Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 8. 2. 2016 - 14. 2. 2016

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Jaký bude 6. týden roku 2016? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Venuše ve specifickém postavení podnítí vaše romantické představy, horší to ale bude s vašimi organizačními dovednostmi. Může se tak stát, že si sice domluvíte romantické rande, ale bohužel na něj dorazíte každý v úplně jinou dobu či na jiné místo.   

Býk (21. 4.–21. 5.)

Díky vlivu Venuše se dostáváte do triumfálně výhodné pozice v lásce i v práci.  Partner si vás bude hýčkat a vy úplně zapomenete na protivalentýnské protesty. Využijete svého počínajícího fanklubu a propriety s romantickými motivy se jen pohrnou.   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Nezajímá vás, že je únor pro některé předskokanem máje, vám tento týden spíše připomíná hru pokeru. Chvíli vám jde karta, vy zažíváte pocity vítězství, jak na domácí, tak pracovní půdě a jindy máte pocit, že i ten parkovací lístek vám odnese vítr.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Líbí se vám dny, kdy potkáváte samé zajímavé lidi a jste ještě spokojenější než jindy. Může to být počínající milostné přátelství, které klíčí a možná bude růst i další léta, nebo nadějná pracovní spolupráce. Každopádně jste právě ve svém živlu.    

Lev (23. 7.–22. 8.)

Možná začnete právě teď uvažovat, že si pořídíte nějakou zajímavou učebnici rétoriky. Sice vám nikdy nechybějí argumenty a vždy dovedete svou královskou hlavu držet jaksepatří vysoko, jenom byste ještě potřebovali, aby také měly ten kýžený efekt.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Budete muset být tak trochu obrněným tankem. Ne, že byste se chystali zrovna do bitvy, ale obrnit se minimálně trpělivostí bude nezbytné nejen pro vaše nervy, ale taktéž pro nervy vašich nejbližších. Možná to s vámi tento týden nebude k vydržení.    

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Umíte sáhnout po logických argumentech i je logicky předestřít. Jenomže podobné menu nemusí být určitým lidem vůbec po chuti, a tak po vás z nedostatku rajčat budou házet alespoň výrazy všeho druhu. Odpovídat jim stejnou mincí opravdu nemá smysl.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Zdá se, že hvězdy vás budou mírně ponoukat k tomu, abyste se stali týmovým hráčem. Vy máte raději svou sólo hru, ale nabídne se několik zajímavých příležitostí, kterým budete jenom těžko odolávat. A kdoví, možná nakonec začnete hrát i týmový sport.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Budete si připadat jako natahováni na skřipci. Na jedné straně vás nebude naplňovat vaše práce a bude toužit po něčem velkém a zajímavém, a na straně druhé se budete raději zabývat různými náhražkovými malichernostmi a oddalovat plnění povinností.      

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Nikdo zlobit nebude. Tedy téměř nikdo, až na rodinné příslušníky. Ti vám totiž místo poklidného zázemí, nabídnou spíše prověrku vašich nervů. Někteří dokonce nebudou váhat snížit se k pomluvám proti vaší osobě. Vzít je na rohy lze jen metaforicky.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Uděláte si z práce téměř veselý kabaret. Ptát se potom, co na to kolegové, je zbytečné, samozřejmě budou z netradiční atmosféry nadšeni a možná přispějí i svým dílem. Titul nejveselejší pracovník týdne je zřejmě na spadnutí, tak po něm hrdě sáhněte.    

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Zdá se, že se vám podařilo, udělat si s hvězd své bodyguardy. Nebo spíše to ony vás vzaly pod svá zářivá křídla a vy se tak můžete těšit, že od vás budou odrážet nepříznivé karamboly a naopak vám přihrávat do cesty inspirativní setkání a okamžiky.   
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky