Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 9. 1. 2012 - 15. 1. 2012

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 2. týden v roce 2012? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Když týden začíná úplňkem, jako je tomu v tomto případě, je to záruka, že se nebudete ani chvíli nudit! Pondělní úplněk je v Raku, což znamená, že ke slovu přijdou veškeré rodinné záležitosti. Na to, že byste se však mohli domluvit v klidu, zapomeňte! Kvadratura mezi Merkurem a Uranem vrcholí sice ráno, ale ještě večer bude mít dost sil, aby do rodinných debat vnesla vášně a zvýšené hlasy. Dalším zajímavým dnem je pátek, kdy je Venuše naposledy na hodně dlouhou dobu v konjunkci s Neptunem ve Vodnáři. Pokud se chcete jejího vlivu využít, snažte se, protože jde o šanci, která se až do roku 2162 nevrátí.

Beran (21. 3.–20. 4.)

K veškerým nabídkám, které mají vylepšit vaši finanční situaci, přistupujte s rozvahou. Když si všechno pořádně propočítáte, zjistíte, že vlastně není o co stát. O víkendu zapomeňte na sport! Musíte se odít do slavnostního hávu a vyrazit do společnosti.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Se vším důležitým počkejte až do neděle, kdy budete pod pozitivním vlivem sextilu mezi Venuší a Jupiterem ve vašem znamení. O svých přáních dokážete mluvit s takovým nadšením, že vám všichni s jejich uskutečněním začnou pomáhat. Uděláte řádný krok kupředu!

Blíženci (22. 5.–21. 6)

Konečně máte dost času, abyste se věnovali sami sobě. Pokud jste se před Vánoci nestihli ponořit do skříní a vyhodit nebo rozdat všechno, co tam přebývá, udělejte to v sobotu ráno. Odpoledne bude Luna už ve Vahách a vy byste stejně nic nevyhodili.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Pondělní úplněk ve svém znamení musíte využít hlavně a především pro sebe. To, že jsou rozčilení všichni kolem, ještě neznamená, že musíte následovat jejich příkladu! Prosazujte to, co považujete za rozumné, a od svých plánů se nenechte odradit.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Pátku třináctého se tentokrát bát nemusíte! Proběhne pod pozitivním vlivem trigonu mezi Venuší a Saturnem. Vztahy se stabilizují a vy zjišťujete, že se o partnera nemáte proč bát. Když spolu někam jdete, má oči jen pro vás a ostatní jsou mu lhostejní.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Na konci týdne, kdy je Luna ve vašem znamení, to máte sklon s výchovou přehánět. Uvědomte si, že děti toho mají za celý týden až nad hlavu, a nechte je, ať si část víkendu zorganizují podle svého. Zaveďte řeč na vysvědčení. Ušetří vám to nemilé překvapení!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Rodinným oslavám se o víkendu nevyhnete. Naštěstí je od sobotního poledne do neděle Luna ve vašem znamení a vy dokážete vyjít i s těmi příbuznými, které obvykle moc nemusíte. K jejich nabídkám na společnou letní dovolenou však přistupujte s rezervou!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Sobotní vstup Venuše do Ryb totálně změní váš vztah k opačnému pohlaví. Přestanete si namlouvat, že musíte všechno zvládnout sami a klidně část starostí přehodíte na svou drahou polovičku. Pokud se objeví nový ctitel, zapřáhnete do práce i jeho.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Když se vám neozývá člověk, s kterým jste měli domluvenou spolupráci, překonejte se a ozvěte se mu jako první. Když vám začne vysvětlovat, že nemohl zavolat, protože přišel o mobil s vaším telefonním číslem, tvařte se chápavě. Opravdu to není výmluva!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pokud vás v tomto týdnu čeká oslava narozenin, s pohoštěním to moc nepřehánějte! Všichni jsou ještě po svátcích přesycení dobrotami a na vámi připravené lahůdky nebudou mít chuť. Když bude méně jídla a více povídání, bude to po všech stránkách lepší.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V pátek, kdy ve vašem znamení probíhá poslední konjunkce mezi Venuší a Neptunem, se novým kontaktům spíše vyhýbejte. Pod vlivem tohoto aspektu máte sklon své ctitele přeceňovat a jejich zájmy prosazovat s daleko větší razancí než to, co chcete vy sami.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Neřešte nic ani v práci, ani doma. Čím déle věci zůstanou tak, jak jsou, tím větší šanci pro prosazení příznivých změn budete později mít. Celý týden si vytvářejte dohromady seznam lidí, o kterých jste si jistí, že se v pravé chvíli postaví na vaši stranu.

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

  • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
  • Napište tedy správný tvar SMS.
  • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
  • SMS odešlete na číslo: 900 11
  • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
  • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky