Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 9. 11. 2015 - 15. 11. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 46. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Mars se polehoučku přesouvá do Vah a tím podporuje činnosti, které se pojí s dohodami a uzavíráním smluv a nových vztahů. Mars, který bude dále pokračovat k Venuši, ještě ovlivňuje stránku peněz a majetku, proto opatrně s půjčováním nebo investováním při nedostatku informací.       

Býk (21. 4.–21. 5.)

Očekávat můžete i karmickou zkoušku, která bude souviset s láskou, penězi nebo majetkem. Nový pracovní partner, který do vašeho života vstoupí, s sebou rovněž přinese nová pracovní spojení, přijde ale i upevnění vašeho partnerského vztahu, po kterém jste toužili již delší dobu.     

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Aktivní planeta Mars má vliv na vaše činnosti v domácím a rodinném kruhu. Vnese vám do života více činností s dětmi či partnerem. Karmickou zkoušku očekávejte od Černé Luny, která se rovněž bude týkat vaší rodiny či stávajícího partnerství. Nenechte se však rozhodit, vše zvládnete.     

Rak (22. 6.–22. 7.)

Máte větší šanci než obvykle na početí nového člena rodiny či na tvorbu mistrovského díla v uměleckých směrech. Vaše další aktivita ze strany Marsu se týká rovněž úředních a sourozeneckých záležitostí, cestování, poznávání i učení. Budete mít výbornou náladu a inspirovat.       

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vaše myšlenky se stočí k úředním záležitostem, vzdělávání a upevňování hodnot. I na oblast lásky a vztahů tento týden nezapomenete. Projdete karmickou zkouškou, kterou k vám posílá Černá Luna, a nejspíše to bude zkouška ve vztazích. Máte však na to, abyste vše hravě zvládli.    

Panna (23. 8.–22. 9.)

Planety se budou přesouvat do Vah a přinesou vám do života témata financí a majetku. Budete se také více věnovat úředním záležitostem, listinám a dokumentům. Též rodinné vztahy se sourozenci budou vaší alfou a omegou. Ceníte si všech vazeb, které máte a pečujete o ně.     

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Je zapotřebí se tento týden zamyslet, v čem chcete pokračovat, a které aktivity naopak dát raději rychle k ledu. Novoluní 11. listopadu vám vnese do života rozhodnutí, které se bude týkat financí. Je proto nutné mít dopředu jasno, protože po novoluní se nezastavíte a všechno pofrčí svým tempem.    

Štír (24. 10.–22. 11.)

Co vám již neprospívá, ukončíte a vyjdete vstříc něčemu novému. Novoluní dne 11. listopadu  vám do života vnese něco neočekávaného, začnete novou kapitolu vašeho života. Na vaší cestě k novým obzorům je potřeba i některé starší věci ukončit a zapřemýšlet, kam nasměrovat svou aktivitu.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Bude ideální čas k rekapitulaci života, i když to nebudete dělat úplně snadno a svým způsobem to dá zabrat vaší psychice. Zhodnocujte svůj dosavadní život a připravujte se na to zásadní, co si přejete dosáhnout. V tomto období chraňte svoji osobu a dávejte pozor, na znamení, která vám ukážou, jak dál.    

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Nespokojenci přehodnotí svůj dosavadní život a začnou něco nového. Neměli byste se však příliš unáhlit, aby se z životního rozhodnutí nestal jen pouhý rozmar. Ono - co by, kdyby vám bude vrtat hlavou, ale věřte, že během následujících dní, týdnů, potažmo měsíců už budete mít ve věcech jasněji.         

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Černá Luna ve vašem znamení vynese na povrch vaše skryté touhy a do vaší mysli vloží až ďábelské nápady. Pro vaši kariéru bude mít rozhodující vliv novoluní dne 11. listopadu, které zvýší vaši pracovní aktivitu a bude ovlivňovat i kariérní postup. Konjunkce Slunce, Luny a Merkuru záchvat workoholismu.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Do vašeho života nová známost vnese sexuální převrat, ovšem musíte být otevření a nedusit v sobě své emoce. Před jakýmkoliv krokem ale zvažte možné důsledky svého jednání, především to, zda cena za úspěch v oblastech sexuality není příliš vysoká. Totéž platí o finanční sféře, jednejte raději s rozvahou.
   


     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU