Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 8.8. - 14.8. 2011

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 32. týden v roce 2011? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Druhý srpnový týden patří k těm, v nichž se dají napravovat staré chyby. Pomůže vám v tom Merkur, který se hned v pondělí vrací zpětným chodem do Lva a umožní, aby se ještě jednou otevřely záležitosti už uzavřené. Dalším zajímavým dnem je čtvrtek, kdy Berani, Raci, Váhy a Kozorozi zápasí s vlivem opozice mezi Marsem a Plutem. Pokud se chtějí vyhnout zbytečným průšvihům, měli by před každým rozhodnutím napočítat nejméně do desíti a až potom začít mluvit.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Návraty starých přátel, s nimiž se tak krásně vzpomíná, vítáte s nadšením. Poněkud horší je to s návratem starých milenců, jimž už další šanci dát nehodláte. Rádi si s nimi popovídáte, ale nejspokojenější budete ve chvíli, kdy se s vámi rozloučí.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Shánějte nové životní zkušenosti ve všech oblastech, které vás zajímají! Hlavně si nenamlouvejte, že jsou věci, o které se nemá ani cenu pokoušet, protože vám chybí příslušný talent. Ve středu a ve čtvrtek nahradíte talent vytrvalostí a podaří se všechno.

Blíženci (22. 5.–21. 6)

Dovolená, na kterou se v tomto týdnu vypravíte, připomíná chvílemi absurdní drama a občas bláznivou komedii. Pokud máte akčně laděnou rodinu, čekejte pochvalu. Jestliže jste obklopeni lidmi tradičního založení, patrně vám za vaše improvizace vynadají.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Vaše finanční situace se ustálila, což s sebou kromě klidného spaní přineslo i rovnováhu do vašich vztahů. Najednou jste schopni se s rodinou domluvit na výdajích tak, aby byli všichni spokojení, a nikdo neměl pocit, že své sny musel obětovat těm ostatním.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Šance, které v tomto týdnu dostanete, jsou sice neobyčejně lákavé, ale mají svůj háček. Skoro okamžitě se musíte rozhodnout, zda je přijmete nebo raději odmítnete. Proberte celou záležitost s partnerem, a pokud vám ji odsouhlasí, neváhejte a zariskujte!

Panna (23. 8.–22. 9.)

Čeká vás týden, který opravdu mnohé slibuje! V rámci dovolené se dostanete na místa, kam nikdo jiný nemá šanci ani nahlédnout. Navíc si tam krásně popovídáte s člověkem, který má stejné zájmy jako vy, a od něhož se dozvíte spoustu zajímavostí.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Úterní kvadratura mezi Marsem a Uranem od vás chce především sílu vůle. V žádném případě se nesmíte nechat vyprovokovat k jednání, které je na hranici zákona nebo zdravého rozumu. Pokud se o to někdo pokusí, nic nevysvětlujte a odejděte středem.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Některé věci nechápete, ale přesto je musíte respektovat. Náročné bude v tomto směru zejména pondělí, kdy se Merkur vrací do Lva a kdy musíte znovu zápasit s něčím, co jste už dávno považovali za vyřešené. Když vydržíte do středy, situace se sama vyjasní.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V tomto týdnu se vám vrací sebedůvěra. Opět začínáte věřit, že všechno půjde tak, abyste s minimem námahy dosáhli maximálního efektu. Pokud jste v práci, zúčastněte se (třeba i jako náhradník) všech porad a setkání. Ukážete, že se s vámi musí do budoucna počítat!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Sobotní úplněk ve Vodnáři je pro vás velice inspirativní. Pokud se rozhodnete pro pozitivní posun ve svém pracovním životě, máte šanci, pokud se rozhodnete pro změny v soukromí, čeká vás štěstí. Změn se nebojte, protože ty, které přijdou, jsou jen radostné!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Pondělní opozice mezi Merkurem a Neptunem vás ohrožuje zejména na dovolené. I když jste si svým obchodním talentem jistí, peníze měňte výhradně v bance a nakupujte v seriózních obchodech. Přísloví, které říká, že není zlato všechno, co se třpytí, pořád platí.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Zajímavý týden. Bez problémů se stanete duší každé společnosti, v níž se objevíte. Kamarádi žasnou nad vaším vtipem, partner se vedle vás dme pýchou. Pozvání na víkend, které během týdne padne, neodmítejte. Setkání s novými lidmi vám půjde velice k duhu!

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

  • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
  • Napište tedy správný tvar SMS.
  • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
  • SMS odešlete na číslo: 900 11
  • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
  • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Tajemné poselství pyramid

Tajemné poselství pyramid

Odnepaměti patřily k největším, nejobdivovanějším a nejzáhadnějším stavbám lidstva. Dosud se však nepodařilo spolehlivě vysvětlit, proč byly pyramidy…

Akční letáky