Horoskop Jarmily Gričové

Není pochyb o tom, že astrologicky je nejzajímavější středa, kdy se v Beranu setkávají Merkur, Venuše a Jupiter, a kdy se zároveň Mars přesouvá do Býka. Výše uvedená trojkonjunkce přeje hlavně ohnivým znamením. Nebrzděte je v aktivitě ani je nenuťte k opatrnosti! Mají víc štěstí než rozumu a spolehlivě jim vyjde i to, na čem by si všichni ostatní vylámali zuby. Vstup Marsu do Býka naopak startuje období, které je příhodné pro zemská znamení. Ta vyhrávají tím, že si všechno nejdříve pořádně připraví a pak už jdou najisto.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Kromě toho, co vás živí, byste se měli zabývat i tím, co vás jenom baví. Týden přeje velkolepým plánům, které se daří uskutečňovat rychleji, než si vůbec dovedete představit. Pokud byste chtěli na zahradě třeba jezírko, neváhejte a dejte se do díla.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Úterním vstupem Marsu do vašeho znamení končí krásní dnové a začíná kolotoč! Šancí je spousta, ale hodně je taky lidí, kteří s vámi o ně soupeří. Pozor si dávejte zejména na ty, kteří předstírají strach o vaše zdraví a říkají, že to nemáte s aktivitou přehánět.

Blíženci (22. 5.–21. 6)

Když vám někdo řekne, že něco musíte, budete neobyčejně naštvaní a dotčení. Až dosud jste si své úkoly hlídali sami, a nikdo si nestěžoval! O víkendu si popovídejte s partnerem, který má v poslední době pocit, že se mu nevěnujete tak, jako dříve.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Když si potřebujete propláchnout hlavu a srovnat myšlenky, zajděte si do solné jeskyně. Pokud tam usoudíte, že letos nutně potřebujete pobyt u moře, hned si vymyslete místo, kam chcete jet, a čas, kdy to uskutečníte. Když to odložíte, už se nerozhoupáte!

Lev (23. 7.–22. 8.)

Jediné, co potřebujete, je sebevědomí. Obvykle ho sice máte na rozdávání, ale při Slunci v Býku se neustále dostáváte do situací, kdy si uvědomujete, že vy jste sice dobří, ale najde se i pár lepších. Nesmíte se tomu poddat, protože jinak ztratíte odvahu.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Když vašemu miláčkovi něco ukradnou nebo přijde o peníze, dostanete se do podivné situace. Na jedné straně je vám ho líto, ale také si uvědomujete, jakými řečmi by vás zasypal, kdyby se něco podobného stalo vám. Vsaďte na velkorysost a raději mlčte.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

S vaším miláčkem se dějí věci! Pokud jste mu až dosud vytýkali pasivitu a to, že se o všechno musíte starat sami, neobyčejně vás překvapí. Zejména ve středu bude překypovat nápady, které budou i podle vašich náročných měřítek buď výborné nebo ještě lepší.

Štír (24. 10.–22. 11.)

V tomto týdnu byste se měli vzdát všech samostatných investic. Pokud už máte nějaké peníze, které vás pálí v kapse, proberte to, co s nimi uděláte, především s partnerem. Může mít jiný názor, než máte vy, ale když se nad ním zamyslíte, pochopíte, že má pravdu.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Neobyčejně příznivé je pro vás pondělí, kdy si můžete plně užívat pozitivního vlivu konjunkce Merkura s Venuší. Pokud vám dosud někdo odolával, dokážete se prezentovat tak, aby pochopil, že jste jeho životní láskou, a konečně mu došlo, že bez vás žít nedokáže.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Velice pozitivním dnem je čtvrtek, kdy máte konečně šanci poznat, jak vlastně funguje inspirace. Planety vám do hlavy posílají skvělé nápady, a do cesty lidi, kteří se hned aktivně hlásí jako dobrovolní spolupracovníci, co dohlédnou, aby se vám všechno podařilo.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Pokud máte pocit, že vás nohy v poslední době bolí víc, než obvykle, měli byste přemýšlet nad opravdu kvalitní obuví nebo rovnou nad návštěvou ortopeda. Ještě v tomto týdnu si kupte zdravotní pantofle, jejichž nošení vám dramaticky zkvalitní život!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Sextil mezi Marsem a Neptunem se ze všech sil stará, aby se vám na světě líbilo. Pokud vás čeká nějaká zkouška, padnou vám při ní přesně ty otázky, které jste si přáli. Pokud jste účastníky úředního jednání, dotáhnete ho k vítěznému konci a obdržíte vytoužené razítko!

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

  • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
  • Napište tedy správný tvar SMS.
  • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
  • SMS odešlete na číslo: 900 11
  • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
  • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11