Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 8. 10. 2018 - 14. 10. 2018

Zdroj: shutterstock.com

Jaký bude 40. týden roku 2018? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Tento týden si skutečně zasloužíte odpočinek, poslední dobou jste měli práce a různých záležitostí až nad hlavu a nevěděli jste, kam dřív skočit. Volno je pro vás skutečně důležité a dostatečnou relaxaci byste v žádném případě neměli podceňovat.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Tento týden se vám vyplatí zejména po materiální stránce. Povede se vám opravdu výhodná investice a vy se proto nemusíte obávat o vaše finance. Jsou na delší dobu skutečně dobře uložené. Budete dokonce do budoucna přemýšlet i o dalších investicích.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Poměrně vás tento týden naštve někdo z příbuzných. Jeho nečekaná návštěva bude nepříjemná a neslušná a vy se budete muset hodně držet, abyste drželi jazyk za zuby a neřekli mu pěkně od plic, co si o daném jedinci skutečně myslíte a uděláte dobře.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Na vás je vždy spolehnutí a tento týden tomu nebude jinak. Je však na uváženou, zda toho v práci náhodou trochu nezneužívají. Dupněte si trochu a dejte svým nadřízeným jasně najevo, že zadarmo ani kuře nehrabe. Měli byste být za svou práci odměněni.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Tento týden je vhodný k trávení volného času se svou rodinou. Pokud přes týden nestíháte věnovat svým dětem dostatek času, vynahraďte jim to o víkendu. Vymyslete nějaké zábavné aktivity, které budou podnětné, jak pro vás, tak pro vaše ratolesti.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Vašich názorů si budou cenit zejména v zaměstnání. Nejen, že hýříte kreativitou a novými nápady, ale také vaše rady jsou značně podnětné, a proto na vás vedení firmy dá. Můžete být na sebe opravdu pyšní, povýšení je na dosah. Nepolevujte v úsilí.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Rodinné vztahy budou tento týden jako na horské dráze. Jednou si budete užívat tepla rodinného krbu a druhý den u vás bude lítat hromy a blesky. Koncem týdne se však situace uklidní. S adolescenty však takový týden zažijete častěji, tak si zvykněte.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Na tento týden jste měli velké plány, které vám však úplně nevyjdou. Díky tomu budete rozmrzelí a celkově nespokojení, což se podepíše na vašem pracovním výkonu, ale i v milostném životě. Nepodléhejte melancholii jen kvůli jednomu nepovedenému týdnu.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Nezapomínejte na své kamarády. Jste poslední dobou plně zaneprázdnění vaším milostným vztahem, nebo rodinou a na přátele, kteří vám vždy byli oporou vám nezbývá tolik času. Zajděte společně na kávu, nebo si naplánujte nějaký příjemný přátelský večer.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V práci máte nového kolegu, který vás dokáže svými uštěpačnými vtípky skutečně rozzlobit. Není třeba se zabývat jeho nedospělým chováním. Věnujte se pouze práci a jeho osobu úplně vypusťte ze svého zorného úhlu. Tento člověka vám do života nic nedá.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Tento týden je vhodný k podnikání výletů, či relaxaci v přírodě. Rovněž není vyloučen ani adrenalinový zážitek, na který vás navede kamarád, nebo dokonce váš protějšek. Víkend si skutečně užijete a o nové zážitky nebude nouze. Pořádně se odvažte.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Poslední dobou přemýšlíte na změnu interiéru ve vašem domově a již tento týden podniknete jisté kroky k této proměně. Z malé změny se nakonec stane poměrně velká rekonstrukce, která si vyžádá hodně vašeho času. S výsledkem ale budete velmi spokojeni.

  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky