a chvíli neřešit starosti všedních dnů, nicméně vám tato nálada nevydrží celý týden a už za pár dní toužíte po akčním tempu v zaměstnání. Navíc nepřijde zkrátka ani vaše rodina, protože i pro tu si vyšetříte čas.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Zpěv ptáků vás hned od rána dostane do správné nálady a vy budete v pokušení prozpěvovat si. Tak si užívejte krásné jarní dny a pokuste se vaši náladu přenést i na některé zamračené členy vaší rodiny. Měli by se na věci umět dívat více romanticky.      

Štír (24. 10.–22. 11.)

Bude vás bavit hrát si na módní nákupčí a vyrazit do nákupních center nebo i měst, které se zapsaly do světa módy. Konec konců si to zasloužíte. Kdy jindy se rozmazlit pěkným modelem, než právě zjara, kdy i příroda ukazuje své nejkouzelnější půvaby.     

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Váš humor může být pro lidi ve vašem okolí poměrně drsný, zkuste proto myslet na to, co říkáte před tím, než se stihnete někoho dotknout. Nikdo se totiž rád neomlouvá a vy si ušetříte nepříjemnosti. Navíc tichá domácnost nepatří k vašim oblíbeným.    

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Tento týden budete příkladnými pecivály. Což ve vašem případě zní skoro jako antiteze, ale opravdu. Dovedete se konečně nadchnout pro kouzlo domova, zahrádky, balkonu, prostě budete toužit relaxovat v zátiší a na chvíli vypustit všechny starosti z hlavy.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Potkáte jistou zajímavou osobu, která vám umožní rozšířit si obzory. Není vyloučeno, že se pustíte i do nového koníčku nebo něčeho jiného, co vás bude naplňovat - třeba do charitativní činnosti. Každopádně budete mít dny nabité různými činnostmi.          

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Dostanete milé pozvání od někoho, s kým jste se už dlouho neviděli. Přesto budete váhat, zda na setkání jít, protože máte rádi své zaběhlé pořádky. Pokud jste zvědaví, naplánujte akci tak, aby byla pro početnější skupinu, vezměte s sebou třeba přátele.  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky