Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 8.11. - 14.11. 2010

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 45. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Týden, kdy si můžete alespoň trochu vydechnout a kromě náročných pracovních úkolů věnovat čas i svému soukromí. Zvlášť dobře na tom budou Váhy, Vodnáři a Blíženci (v menší míře Lvi a Střelci). Všichni tito zrozenci mohou využít pozitivního vlivu Venuše, která se hned v pondělí vrací zpětným chodem do Vah. Když se pokusí napravit chyby, které v poslední době v partnerství a lásce napáchali, mohou si být jisti, že jejich snaha bude přijata příznivě. V úterý se dostává Merkur do Střelce, což je pozitivní zejména pro lidi, kteří jsou přesvědčení o své pravdě, a pokud ji mají hájit, bez obav z autorit promlouvají pěkně zostra.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Návrat Venuše do vašeho partnerského sektoru vám moc radosti nepřinese. V posledních dnech jste si užívali vyrovnaného vztahu, kdy všechno bylo jasné a kdy partner nevyžadoval, abyste ho ujišťovali o své lásce. Teď se všechno mění a vy se musíte znovu snažit.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Pokud v práci odhalíte nějakou zásadní chybu, ocitnete se v dost nepříjemné situaci. Dobře víte, že byste na ni měli upozornit, ale vůbec netušíte, jak to taktně udělat. Asi bude nejlepší, když zajdete za odpovědným kolegou a proberete to přímo s ním

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Ve chvíli, kdy váš partner doma vyhlásí, že začal něco sbírat, máte o zábavu postaráno. Znáte ho natolik, abyste věděli, že nic nedělá polovičatě. Psychicky se připravte na víkendy na nejrůznějších burzách a na večery, kdy s ním opravdu nebude řeč.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Občas přemýšlíte, zda má vůbec cenu, abyste se starali o svůj zevnějšek a postavu udržovali v přijatelném stavu. Když se zeptáte partnera, co výsledkům vaší péči říká, patrně odpoví, že ho přitahujete v jakékoliv podobě a že se kvůli němu snažit nemusíte.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Týden je náročný na důvěru a partnerskou toleranci. Vaše drahá polovička pořád někde poletuje a vy se doma buď nudíte, nebo o ní začínáte pochybovat. Naštěstí se všechno vykrystalizuje! O víkendu bude miláček jen váš a všechny pochybnosti se rozplynou.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Úterní vstup Merkura do Střelce se vám ani trochu nezamlouvá. Zvlášť nepříjemné to bude v práci, kde se místo normální promyšlené činnosti improvizuje a rozhodnutí se střílí od boku. Když něco namítnete, ještě se dozvíte, že jste beznadějně staromódní!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Minimálně jednou se musíte v zásadní věci rozhodnout pro kompromis. Naštěstí patříte k lidem, kteří umí oddělit důležité od nedůležitého, a chápete, že občas se ustoupit prostě musí. Když se však už jednou rozhodnete, zakažte si veškeré pohledy zpět!

Štír (24. 10.–22. 11.)

  V tomto týdnu se od vás čekají všestranné výkony. O další potíže se postarají vaše děti, které vás iniciativně přihlásily na školní akci, kde máte fungovat jako rozhodčí nebo dozor. Nenadávejte, protože by to k ničemu nebylo, a pořádně si to užijte!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Vstup Merkura do vašeho znamení má rozporuplný dopad. Zpočátku máte pocit, že kvůli svému otevřenému přístupu zbytečně narážíte. V pátek se pak dozvíte, že jste jediný upřímný člověk v širokém okolí a že si za svůj přístup k životu zasloužíte obdiv.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Klidný týden, po kterém tak toužíte, si musíte zasloužit. Především je potřeba, abyste se řídili pouze svou hlavou a nenechali se přesvědčit k něčemu, do čeho se vám nechce. Může to sice vyvolat partnerský konflikt, ale ani ten vaše rozhodnutí nezmění!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Ve chvíli, kdy usoudíte, že potřebujete nový mobil nebo počítač, se připravte na boj. Partnera zajímá, zda ho dokážete využít, a děti mají zase dojem, že jste si vybrali až příliš extravagantní model. Nenechte se znechutit a kupte si to, co se vám líbí!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Po minulých týdnech, kdy jste měli pod vlivem Venuše ze Štíra pocit, že vám svět otevírá doširoka náruč, přichází změna. Venuše se vrací do Vah a vy se zase dostáváte do kolotoče vášní. Mysleli jste, že jste vše už vyřešili, ale je zřejmé, že to byla iluze.  

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


8. listopadu

Venuše se vrací do Vah a vzdušná znamení si oddechnou. Blíženci, Váhy a Vodnáři se mohou ještě jednou vrátit ke svým citovým záležitostem a pokusit…

Akční letáky